Weekend KSU

2019-09-09
PODSUMOWANIE WEEKENDU:
 
Za nami kolejka inagurująca rozgrywki ligowe sezonu 2019/20.
Wszystkie mecze, z wyjątkiem meczu KSU’10I, zostały rozegrane wg harmonogramu. Mecz zostanie rozegrany 24 września na obiekcie WAFu.
 
Swój debiut w rozgrywkach MZPN mieli zawodnicy z rocznika 2012. Podopieczni trenera Krzyśka Jodłowskiego grali mecz derbowy z SEMPem. Prze całe spotkanie prowadziliśmy 1 lub 2 bramkami. Niestety w ostatniej akcji meczu, brak koncentracji i moment rozluźnienia naszych najmłodszych piłkarzy, spowodował, że straciliśmy bramkę. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem remisowym. Warto dodać że spotkanie rozgrywane było w strugach deszczu i mimo to zarówno nasi zawodnicy jak i przeciwnik stworzyli fajne i atrakcyjne widowisko.
 
W trakcie dnia meczowego na Małcużyńskiego 4 odbyły się 3 mecze. Jako pierwsi na boisko wybiegli zawodnicy KSU’10 II, których przecinikiem było FA Warszawa. MImo iz nasi chłopcy zostawili dużo zdrowia na boisko to przeciwnik okazał sie skuteczniejszy i zasłużenie wygrał mecz.
 
W kolejnych meczach występowali zawodnicy rocznika 2011. Jedynka podejmowała KS Raszyn. Mecz okazał się jednostronnym widowiskiem. Nasi chłopcy zdecydowanie przeważali nad przeciwnikiem w każdym aspekcie gry i odnieśli zasłużone i wysokie zwycięstwo.
Dwójka zagrała mecz z Jeziorką Prażmów. MIeliśmy optyczną przewagę w tym meczu, mieliśmy więcej sytuacji podbramkowych jednak zabrakło wykończenia i zimnej krwi pod bramką przeciwnika. Ostatecznie okazaliśmy o jedną bramkę słabsi.
 
Ciężkie wyjazdowe mecze grały zespoły KSU’07/08 oraz KSU’09.
Starsi chłopcy wystąpili na Bemowie przeciwko Unii Warszawa. Mecz od początku był prowadzony w szybkim tempie i nie brakowało twardej męskiej walki. Na początku drugiej połowy nasz Bramkarz Janek Chaciński obronił rzut karny. Ostatecznie to my okazaliśmy się lepsi o jedną bramkę i wywozimy na Ursynów 3 pkt z trudnego terenu.
Młodsi chłopcy rywalizowali z Olimpią. Staraliśmy się prowadzić grę, konstruować akcję, co nam wychodziło i mieliśmy optyczną przewagę. Przeciwnik nastawił się na grę z kontry i długą piłkę, co na ten mecz im wystarczyło na odniesienie zwycięstwa. Należy pochwalić naszą drużynę za to że chciała grać w piłkę i grała swoje.
 
Wysoka wyjazdowa wygrana KSU’07/08 II, który podejmował UKS Zaułek. W meczu wystąpiło kilku nowych zawodników i pokazali się z bardzo dobrej strony i dali sygnał trenerowi Jedynki, że można na nich liczyć w kontekście powołań na pierwszy zespół.
 
WYNIKI:
 
SEMP – KSU’12 7:7
Bramki: 3x Kuba Pietrzyk, 2x Stefan Malec, Tomek Kolanek, Łukasz Schulz
 
KSU’11 I – KS Raszyn 13:0
Bramki: 3x Adam Suslik, 3x Antek Szczygieł, 3x Szymon Kaniewski, 2x Michał Drzewucki, 2x Franek Gawryś
 
KSU’11 II – Jeziorka Prażmów 2:3
Bramki: Fabian Chajnow, Filip Stanek
KSU’10 II – FA Warszawa 3:11
Bramki: Janek Konieczny, Franek Markowski, Daniel Krzysztoszek
 
Olimpia W-wa – KSU’09 2:1
Bramka: Tobiasz Gorzkiewicz
 
Unia Warszawa – KSU’07/08 I 1:2
Bramki: Leon Owsiewski, MIchał Bandurow


 
UKS Zaułek – KSU’07/08 II 8:16
Bramki: 6x Mateusz Toporowicz, 4x Artur Łaganowski, 3x Wiktor Bessert, Franek Piotrowski, Franek Szymański, Szymon Etryk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *