Obozy piłkarskie dla dzieci i młodzieży

Jeśli Twoja pociecha uwielbia sport i marzy się jej aktywny wypoczynek, to zapisz ją na obóz piłkarski dla młodzieży. Wyjazdy sportowe dla dzieci to doskonały sposób na nawiązanie nowych przyjaźni, a także zyskanie nowych umiejętności.

Podczas takich wyjazdów uczestników czeka szkolenie piłkarskie podczas, którego poznają oni nowe triki oraz popracują nad swoją sprawnością ruchową. Udział w takim obozie sportowym mogą wziąć maluchy w wieku od 7 do 14 lat zarówno członkowie KS Ursynów, jak i dzieci, które nie grają w tym klubie.

Organizowane przez naszą szkółkę wyjazdy opierają się na treningach, meczach, szkoleniach, ale również na wspólnej zabawie. Dzieci mogą grać również na boisku plażowym oraz brać kąpiele w czystym jeziorze pod nadzorem opiekuna. To doskonały sposób na niezapomniane wakacje dla młodzieży i doskonała szansa na odpoczynek dla Ciebie.

 

 
 
W wakacje 2019 KS Ursynów organizuje dwa obozy szkoleniowe.
 
23.06 – 29.06.2019   – Letni Obóz Doszkalający w Olsztynie
 
18.08 – 24.08.2019 – Letnie Zgrupowanie W Wągrowcu
 
W wakacje 2019 KS Ursynów organizuje dwa obozy szkoleniowe.
 
23.06 – 29.06.2019   – Letni Obóz Doszkalający w Olsztynie
 
18.08 – 24.08.2019 – Letnie Zgrupowanie W Wągrowcu
 
Zdecydowaliśmy się na organizację drugiego obozu z myślą o indywidualnym rozwoju umiejętności zawodnika i pracy w małych grupach. Obóz przeznaczony jest dla wszystkich dzieci w wieku 7-14 lat, także nie będących zawodnikami KS Ursynów.
Miejscem obozu będzie Hotel Manor, położony na Warmii tuż pod Olsztynem.
Termin tego obozu to 23.06 – 29.06.2019, a więc od razu po zakończeniu roku szkolnego. 
 
 
Drugi obóz organizowany przez KS Ursynów to Letnie Zgrupowanie w Wągrowcu, tradycyjnie odbędzie się pod koniec sierpnia. Jest obóz przeznaczony dla wszystkich zawodników KS Ursynów w szczególności dla zawodników grup czerwonych.
 
 
Bardzo prosimy o uwzględnienie tych terminów podczas ustalania Państwa planów wakacyjnych.