Piaseczno – KSU’07/08

2021-01-25
Nasi trampkarze grali mecz wyjazdowy z pierwszoligowym MKS Piaseczno. Pierwsze minuty pod dyktando gospodarzy co przekłada się na wyjście na jednobramkowe prowadzenie. Dopiero po starcie gola wyraźnie lepiej wchodzimy w mecz. Skutecznie walczymy o środek pola i stwarzamy sobie sytuacje bramkowe.
W jednej z nich sędzia odgwizduje faul, po czym Mateusz Tymiński pięknym strzałem z rzutu wolnego doprowadza do wyrównania. Do przerwy 1:1. Po przerwie nadal staramy się być równym przeciwnikiem dla wyżej notowanego rywala. Niestety to nie my byliśmy dziś skuteczniejsi i to chłopcy z Piaseczna wygrywają ten mecz. Bardzo cieszy, że były momenty w grze kiedy skutecznie budowaliśmy akcje i stwarzaliśmy sobie sytuacje.

MKS Piaseczno – KSU’07/08 3:1
Bramka: Mateusz Tymiński