Obozy Letnie

2023-03-30

Pragniemy przedstawić Państwu ofertę obozów letnich organizowanych w wakacje 2023 r. Oba wyjazdy odbędą się w sprawdzonych i wyselekcjonowanych miejscach o wysokim standardzie hotelarskim, gastronomicznym oraz profesjonalnej infrastrukturze sportowej. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

SZCZEGÓŁOWA OFERTA

Obóz Piłkarski – Barcice 2023

Termin: 25.06.2023 – 01.07.2023
Miejsce: Rezydencja Las Vegas Barcice

Obóz przede wszystkim skierowany na indywidualny rozwój umiejętności zawodnika i pracy w małych grupach – treningi oparte na metodologii szkolenia Coerver Coaching.  Obóz przeznaczony dla wszystkich zawodników KS Ursynów, ale także dla dzieci spoza Klubu – każdy może zabrać swojego kolegę ze szkoły lub podwórka. Zajęcia będą prowadzone w grupach podzielonych wg zaawansowania umiejętności  piłkarskich. 

 

 

Zgrupowanie Przygotowawcze Licheń 2023:

Termin: 20.08-26.08.2023
Miejsce: Hotel Atut w Licheniu Stary 

Drugi obóz organizowany przez KS Ursynów to Letnie Zgrupowanie w Licheniu przygotowujące do nadchodzącego sezonu MZPN, tradycyjnie odbędzie się pod koniec sierpnia. Jest obóz przeznaczony dla wszystkich zawodników KS Ursynów. Udział w nim jest obowiązkowy dla zawodników grup czerwonych. Gorąco zachęcamy do zapisów także zawodników z grup białych, dla których zostaną stworzone grupy treningowe.

SZCZEGÓŁOWA OFERTA

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *