Weekend KSU

2022-09-12

Kolejny ligowy wekend za nami. Do rozgrywek MZPN które wystartowały tydzień temu, dołączyły Ligi Wewnętrzne. Emocji nie brakowało mimo, że pogoda nie rozpieszczała. W niektórych meczach cieszyliśmy się ze zwycięstwa a w niektórych musieliśmy przełknąć gorycz porażki.

Zapraszamy do lektury podsumowania Weekendu KSU:

KSU’09/10I

Niestety trzeciej porażki doznali zawodnicy rocznika 2009/10. Pierwsza część spotkania dość wyrównana, zakończona wynikiem 1-0. Druga połowa do zapomnienia jak najszybciej, niestety po straconej drugiej bramce zawodnicy naszej drużyny całkowicie stracili wiarę i ambicje z czego kolejne bramki były tylko kwestia czasu. Pechowo rozpoczął się ten sezon dla naszej drużyny, również z powodu wielu kontuzji w zespole. Mamy nadzieję, że niedługo wszyscy wrócą do zdrowia i nasza gra zdecydowanie się poprawi.

W meczu wystąpili: Borys Ziembicki, Janek Wilczyński, Kajtek Strzałkowski, Rysio Woda, Czarek Krysztofiak, Kacper Koper, Olek Sochacki, Staś Idzikowski, Czarek Żórawski, Janek Pachuta, Igor Ziembicki, Adam Silniewicz, Franek Prokop, Kuba Rymer, Michał Chomuntowski

KSU’09/10II

W niedzielne popołudnie zawodnicy KSU’09/10II rozegrali mecz na wyjeździe z Deltą Warszawa. Mecz w pierwszych dwudziestu minutach był wyrównany. W pierwszej połowie meczu obydwie drużyny dawały pokaz swoich możliwości technicznych oraz taktycznych. Pomimo starań, walki o każdą piłkę na boisku zawodników z Ursynowa oraz gry pressingiem nie udało się zwyciężyć w dzisiejszym spotkaniu Ligi Wewnętrznej. To przeciwnik konstruował składne i szybkie akcje, a w drugiej połowie meczu zaczął strzelać kolejne bramki. KS Ursynów musiał uznać wyższość zespołu przeciwnego.

W meczu wystąpili: Jakub Grądziel, Karol Feliński, Karol Sadurski, Dominik Liszyński, Julian Obodziński, Mateusz Mardasiewicz, Łoś Hubert, Gomoradzki Szymon

KSU’10/11II

W niedzielne przedpołudnie zmierzyliśmy się z drużyną FCB Bobrowiec. Mecz z lekka przewaga drużyny gości. Żal jednak nie wykorzystanych sytuacji ponieważ wynik mógłby być conajmniej remisowy. Ciężko trenujemy i liczymy na lepszy wynik za tydzień.

KSU – FCB Bobrowiec 3:4
Bramki: 2x Jakub Ratajczak, Maciej Urban

W meczu wystąpili: Kacper Ratajczak, Jakub Ratajczak, Jakub Grodzki, Antoni Jastrzębski, Maciej Urban, Robert Matuszak, Leon Sowicki, Ignacy Szymański, Mateusz Balas, Adam Dębski, Jurek Małek

KSU’11

Chłopcy z rocznika 2011 po zaciętym meczu nieznacznie ulegli Championowi. Szkoda, bo nasi zawodnicy prowadzili 3:1 i wydawało się, że mecz zakończy się naszym wysokim zwycięstwem. Niestety bramka kontaktowa dla przeciwników wprowadziła niepotrzebną nerwowość i w konsekwencji przegraliśmy wygrany mecz. Szkoda, bo widać, że chłopcy potrzebują wygranej, która doda im pewności. Cieszy to, że wyglądaliśmy znacznie lepiej niż w poprzednim meczu i staraliśmy się grać więcej na połowie przeciwnika. Na plus również to, że coraz lepiej poruszamy się w nowym ustawieniu. Dalej poprawy wymaga gra obronna i wyprowadzanie piłki z własnej połowy.

KSU’11 – Champion 3:4 (2:1)
Bramki: 2x Michał Drzewucki, Antek Szczygieł

W meczu wystąpili: Kuba Gac, Iwo Bagiński, Kacper Dzik, Ignacy Głodek, Filip Stanek Stanek, Antek Szczygieł, Kamil Michalski, Michał Kęsik, Janek Józefowicz, Michał Drzewucki, Piotrek Kuśmierowski, Michał Petralis.

KSU’12II

Mimo osłabionego składu, nasi chłopcy dali z siebie wszystko. Dzielnie walczyli do końca mimo znaczącej przewagi przeciwnika. Okazji do strzelenia bramki było wiele, ale brakowało dobrego wykończenia. Za to przeciwnik był bardzo skuteczny, i to nasi przyjeciele z KS Delta cieszą się z wygranej. Jeszcze dużo pracy przed nami.

W meczu wystąpili: Oliwier Kujko-Wiśniewski, Jan Racki, Damian Drogosz, Wojtek Wysokiński, Tomek Adamczewski, Kajtek Pietrzak, Mateusz Skopinski, Władek Długołęcki

KSU’13/14I

Sobotniego poranka zmierzyliśmy się na wyjeździe z drużyną Rakovia. Mecz od samego początku układał się po naszej myśli, szybko wychodzimy na dwu bramkowe prowadzenie co daje nam więcej swobody w zagraniach i tworzeniu akcji. Jednak drużyna przeciwna nie złożyła broni i doprowadziła do wyrównania tuż przed końcem pierwszej kwarty. Na kolejne kwarty wychodzimy zmotywowanie co przekłada się na kolejne strzelone bramki. Cieszy fakt, że drużyna KSU 13/14 tworzy wiele akcji podbramkowych przeciwnika składających się z wielu podań i zakończonych strzałem na bramkę . Warto również odnotować hattrick Bratka Łuby który w tym meczu był nie do zatrzymania.

UKS Rakovia – KSU’13/14I  2:6
Bramki: 3x Bartek Łuba, Franek Bończak, Marcel Morawski, Adam Gołębiowski

W meczu wystąpili: Wojtek Grys, Adam Gołębiowski, Filip Wojcieszek, Marcel Morawski, Bartek Łuba, Miłosz Gromek, Franek Bończak, Filip Schabowski, Janek Walewski, Janek Włodarski

KSU’16

Kolejny mecz chłopcy z KSU’16 rozegrali z zespołem RKS Okęcie. Był to pierwszy mecz w nowym sezonie. Pomimo deszczowej pogody zawodnicy wykazali się dużą frekwencją i zaangażowaniem. Kolejne cenne doświadczenie i wysoka wygrana zespołu z rocznika 2016. Tak trzymać!

RKS Okęcie – KSU’16  6:19
Bramki: 8x Stanisław Hołdak, 3x Wincent Barański, 3x Adam Łoś, 2x Leon Kęciek, 2x Franciszek Lisowski, Stanisław Stępień

W meczu wystąpili: Krzysztof Pękala, Wojciech Witos, Stanisław Hołdak,  Wincent Barański, Adam Łoś, Leon Kęciek, Franciszek Lisowski, Stanisław Stępień