Zasady bezpieczeństwa i organizacja treningów KS Ursynów

2020-05-16

Poniżej prezentujemy podstawowe zasady bezpieczeństwa oraz organizacji treningów KS Ursynów. Przestrzeganie poniższych wytycznych jest fundamentalne i będzie z pełną stanowczością egzekwowane, dlatego prosimy o pełne dostosowanie się do nowych reguł.

 

Zasady i względy bezpieczeństwa obowiązujące

w trakcie treningów KS Ursynów:

 

– Maksymalna ilość uczestników treningu wynosi 14 zawodników + trenerzy – Grupy treningowe oraz harmonogram zostały przez Koordynatora dobrane w taki sposób aby nie przekroczyć dopuszczalnej liczby osób oraz zapewnić jak najlepsze warunki i jakość treningu.

 – Obowiązek zakrywania ust i nosa – każda osoba przychodząca na trening oraz wracająca z treningu ma obowiązek zasłonięcia twarzy np. maseczką higieniczną natomiast w trakcie samego treningu nie ma obowiązku noszenia zakrycia twarzy.

 – obowiązkowa dezynfekcja rąk dla wchodzących i opuszczających obiekt – każda osoba wchodząca i schodząca z treningu ma obowiązek zdezynfekować ręce. środki dezynfekujące i artykuły higieniczne będą stale dostępne na naszym obiekcie.

 – 15 minutowa przerwa pomiędzy zajęciami – przerwa ma służyć zdezynfekowaniu sprzętu sportowego znajdującego się na boisku oraz pozwoli na bezpieczną wymianę grup treningowych. Osoby które skończyły trening proszone są sprawne opuszczenie obiektu, natomiast osoby przychodzące nie mogą być wcześniej niż 5 min przed rozpoczęciem swojego treningu.

 – Weryfikacja uczestników, zgłaszanie osób wchodzących na obiekt – w zajęciach uczestniczą tylko zawodnicy, którzy zgłosili chęć udziału w treningach na boisku do koordynatora i trenerów prowadzących grupy.. Oczywiście na każdych zajęciach będzie sprawdzana lista obecności. Na obiekt nie mogą wchodzić rodzice i opiekunowie. 
Prosimy również o punktualność rodziców i opiekunów przy odbiorze zawodników po zajęciach.

Na obiekty szkolne wchodzimy tylko przez wyznaczone miejsca:
Boisko ul. Małcużyńskiego 4 – furtka od ul. Małej Łąki
Boisko ul. Mandarynki 1 – od ul. Migdałowej i ul. Mandarynki
Boisko ul. Dembowskiego 1 – od ul. Służby Polsce

 – Brak możliwości korzystania z szatni i węzła sanitarnego  – niestety nie będzie możliwości skorzystania z naszych szatni oraz WC. Zalecamy przyjście na zajęcia w stroju treningowym dostosowanym do pogody w danym dniu.

 – korzystanie z osobistego sprzętu treningowego oraz dezynfekcją sprzętu Klubowego– każdy zawodnik zobowiązany jest przyjść na trening z własną piłką, oczywiście istnieje możliwość pożyczenia Klubowej piłki na czas obowiązywania obostrzeń (taką prośbę należy do nas przesłać jak najszybciej). Sprzęt treningowy klubowy będzie dezynfekowany po każdej jednostce treningowej i po każdej grupie.

W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Z poważaniem,

Zarząd
Klub Sportowy Ursynów Warszawa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *