Weekend KSU

2019-06-17

Za nami ostatnia kolejka sezonu 2018/2019, którym w rozgrywkach ligowych Klub reprezentowało 8 drużyn. Bardzo nas cieszy, że chłopcy cały czas się rozwijają i osiągają coraz lepsze wyniki. Wyczekiwany awans rocznika 2009, który postawił „kropkę nad i” w meczu z Gwardią. O awans otarł się rocznik 2007, któremu w meczu z Football Talents zabrakło jednej jedynej bramki. Głowa do góry!! Dalej ciężko i sumiennie trenujemy i wyniki przyjdą same.

Przed nami wakacje, ale nie zwalniamy tempa i już w niedzielę jedziemy na obóz do Olsztyna, po którym odpoczywamy cały lipiec i już w sierpniu zaczynamy przygotowania do przedsezonowego sierpniowego zgrupowania w Wągrowcu.

Rocznik 2012

Wygrana w meczu kontrolnym z rywalem zza miedzy Warszawską Akademią Futbolu.

WAF – KSU’12 2:6
Bramki: 4x Wojtek Łuczak, 2x Łukasz Szulz

Rocznik 2011

Zarówno „jedynka” jak i „dwójka” postawiły kropkę nad i po bardzo udanym sezonie. Obie drużyny wygrały swoje mecze. „Dwójka” wygrała mecz derbowy z SEMPem, natomiast „jedynka” wysoko wygrała w Ładach

UKS Łady – KSU’11 I 11:0
Bramki: 4x Szymon Kaniewski, 2x Michał Drzewucki, 2x Paweł Kondraciuk, Piotrek Wiktorzak, Antek Szczygieł, Kuba Gac

SEMP – KSU’11 II 5:7
Bramki: 3x Michał Petrallis, 2x Adam Suslik, Filip Stanek, Michał Kęsik

Rocznik 2010

Pierwsza drużyna wygrała mecz wyjazdowy z Legionem Pruszków, natomiast „dwójka” w pechowych okolicznościach uległa drużynie UKS Irzyk, tracąc bramkę w ostatniej minucie meczu. Był to ostatni mecz ligowy rozgrywany w formule 5v5, od września mecz ligowe będziemy rozgrywać w formie 7v7.

Legion Pruszków – KSU’10 I 2:6
Bramki: 2x Antek Jastrzębski, 2x Adam Rosiak, Adam Silniewicz, Kuba Śmiałek Parczewski

KSU’10 II – UKS Irzyk 2:3
Bramki: Thomas Kim, Franek Markowski

Rocznik 2009

Sukces zawodników rocznika 2009. Nasi chłopcy wywalczyli długo oczekiwany i zasłużony awans do III ligi co przypieczętowali wysokim zwycięstwem z TS Gwardia. W przekroju rundy byliśmy zdecydowanie najrówniej grającym zespołem i regularnie zdobywaliśmy punkty. Przed nami obozy gdzie będziemy przygotowywać się do grania na wyższym poziomie ligowym.
Gratulujemy!!!

KSU’09 – TS Gwardia 11:4
Bramki: 5x Witek Rafalski, 2x Julek Ślusarczyk, 2x Sebastian Wąsowski, Kuba Jaworski, Kuba Łuba

Rocznik 2008

Dwa mecze w weekend rozegrali podopieczni trenera Jarka Berdyńskiego, jeden planowy oraz jeden zaległy. Wyniki meczy w „kratkę”, jeden wygrany i jeden przegrany.

KSU’08 – UKS Orzeł Warszawa 3:2
Bramki: Miłosz Gorzkiewicz, Kajetan Strzałkowski, Artur Łaganowski

KSU’08 – AP Gigants Smile 1:6
Bramka: Miłosz Gorzkiewicz

Rocznik 2007

Niewiele zabrakło naszym chłopcom do awansu. Zadecydowała jedna jedyna bramka, która w przekroju rundy jest jak kropla w morzu. Zawodnicy zostawili bardzo dużo zdrowia i serca na boisku. Mecz obfitował w wiele sytuacji walki na pograniczu faulu, sędzia często przerywał mecz i odgwizdywał rzuty wolne. Miniona runda daje nam jednak nadzieje na kolejny sezon, chłopcy pokazali że są w stanie grać na poziomie drugiej ligi i jeżeli dalej będą ciężko i sumiennie trenować to kolejna runda będzie z awansem. Głowy do Góry!!!

Football Talents – KSU’07 1:1
Bramka: Olek Rojek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *