Obozy piłkarskie dla dzieci i młodzieży

 

 

Pragniemy przedstawić Państwu ofertę obozów letnich organizowanych w wakacje 2024 r. Oba wyjazdy odbędą się w sprawdzonych i wyselekcjonowanych miejscach o wysokim standardzie hotelarskim, gastronomicznym oraz profesjonalnej infrastrukturze sportowej. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

 

 

 

23.06 – 29.06.2024 – Letni Obóz Piłkarski w Nadrzeczu

 

 

 

Obóz przede wszystkim skierowany na indywidualny rozwój umiejętności zawodnika i pracy w małych grupach – treningi oparte na metodologii szkolenia Coerver Coaching.  Obóz przeznaczony dla wszystkich zawodników KS Ursynów, ale także dla dzieci spoza Klubu – każdy może zabrać swojego kolegę ze szkoły lub podwórka. Zajęcia będą prowadzone w grupach podzielonych wg zaawansowania umiejętności  piłkarskich. 

 

SZCZEGÓŁOWA OFERTA

 

 

 

18.08 – 24.08.2024 – Letnie Zgrupowanie Przygotowawcze w Łobudzicach

 

Drugi obóz organizowany przez KS Ursynów to Letnie Zgrupowanie w Licheniu przygotowujące do nadchodzącego sezonu MZPN, tradycyjnie odbędzie się pod koniec sierpnia. Jest obóz przeznaczony dla wszystkich zawodników KS Ursynów. Udział w nim jest obowiązkowy dla zawodników grup czerwonych. Gorąco zachęcamy do zapisów także zawodników z grup białych, dla których zostaną stworzone grupy treningowe.

 

 

SZCZEGÓŁOWA OFERTA

 

W obu obozach nie zabraknie licznych atrakcji, konkursów, turniejów w których wszyscy zawodnicy będą mogli  wziąć udział i doskonale się bawić. 

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt:
692-438-800/ 692-438-300
biuro@ksursynow.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 
A tak było w latach poprzednich: