Weekend KSU

2019-11-12

Za nami ostatnia kolejka rundy jesiennej sezonu 2019/2020. Poniżej prezentujemy wyniki oraz strzelców bramek w poszczególnych rocznikach.

Rocznik 2007/2008

Pierwsza drużyna w ostatnim meczu pokonała na wyjeździe UKS Irzyk 1:0. Ostatecznie podopieczni trenere Piotra Lacha uplasowali się na 3 miejscu w tabeli, tuż za Olimpią Warszawa oraz Football Talents.

UKS Irzyk – KSU’07/08 0:1
Bramka: Olek Komarnicki

Dwójka zagrała mecz z drużyną Orzeł Warszawa. Przecinik tego dnia okazał się zdecydowanie lepszy i zasłużenie wygrał mecz.

Rocznik 2009

Podopieczni trenera Huberta Krzemińskiego podejmowali drużynę Varsovii. W pierwszym meczu w rundzie padł remis, tym razem okazaliśmy się zdecydowanie lepszym zespołęm i zdecydowanie wygraliśmy ten mecz.

KSU’09 – Varsovia 10:2
Bramki: 3x Tobiasz Gorzkiewicz, 2x Kajtek Strzałkowski, JUlek Ślusarczyk, Kuba Jaworski, Igor Ziembicki, Antek Zając, Kuba Łuba

Rocznik 2010

Chłopcy z KSU’10 podejmowali na Małcużyńskiego 4 drużynę UKS Iwiczna. MImo niemrawego początku, od drugiej kwarty przejeliśmyu inicjatywę na boisku i kontrolowaliśmy przebieg spotkania. Gdybyśmy wykazali się lepszą skutecznością wynik mógby być wyższy.

KSU’10I – UKS Iwiczna 4:2
Bramki: Witek Karpiński, Adam Silniewicz, Antek Jastrzębski, Janek Pachuta

Rocznik 2011

Awans KSU’11II do drugiej ligi!! Dzieku temu więcej zawodników naszego Klubu będzie mogło rywalizować ze swoimi rówieśnikami na wysokim, drugim poziomie ligowym. Tak trzymać!!

MKS Piaseczno – KSU’11I 3:2
Bramki: 2x MIchał Petrallis

AP Green – KSU’11II 2:7
Bramki: 4x Szymon Kaniewski, 2x Antek Szczygieł, Michał Kęsik

Rocznik 2012

Nasi najmłodsi ligowi reprezentanci zakończyli swoją debiutancką rundę na trzecim miejscu w tabeli. To bardzo dobry wynik. Bardzo nas cieszy że chłopcy robią postępy na treningach i potrafią to zaprezentować w meczach o punkty.

UKS Irzyk – KSU’12
Bramki: Wojtek Łuczak, Tytus Rubczyński, Piotrek Kuśmierowski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *