Obozy piłkarskie dla dzieci i młodzieży

 LATO 2022

 

Obóz Letni Barcice 2022 

 

Termin: 26.06 – 2.07.2022

 

Miejsce: Hotel Las Vegas Barcice

 

Opis: Na pierwszym z naszych letnich obozów pracuemy nad cechami indywidualnymi zawodników takimi jak motoryka i technika. Uczestnicy będą trenować wg metodologii szkolenia Coerver Coaching. Zajęcia odbywają sie w małych nieprzekraczających 10 os grupach. Cykl treningowy opracowany jest przez doświadczonego instruktora Coerver Coaching – Michała Gutowskiego, który w trakcie sezonu prowadzi zajęcia KSU Pro. 

 

Obóz przeznaczony dla wszystkich zawodników KS Ursynów, ale także dla dzieci spoza Klubu – każdy może zabrać swojego kolegę ze szkoły lub podwórka. Zajęcia będą prowadzone w grupach podzielonych wg zaawansowania umiejętności  piłkarskich. 

 

 

SZCZEGÓŁOWA OFERTA

 

 

 

 

 

Letnie Zgrupowanie w Licheniu 2022

 

Termin: 21.08 – 27.08.2022

 

Miejsce: Hotel Atut Licheń

 

Opis: Drugi obóz organizowany przez KS Ursynów to Letnie Zgrupowanie w Licheniu przygotowujące do nadchodzącego sezonu MZPN, tradycyjnie odbędzie się pod koniec sierpnia. Jest obóz przeznaczony dla wszystkich zawodników KS Ursynów. Udział w nim jest obowiązkowy dla zawodników grup czerwonych. Gorąco zachęcamy do zapisów także zawodników z grup białych, dla których zostaną stworzone grupy treningowe.

 

 

SZCZEGÓŁOWA OFERTA

 

 

A tak było w latach poprzednich: