Grafik Treningów

Dni wolne:
1-2.11.18 – Wszystkich Świętych
22.12.2018 – 1.01.2019 – Święta Bożego Narodzenia
28.01.2019 – 10.02.2019 – Ferie Zimowe
3.02.2019 – 9.02.2019 – OBÓZ ZIMOWY
18.04.2019 – 23.04.2019 Święta Wielkanocne
01.05.2019 – 3.05.2019 Święta Majowe
 
18.08.2019 – 24.08.2019  OBÓZ LETNI

Obiekty treningowe KS Ursynów:
ul. Małcużyńskiego 4 – boisko szkolne ze sztuczną trawą i hala sportowa.
ul. Na Uboczu 9 – boisko ze sztuczną trawą(w okresie zimowym boisko przykryte jest pneumatycznym i ogrzewanym balonem) oraz hala sportowa
ul. Dembowskiego 1 – boisko szkolne ze sztuczną trawą
ul. Grzegorzewskiej 10 – hala sportowa

 

Harmonogram Wiosenny od 1.04.2019 do 19.06.2019 

Grupa Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
2005/06
Marek Budziński
19.00-20.30
ul.Małcużyńskiego
 
18.30-20.00
ul. Na Uboczu 
x x

 19.30-21.00
ul.Małcużyńskiego 

 2007 czerwona
Piotr Lach
 19.30-21.00
ul.Dembowskiego
 
 17.00-18.30
ul. Na Uboczu
 x x  18.30-20.00
ul. Na Uboczu 
 2008 czerwona
Jarosław Berdyński
 19.30-21.00
ul.Małcużyńskiego
 
 17.00-18.30
ul. Na Uboczu 
 x  x  18.30-20.00
ul. Na Uboczu 
2008/07
biała
Hubert Krzemiński
 17.00-18.30
ul.Małcużyńskiego
hala
 x  17.00-18.30
ul.Małcużyńskiego
hala
 x  x
 2009 czerwona
Hubert Krzemiński
 19.00-20.30
ul.Małcużyńskiego
x

 

 19.00-20.30
ul.Małcuzyńskiego
 x  17.00-18.30
ul.Na Uboczu
 
2009 biała
Krystian Kopecki
 x  17.15-18.45
ul.Małcużyńskiego 
 x 17.15-18.45
ul.Małcużyńskiego 
 x
2010 czerwona
Maciej Pyrka
 x x   17.00-18.30
ul.Małcużyńskiego
 
x   18.30-20.00
ul.Małcużyńskiego
 
2010 biała
Maciej Pyrka
 x  x  18.30-20.00
ul.Małcużyńskiego
 
 x  16.45-18.15
ul.Małcużyńskiego 
2011 czerwona
Krystian Kopecki
 x  18.45-20.15
ul.Małcużyńskiego 
 x  18.45-20.15
ul.Małcużyńskiego
 
 x
2011 biała
Marcin Rotuski
 x  17.15-18.45
ul.Małcużyńskiego
 
 x  17.15-18.45
ul.Małcużyńskiego
 
 x
2012 czerwona
Krzysztof Jodłowski
18.00-19.00
ul.Małcużyńskiego
 
x x x  

18.00-19.00
ul.Małcużyńskiego

 

2012/13/14
naborowa
Marek Budziński
17.00-18.00
ul.Małcużyńskiego
 
x x x 17.00-18.00
ul.Małcużyńskiego
 
Trening bramkarski
Rafał Nasiłowski
x 18.30-19.30
ul.Na Uboczu
 
x x x

 

Harmonogram Zimowy od 05.11.2018 do 29.03.2019

Grupa Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
2005/06
Marek Budziński
19.00-20.30
ul.Małcużyńskiego
hala
18.30-20.00
ul. Na Uboczu balon
x x

 18.30-20.00
ul.Małcużyńskiego boisko

 2007 czerwona
Piotr Lach
 18.00-19.30
ul.Małcużyńskiego 
boisko
 18.30-20.00
ul. Na Uboczu
balon
 x x  18.30-20.00
ul. Na Uboczu
balon
 2007/08 czerwona
Jarosław Berdyński
 19.30-21.00
ul.Małcużyńskiego
hala
 17.00-18.30
ul. Na Uboczu
balon
 x  x  18.00-19.30
ul. Na Uboczu
balon
 2008
biała
Hubert Krzemiński
 17.00-18.30
ul.Małcużyńskiego
hala
 x  17.30-19.00
ul.Małcużyńskiego
hala
 x  x
 2009 czerwona
Hubert Krzemiński
 x
 17.00-18.30
ul.Na Uboczu 
balon
 19.15-20.30
ul.Grzegorzewskiej
hala
 x  17.00-18.30
ul.Na Uboczu
balon
2009 biała
Krystian Kopecki
 x  17.00-18.30
ul.Małcużyńskiego
hala
 x 17.00-18.30
ul.Małcużyńskiego
hala
 x
2010 czerwona
Bartosz Woronowicz
 x x   17.00-18.30
ul.Małcużyńskiego
hala
x   18.30-20.00
ul.Małcużyńskiego
hala
2010 biała
Maciej Pyrka
 x  x  18.30-20.00
ul.Małcużyńskiego
hala
 x  16.30-18.00
ul.Małcużyńskiego
hala
2011 czerwona
Krystian Kopecki
 x  18.30-20.00
ul.Małcużyńskiego
hala
 x  18.30-20.00
ul.Małcużyńskiego
hala
 x
2011 biała
Marcin Rotuski
 x  17.30-19.00
ul.Małcużyńskiego
hala
 x  17.30-19.00
ul.Małcużyńskiego
hala
 x
2012 czerwona
Krzysztof Jodłowski
18.00-19.00
ul.Małcużyńskiego
hala
x x x  

18.00-19.00
ul.Małcużyńskiego
hala

2012/13/14
naborowa
Marek Budziński
17.00-18.00
ul.Małcużyńskiego
hala
x x x 17.00-18.00
ul.Małcużyńskiego
hala
Trening bramkarski
Rafał Nasiłowski
x 19.00-20.00
ul.Małcużyńskiego
boisko/hala
x x x