Weekend KSU

2022-09-19

KSU’09/10II

W niedzielne popołudnie zawodnicy KS Ursynów rozegrali mecz na wyjeździe z Deltą Warszawa. Pomimo zimnego wiatru obydwie drużyny walczyły na boisku oraz nie odstawiały nogi. W pierwszej połowie meczu to KSU atakowało oraz częściej było przy piłce. Niestety doświadczenie drużyny przeciwnej pozwoliło bezlitośnie wykorzystywać błędy naszej drużyny oraz zdobywać bramki. Druga połowa to dominacja na boisku Delty Warszawa oraz parada strzelecka zawodników z przeciwnej drużyny.

KS Delta Warszawa – KSU’09/10II 12:3
Bramki: Szot Szymon, Feliński Karol, Wilczyński Jan

W meczu wystąpili: Jakub Grądziel, Karol Feliński, Karol Sadurski, Julian Obodziński, Gomoradzki Szymon, Szot Szymon, Wilczyński Jan, Perz Jakub

 

KSU’11I

Mimo porażki trzeba mecz uznać za pozytywny w wykonaniu naszej drużyny. Wiele elementów w porównaniu do poprzednich spotkań funkcjonowało lepiej. Staraliśmy się grać na połowie przeciwnika, grać wysokim pressingiem i widać było, że zaczyna to funkcjonować lepiej. Gole traciliśmy po szybkich kontratakach przeciwnika i to wymaga poprawy. Również musimy nauczyć się szybciej finalizować akcje pod bramką przeciwnika, bo cały czas zbyt długo staramy się rozgrywać piłkę dając czas na powrót przeciwnikowi. Ale widać postęp i to, że chłopcy zaczynają się odnajdywać na dużym boisku i z każdym meczem powinno być lepiej.

Drukarz – KSU’11 7:2
Bramki: Michał Drzewucki, Antek Szczygieł

W meczu wystąpili: Piotrek Świąder, Ignacy Szymański, Kacper Dzik, Piotrek Wiktorzak, Ignacy Głodek, Filip Stanek, Kamil Michalski, Janek Józefowicz, Michał Drzewucki, Antek Szczygieł, Michał Petralis, Michał Kęsik

 

KSU’10/11

Angielska pogoda zawitala na ul. Baletową 164. Trudne warunki plus poranna godzina meczu, ktorej nie lubią nasi zawodnicy. Mecz zaczynamy zaspani. Co prawda prowadzimy grę, tworzymy sobie akcje pod bramką przeciwnika ale nasza gra jest nerwowa i chaotyczna. Przebłyski indywidualnej gry i dobre decyzje powoduja ze strzelamy wiecej bramek niz przeciwnik i wygrywamy mecz.

STF Champion – KSU’10/11 4:9
Bramka: 4x Kuba Ratajczak, 3x Janek Pachuta, 2x Adam Silniewicz

 

KSU’12I

Bardzo dobry mecz oglądali widzowie na ul. Lokajskiego. Dwie pierwsze kwarty bardzo wyrównane, toczone w zawrotnym tempie. W drugiej części meczu przegrywamy rywalizację w głowach. Chłopcy tracą wiarę w  zwycięstwo i skuteczną rywalizację, co skrzętnie wykorzytuje przeciwnik. Nie zabrakło nam czasu, nie zabrakło nam umiejętności lecz zabrakło wiary w zwycięstwo i pokonanie przeciwnika. 

Football Talents – KSU’12I  6:3
Bramki: 2x Kuba Pietrzyk, Sjeva Riabko

 

W meczu wystąpili: Piotrek Świąder, Wojtek Łuczak, Tytus Rubczyński, Kuba Młynik, Piotrek Smala, Kuba Pietrzyk, Sjeva Riabko, Maciek Wieczorkowski, Łukasz Schulz, Piotrek Kuśmierowski

 

KSU’12II

Początek meczu zapowiadał się obiecująco. Po pierwszej kwarcie remisowaliśmy 2:2. Jednak zabrakło koncentracji i nasza jakość spadła. Trudno było się nam utrzymać przy piłce co dało dużą przewagę gospodarzom.

KS Delta – KSU’11/12II   12:4
Bramki: 2x Wojtek Woszczyk, Kajtek Pietrzak, Wojtek Wysokiński
 

W meczu wystąpili: Mikołaj Marra-Borkowski Wojtek Wysokiński, Franek Rychter, Adam Wasielczuk, Wojtek Woszczyk, Mikołaj Mańkowski, Kuba Szcześniak, Kajtek Pietrzak
 

 

KSU’13I

W sobotni poranek zmierzyliśmy się z drużyną AP Progres. Od początku staraliśmy grać wysoko na połowie przeciwnika, co przyczyniło się do kilku strzelonych bramek. Z czasem gra bardziej się uspokoiła i tworzyliśmy więcej akcji rozgrywając piłkę od własnej połowy. To co cieszy po meczu, to na pewno skuteczność pod bramką przeciwnika. Każdy z zawodników zasługuje na pochwałę za swoją grę.

KSU’13 – AP Progres 11:3
Bramki: 4x Franek Bończak, 2x Filip Schabowski, 2x Marcel Morawski, Jan Włodarski, Jan Walewski, Kacper Ereminowicz

W meczu wystąpili: Wojtek Grys, Adam Gołębiowski, Filip Wojcieszek, Janek Walewski, Janek Włodarski, Miłosz Gromek, Franek Bończak, Filip Schabowski, Marcel Morawski, Kacper Ereminowicz

 

KSU’13II

W niedzielne popołudnie zmierzyliśmy się z drużyna Delty Wilanów. Mecz był od początku bardzo wyrównany. Tworzymy składne akcje, a niektóre z nich kończą się pięknymi bramkami. Niestety, w dalszej części meczu popełniamy błędy w wyprowadzeniu piłki od bramki, co przeciwnik bezwzględnie wykorzystuje. Mimo wszystko do końca walczymy o chociażby remis, co niestety tego dnia się nie udaje. Nie zmienia to faktu, że to był bardzo dobry mecz w wykonaniu naszych chłopców na tle mocnego przeciwnika. Czekamy na kolejne mecze, a kolegom z Delty dziękujemy za dzisiejsze spotkanie.

KS Delta Wilanów- KSU’13II 7:6
Bramki: Kacper Krygier x4 Andrzej Tokarski x2

W meczu wystąpili: Kacper Krygier, Alek Blok, Igor Staszewski, Alek Zemlik, Ignacy Zaraś, Borys Koczwara, Filip Krogulec, Kajetan Borkowski, Andrzej Tokarski, Filip Wojcieszek

 

KSU’16

Bardzo intensywny weekend za zawodnikami z rocznika 2016. W sobotni poranek wzięli udziuał w turnieju organizowanym przez KS Delta – MINI EURO. Chłopcy doskonale się bawili i poznawali swoich kolegów z Delty.

W niedzielę natomiast wzięli udział w Turnieju „Cztery Pory Roku edycja Jesień 2022”, który organizowaliśmy wspólnie z Ursynowskim Centrum Sportu i Rekreacji. Wydarzenie odbyło się na komplekcie boisk Orlik 2012 na ul. Przy Bażantarni 3. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *