Program "Piłkarskie przedszkola"

OFERTA DLA PRZEDSZKOLI

 

W 2015 roku nasz klub zapoczątkował program Piłkarskie Przedszkola KS Ursynów. Program, skierowany jest do wszystkich placówek publicznych i niepublicznych na terenie Warszawy i okolic.

 

Pragniemy zaoferować Państwu przeprowadzany cyklicznie trening piłkarski dla najmłodszych. Zaufało nam już wiele placówek, w których nasi doświadczeni trenerzy z licencjami UEFA prowadzą zajęcia wg nowoczesnych metod szkoleniowych oraz przy pomocy profesjonalnego sprzętu.

 

W długoterminowym planie zajęć, indywidualnie skomponowanym dla każdego klienta, największy nacisk kładziemy na rozwój fizyczny i mentalny uczestników.

 

Rozwijanie zamiłowania sportu u dzieci jest równie ważne, jak nauka pisania i czytania, dlatego prowadzimy Piłkarskie Przedszkola. Program ten ma na celu rozwijanie umiejętności gry już od najmłodszych lat.

 

Naszą ofertę kierujemy do placówek przedszkolnych, które chcą wzbogacić swój program i dać uczniom możliwość jeszcze lepszego rozwoju. Nasi pracownicy dojadą do wybranej placówki i poprowadzą zajęcia we wskazanym miejscu.

 

Oferta cenowa jest indywidualnie dostosowywana do każdego klienta ze względu na ilość uczestników i długość trwania zajęć.

 

Gorąco zapraszamy Państwa do kontaktu z nami i zapoznania się ze szczegółową ofertą.

 

 

Kontakt:
Leszek Misiak
koordynator zajęć w przedszkolach
leszek.misiak@ksursynow.com
692-438-300

 

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY