Weekend KSU

2023-03-27

Zapraszamy do lektury podsumowania wydarzeń z minionego weekendu. Niestety z przyczyn od nas niezależnych nie udało nam się rozegrać dwóch spotkań przewidzianych na sobotę. 

KSU’09/10I

Zmiana czasu nie pomogła naszym zawodnikom, którzy tego dnia nie mogą zaliczyć do udanych. Nic nam tego dnia nie szło, bardzo dużo niedokładnści, każdą piłkę ciężko wywalczoną zaraz oddajemy przeciwnikowi w prezencie. Gra toczyła się głównie na naszej połowie. Kiedy zaczynaliśmy grać odważniej a przede wszystkim dokładniej, tworzymy fajne akcje i sytuacje do strzelenia bramki niestety skuteczność też zawodziła tego dnia. Przyszłość Włochy odnosi dziś zasłużone zwycięstwo.

W meczu wystąpili: Kacper Ratajczak, Janek Wilczyński, Jakub Rymer, Mateusz Warnawin, Robert Matuszak, Bartek Stankiewicz, Bartek Kabała, Antek Jastrzębski, Staś Idzikowski, Adam Silniewicz, Janek Pachuta, Franek Prokop, Andrzej Piechowicz, Kuba Ratajczak

 

KSU’11/12I

W sobotni poranek nasz zespół zmierzył się w wyjazdowym meczu z Przyszłością Włochy i po dobrej grze zasłużenie pokonał przeciwnika. Nasi zawodnicy bardzo dobrze wyglądali w pojedynkach 1 na 1 i potrafili utrzymać się przy piłce. Dodatkowo wiele akcji ofensywnych zostało przeprowadzonych w bocznych strefach boiska, co było jednym z założeń taktycznych na ten mecz.

Przyszłość Włochy 2010 – KSU’11 1:6
Bramki: 3x Piotrek Kuśmierowski, Ignacy Głodek, Kuba Pietrzyk, Ignacy Szymański

W meczu wystąpili: Kuba Pietrzyk, Kamil Michalski, Piotrek Smala, Michał Kęsik, Wojtek Łuczak, Ignacy Głodek, Ignacy Szymański, Iwo Bagiński, Piotrek Kuśmierowski, Tytus Rubczyński, Antek Szczygieł. 

 

KSU’15/16II

Pierwsze 15 minut było niezwykle wyrównane. Dużo starć 1 vs 1, dużo chaosu w tercji środkowej, ale bardzo niewiele strzałów i 0 goli. Dopiero po pierwszym kwadransie, machinę uruchomił Grześ Soczówka, który indywidualnymi akcjami i świetnymi zwodami wpakował pierwsze gole rywalowi. W kolejnych odsłonach spotkania, przeciwnik próbował zaskoczyć naszych bramkarzy – Julka i Kubę, ale tylko dwukrotnie zdołali wpakować piłkę do naszej siatki – z czego raz ze stałego fragmentu gry. Kolejne odsłony sparingu, co raz bardziej przechylały się na naszą korzyść i dominacja naszego zespołu w ofensywie była zauważalna. Na koniec sparingu, zawodnicy mieli okazje wziąć udział w konkursie rzutów karnych. Akurat w tej formie, lepiej pokazali się nasi przeciwnicy z Piaseczna. Całe spotkanie przebiegło w doskonałej atmosferze, co było widać po zawodnikach, zarówno jak i po rodzicach.

KSU’15/16II – Akademia Mistrzostwa Sportowego Piaseczno  9:2
Bramki: 4x Grześ Soczewka, 3x Witek Czerniecki,  Wojtek Strzała, Adam Franaszek

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *