Weekend KSU

2021-01-25

KSU’07/08

Nasi trampkarze grali mecz wyjazdowy z pierwszoligowym MKS Piaseczno. Pierwsze minuty pod dyktando gospodarzy co przekłada się na wyjście na
jednobramkowe prowadzenie. Dopiero po starcie gola wyraźnie lepiej wchodzimy w mecz. Skutecznie walczymy o środek pola i stwarzamy sobie sytuacje bramkowe.
W jednej z nich sędzia odgwizduje faul, po czym Mateusz Tymiński pięknym strzałem z rzutu wolnego doprowadza do wyrównania. Do przerwy 1:1.
Po przerwie nadal staramy się być równym przeciwnikiem dla wyżej notowanego rywala. Niestety to nie my byliśmy dziś skuteczniejsi i to chłopcy z Piaseczna wygrywają ten mecz. Bardzo cieszy, że były momenty w grze kiedy skutecznie budowaliśmy akcje i stwarzaliśmy sobie sytuacje.

MKS Piaseczno – KSU’07/08 3:1
Bramka: Mateusz Tymiński

KSU’09

Dwa pożyteczne sparingi rozegrał rocznik 2009. W sobotę zmierzyli się z AP Szczęsnych. Wszystkie bramki wpadły w drugiej części. Po dwóch błędach przegrywali 2-0,  ale ambitna postawa pozwoliła w ostatnich sekundach zwyciężyć 3-2. Bardzo dobry debiut nowego zawodnika Tomka Szczepanika, który zaliczył dwie asysty.
W niedzielne popołudnie zagraliśmy z reprezentacją Legii Soccer Schools. Był to na pewno jeden z lepszych rywali z jakim ostatnio się mierzylismy.
Po wyrównanym meczu przegrywamy 3-2, ale na pewno był to bardzo dobry sprawdzian dla naszych chłopaków. Dwie bramki zdobył niezawodny Tobiasz Gorzkiewicz.

AP Szczęsnych – KSU’09 II 2:3
Bramki: 2x Igor Ziembicki, Łukasz Juszczyk

LSS – KSU’09 I 3:2
Bramki: 2x Tobiasz Gorzkiewicz

KSU’10

Nasze Orliki grały mecz wyjazdowy z Legia Soccer Schools. Mecz rozpoczynamy bardzo dobrze i szybko wychodzimy na prowadzenie 2:0. Niestety nie był to dzień naszego bramkarza.
Proste błędy oraz niewykorzystane sytuacje pod bramką przeciwnika sprawiają, że po dobrym meczu ulegamy minimalnie Legii.

Legia Soccer Schools – KSU’10 5:4
Bramki: 2x Piotrek Gieracha, Adam Silniewicz, Kuba Ratajczak

KSU’11

Zawodnicy rocznika 2011 zmierzyli się w dwu meczu z rówieśnikami z Talentu Warszawa. Oba mecze stały na wysokim poziomie i rozgrywane były w intensywnym tempie. Cieszy to,
że nasi chłopcy na tle bardzo wymagającego przeciwnika pokazali się z dobrej strony prezentując wysokie umiejętności techniczne i wiele efektownych akcji, które zamienili  na bramki.

Talent Warszawa – KSU’11 I 16:13
Bramki: 5x Michał Kęsik, 3x Michał Petrallis, 2x Michał Drzewucki, 2x Filip Stanek, Antek Szczygieł

Talent II Warszawa – KSU’11 II 6:7
Bramki: 3x Kamil Michalski, 2x Staś Woźniak, Leon Siwicki, Jan Józefowicz

KSU’12

Nasze Żaki zagrały na wyjeździe dwumecz z KOSĄ Konstancin. W pierwszym meczu stanęły na przeciw sobie „jedynki”. Mecz był bardzo wyrównany. Obie drużyny prezentowały bardzo wysoki poziom i stwarzały sobie sporo okazji bramkowych. Ostatecznie padł sprawiedliwy remis.
W meczu „Dwójki” to my przeważaliśmy i w pełni panowalismy nad wydarzeniami boiskowymi. Strzelamy 5 bramek zachowując przy tym czyste konto. Brawo!

KOSA – KSU’12 I 9:9
Bramki: 6x Maciek Wieczorkowski, Kuba Pietrzyk, Adam Toporowicz, Piotrek Kuśmierowski

KOSA – KSU’12 II 5:0
Bramki: 2x Eryk Sokołowski, 2x Kuba Młynik, Aleks Olszewski

KSU’13/14

Pomimo że nasi zawodnicy grali ze starszymi kolegami z drużyny Derby 356 tworzyli wiele akcji podbramkowych z których siedem wykorzystaliśmy, brakowało nam w niektórych momentach
odpowiedniego ustawienia w grze obronnej z której niestety traciliśmy dużo bramek. Mimo to nasi zawodnicy grali do samego końca nie poddając się. Wielkie brawa!

UKS Derby 356 – KSU’13/14 14:7
Bramki: 2x Adam Gołębiowski, 2x Marcel Morawski, Staś Lach, Filip Wojcieszek, Miłosz Gromek