Grafik Treningów

Dni wolne od treningów:
31-1.11.2022 Wszystkich Świętych
11.11.2022 – Święto Niepodległości
23.12.2022 – 02.01.2023  – Przerwa świąteczno – noworoczna
06.01.2023 – Święto Trzech Króli
13.02.2023 -26.02.2023 – Ferie Zimowe
06.04.2023 – 10.04.2023 – Przerwa Wielkanocna
1-3.05.2023 – Weekend Majowy
08-09.06.2023 – Boże Ciało
23.06.2023 – Zakończenie Sezonu
 
 

OBOZY:
19-25.02.2023 – Wilkasy

 

 

 

Obiekty treningowe KS Ursynów:

Oddział NATOLIN

SP 336 ul. Małcużyńskiego 4 – boisko szkolne ze sztuczną trawą i hala sportowa.
SP 330 ul. Mandarynki 1 -boisko szkolne ze sztuczną trawą i hala sportowa
SP 399 ul. Zaruby 7 – boisko ze sztuczną trawą i hala sportowa


Oddział STOKŁOSY

Orlik w Parku Jana Pawła II – ul.Romera/ul.Melodyjna – boisko ze sztuczną nawierzchnią
ul. Cybisa 1 – hala sportowa

 

 

Pozostałe obiekty treningowe

ul. Gruszczyńskiego 12 – boisko szkolne ze sztuczną trawą
ul. Koncertowa 4 – boisko ze sztuczną trawą

 

HARMONOGRAM TYMCZASOWY ZIMOWY 
14.11.2022 – 22.12.2022

ODDZIAŁ KABATY – UL. ZARUBY 7       
Grupa Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
2013-15
Naborowa
Daniel Smoter 
16.30-18.00
Zaruby
(hala)
x 16.45-18.15
Zaruby
(hala)
x x
ODDZIAŁ STOKŁOSY 
Grupa Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
2014-16
Naborowa
Cyprian Skutnik
x 17:00 – 18.30
ul. Cybisa 1
(hala)
x x 18.30-20.00
ul. Zaruby 7
(hala)

 

ODDZIAŁ NATOLIN – UL. MANDARYNKI 1
Grupa Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
2011/12
Dawid Brzostek
 
x x 17.00-18.30
Mandarynki 1
x 16.30-18.00
Mandarynki 1
2012/14
naborowa
Jan Goebel
x x 16.30-18.00
Mandarynki 1
x 18.00-19.30
Mandarynki 1

 

ODDZIAŁ NATOLIN 
Grupa Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek  
2007/08 biała
Marek Budziński
x x 19.00-20.30
Małcużyńskiego
(boisko)
x 19.00-20.30
Małcużyńskiego
(boisko)
Sobota
11.30-13.00
Zaruby 7
(hala)
2009/10 czerwona
Hubert Krzemiński
Maciej Pyrka
18.00-19.30
Gruszczyńskiego
(boisko)
x 19.30-21.00
Gruszczyńskiego
(boisko)
x 19.00
Niegocińska 
(hala)
2009/10 biała 
Marek Budziński
19.30-20.30
Zaruby
(hala)
x 19.00-20.30
Małcużyńskiego
(boisko)
x Sobota
11.30-13.00
Zaruby 7
(hala)
2011 czerwona
Krystian Kopecki
18.30-20.00
Małcużyńskiego
(boisko)
x 19.30-21.00
Gruszczyńskiego
(boisko)
x 17.30-19.00
Małcużyńskiego
(boisko)
2012 czerwona
Krzysztof Jodłowski
17.00-18.30
Małcużyńskiego
(boisko)
x 19.00-20.30
Koncertowa
(boisko)
x 17.00-18.30
Zaruby
(boisko)
2011/12 biała
Marcin Rotuski
19.00-20.30
Mandarynki 1
(hala)
x 17.30-19.00
Małcużyńskiego
(boisko)
x x
2013/14 czerwona
Krzysztof Jodłowski
19.00-20.30
Koncertowa
(boisko)
x 16.30-18.00
Małcużyńskiego
(boisko)
x 18.30-20.00
Zaruby
(boisko)
2013/14 biała
Dawid Brzostek
17.30-19.00
Mandarynki 1
(hala)
x x x 18.00-19.30
Mandarynki 1
(hala)
2015 czerwona
Jan Goebel
18.00-19.30
Zaruby
(hala)
x 18.00-19.30
Mandarynki
(hala)
x x
2016 Czerwona
Maciej Sioch
x x 18.30-20.00
Zaruby 
(hala)
x 17.00-18.30
Zaruby
(hala)
2015/16  Biała
Daniel Smoter
18.00-19.30
Zaruby
(hala)
x x x 18.30-20.00
Zaruby
(hala)
2017/18 naborowa
Daniel Smoter
Marek Budziński
x x x x SOBOTA
10.00-11.00
Zaruby
(hala)
Trening bramkarski
Cyprian Skutnik
x 19.00-19.45 –
gr. młodsza
19.45-20.30
gr. starsza
Małcużyńskiego
(boisko)
x x x

