Program "Piłkarskie przedszkola"

Piłkarskie Przedszkola to projekt Klubu przeznaczony dla najmłodszych uczestników treningów w KS Ursynów. Zajęcia bazują na wszechstronnym rozwoju 4 i 5 latków. Poza pracą nad techniką piłkarską, ogólną sprawnością fizyczną i koordynacją, dzieci uczą się jak przebywać w grupie równieśników, dyscypliny i podporządkowania poleceniom trenera oraz cierpliwości i wytrwałości w podnoszeniu swoich umiejętności oraz dązęniu do wynzczonego celu.

 

Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę trenerską (licencje UEFA B i C) przy pomocy profesjonalnego sprzętu treningowego i w oparciu o najnowocześniejsze wytyczne szkoleniowe Polskiego Związku Piłki Nożnej.

 

Zajęcia w ramach projektu Piłkarskie Przedszkola odbywają się w :

 

Czwartki 17:30 – 18:30
Soboty 10:00 – 11:00

 

Koszt uczestnictwa w zajęciach wynosi 150 pln/miesięcznie.

 

Zdajemy sobie sprawę, że niektórzy z Państwa będą zainteresowani udziałem tylko w jednym z tych dwóch treningów tygodniowo. Oczywiście istnieje taka możliwośćpo wcześniejszym zadeklarowaniu dnia treningowego.

Czyli jeżeli będą to tylko czwartki lub tylko soboty koszt uczestnictwa wynosi 90pln/miesięcznie.

 

Każdy uczestnik Piłkarskich Przedszkoli otrzyma od Nas swoją pierwszą koszulkę treningową. Jest to obowiązkowy element stroju treningowego każdego Przedszkolaka w KS Ursynów. Chchemy aby każdy poczuł przynależność do Klubu i na treningu wyglądał jednakowo.