Weekend KSU

2021-03-01
Ostatni lutowy weekend pełen piłkarskich emocji za nami! Wiosna nadchodzi wielkimi krokami a my nadal nie zwalniamy tempa. Tym razem zagraliśmy pięć meczy kontrolnych oraz wzięliśmy udział w jednym turnieju. Przygotowania do inauguracji rozgrywek idą pełną parą, wszyscy już nie możemy się doczekać towarzyszących temu emocji. Poniżej krótkie podsumowanie tego co działo się w sobotę i w niedzielę.
 
 
Bardzo dobre mecze w wykonaniu KSU’10 oraz KSU’09, obie drużyny pewnie i wysoko pokonały swoich przeciwników i potwierdziły, że są na fali wznoszącej i są gotowe na nadchodzącą rundę wiosenną. 
 
Rocznik 2011 tym razem musi przełknąć gorycz porażki, w obu meczach naszych Orlików graliśmy niezłą piłkę, natomiast było to tego dnia zdecydowanie za mało aby odnieść zwycięstwa.
 
Rocznik 2012 wziął udział w turnieju Delta Cup. Po bardzo dobrej pierwszej fazie turnieju gdzie zajmujemy drugie miejsce w grupie przechodzimy do fazy finałowej. Niestety poważne braki kadrowe uniemożliwiają nam rywalizację z najlepszymi drużynami turnieju. Ostatecznie zajmujemy w turnieju 8 miejsce.
 
Wyniki weekendowych meczy:
 
KSU’11I – Legia Soccer Schools 5:9
Bramki: 3x Michał Kesik, Antek Szczygieł, Filip Stanek
 
KSU’11II – Akademia Inter Łazy 1:3
Bramka: Iwo Bagiński
 
 
Football Winners – KSU Mandarynki 8:3
Bramki: 3x Władek Długołęcki
 
STF Champion – KSU’10 6:16
Bramki: 4x Janek Pachuta, 4x Krystian Hirsz, 3x Piotrek Gieracha, 3x Adam Silniewicz, Adam Rosiak, Szymon Woźniak
 
KSU’09 – KS Halinów 6:1
Bramki: 3x Tobiasz Gorzkiewicz, Janek Szczeciński, Tomasz Szczepanik, sam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *