Grafik Treningów

Dni wolne od treningów:
1.11.2021 Wszystkich Świętych
11.11.2021 – Święto Niepodległości
23.12.2021 – 02.01.2022  – Ferie Świąteczne – Boże Narodzenie i Nowy Rok
06.01.2022 – Święto Trzech Króli
31.01.2022 -13.02.2022 – Ferie Zimowe
14.04.2022 – 19.04.2022 – Wielkanoc
2-3.05.2022 – Weekend Majowy
16-19.06.2022 – Boże Ciało
25.06.2022 – Zakończenie Sezonu
 
 

OBOZY:

22.08 – 28.08.2021 – Letnie Zgrupowanie w Augustowie

6.02 – 12.02.2022 – Zimowe Zgrupowanie 
 

 

Obiekty treningowe KS Ursynów:

 

 

Oddział NATOLIN
SP 336 ul. Małcużyńskiego 4 – boisko szkolne ze sztuczną trawą i hala sportowa.
SP 330 ul. Mandarynki 1 boisko szkolne ze sztuczną trawą i hala sportowa

 

 

Oddział STOKŁOSY
Orlik w Parku Jana Pawła II – ul.Romera/ul.Melodyjna – 
boisko ze sztuczną nawierzchnią

 

 

Pozostałe obiekty treningowe
ul. Dembowskiego 1 – boisko szkolne ze sztuczną trawą
ul. Grzegorzewskiej 10 – hala sportowa
ul. Gruszczyńskiego 12 – boisko szkolne ze sztuczną trawą
ul. Koncertowa 4 – boisko ze sztuczną trawą

 

Harmonogram jesienny  30.08.2021 – 29.10.2021

ODDZIAŁ STOKŁOSY – ORLIK PARK JANA PAWŁA II
Grupa Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
2014-16
Naborowa
 
x 17:00 – 18.30
Orlik
Park Jana Pawła II
x 17:00 – 18.30
Orlik
Park Jana Pawła II
x

ODDZIAŁ NATOLIN – UL. MANDARYNKI 1
Grupa Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
2011/12

 

x x 17.00-18.30
Mandarynki 1
x 17.00-18.30
Mandarynki 1
2013/14
naborowa
x x 17.00-18.30
Mandarynki 1
x 17.00-18.30
Mandarynki 1

 

 

ODDZIAŁ NATOLIN – MAŁCUŻYŃSKIEGO 4
Grupa Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek  
2007/08 biała
Marek Budziński
19.30-21.00
Małcużyńskiego 4
x 19.00-20.30
Małcużyńskiego 4
19.15-20.45
Małcużyńskiego 4
x
2009 czerwona
Hubert Krzemiński
19.00-20.30
Gruszczyńskiego 12
x 19.00-20.30
Gruszczyńskiego 12
  16.15-17.45
Małcużyńskiego 4
2010
czerwona
Maciej Pyrka
18.00-19.30
Gruszczyńskiego 12
x 19.00-20.30
Gruszczyńskiego 12
x 17.15-18.45
Małcużynskiego 4
2009/10 biała 
Marek Budziński
17.00-18.30
Małcużyńskiego 4
x 17.30-19.00
Małcużyńskiego 4
x  
2011 czerwona
Krystian Kopecki
18.00-19.30
Małcużyńskiego 4
x 19.00-20.30
Koncertowa 4
x 17.45-19.15
Małcużyńskiego 4
2012 czerwona 
Krzysztof Jodłowski
19.00-20.30
Koncertowa 4
17.00-18.30
Małcużyńskiego 4
x x 19.00-20.30
Małcużyńskiego 4
2011/12 biała
Marcin Rotuski
16.30-18.00
Małcużyńskiego 4
x 17.00-18.30 Małcużyńskiego 4 x x
2013/14 czerwona
Krzysztof Jodłowski
x 18.30-20.00
Małcużyńskiego 4
x 18.30-20.00
Orlik Park Jana Pawła II
x
2013/14 biała Dawid Brzostek x 18.30-20.00
Małcużyńskiego 4
x 18.00-19.30
Małcużyńskiego 4
x
2015 czerwona
Jan Goebel
x 17.00-18.00
Małcużyńskiego 4
x 17.00-18.00
Małcużyńskiego 4
x
2016/17 Przedszkolaki
Marek Budziński
x x x 17.00-18.00
Małcużyńskiego 4
 
Trening bramkarski
Rafał Nasiłowski
x 17.30-18.30
Orlik Jana Pawła II
x x x
KSU Pro
Michał Gutowski
x x x 17.00-18.00
Orlik Jana Pawła II
x