 

 

Harmonogram ZIMOWY DOCELOWY

ODDZIAŁ KABATY – UL. ZARUBY 7       
Grupa Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
2013-15
Naborowa
Daniel Smoter 
16.30-18.30
Zaruby
(hala)
x 16.45-18.15
Zaruby
(hala)
x x
 
ODDZIAŁ STOKŁOSY 
Grupa Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
2014-16
Naborowa
Cyprian Skutnik
x 17:00 – 18.30
ul. Cybisa 1
(hala)
x 18.30-20.00
ul.Małcużyńskiego
(hala)
x

 

ODDZIAŁ NATOLIN – UL. MANDARYNKI 1
Grupa Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
2011/12
Dawid Brzostek
 
x x 17.30-19.00
Mandarynki 1
x 16.30-18.00
Mandarynki 1
2012/14
naborowa
Jan Goebel
x x 16.30-18.00
Mandarynki 1
x 18.00-19.30
Mandarynki 1
ODDZIAŁ NATOLIN 
Grupa Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek  
2007/08 biała
Marek Budziński
19.00-20.30
Zaruby
(hala)
x 19.00-20.30
Małcużyńskiego
(hala)
x 18.00-19.30
Mandarynki 1
(hala)
2009/10 czerwona
Hubert Krzemiński
Maciej Pyrka
17.30-19.00
Mandarynki 
(hala)
x 19.30-21.00
Gruszczyńskiego
(boisko)
x 19.00-20.30
Niegocińska
(hala)
2009/10 biała 
Marek Budziński
19.00-20.30
Zaruby
(hala)
x 19.00-20.30
Małcużyńskiego
(hala)
x 18.00-19.30
Mandarynki
(hala)
2011 czerwona
Krystian Kopecki
19.00-20.30
Mandarynki
(hala)
x 19.30-21.00
Gruszczyńskiego
(boisko)
x 17.30-19.00
Małcużyńskiego
(boisko/hala)
2012 czerwona
Krzysztof Jodłowski
17.15-18.45
Małcużyńskiego
(hala)
x 19.00-20.30
Koncertowa
(boisko)
x 17.00-18.30
Zaruby
(hala)
2011/12 biała
Marcin Rotuski
18.45-20.15
Małcużyńskiego
(hala)
x 17.30-19.00
Małcużyńskiego
(hala)
x x
2013/14 czerwona
Krzysztof Jodłowski
19.00-20.30
Koncertowa
(boisko)
x 16.30-18.00
Małcużyńskiego
(boisko)
x 18.30-20.00
Zaruby
(hala)
2013/14 biała
Dawid Brzostek
x 19.00-20.30
Małcużyńskiego
(hala)
x x 18.30-20.00
Małcużyńskiego
(hala)
2015 czerwona
Jan Goebel
18.00-19.30
Zaruby
(hala)
x 18.30-20.00
Zaruby
(hala)
x x
2016 Czerwona
Maciej Sioch
x 17.30-18.30
Małcużyńskiego 
(hala)
x x 17.00-18.30
Małcużyńskiego
(hala)
2015/16  Biała
Daniel Smoter
x 18.00-19.30
Małcużyńskiego
(hala)
x 18.30-20.00
Małcużyńskiego
(hala)
x
2017/18 naborowa
Daniel Smoter
Marek Budziński
x x x 17.30-18.30
Małcużyńskiego
(hala)
x
Trening bramkarski
Cyprian Skutnik
x 19.00-19.45 –
gr. młodsza
19.45-20.30
gr. starsza
Małcużyńskiego
(boisko)
x x x