Weekend KSU

2024-04-22

KSU’09/10II

W drugim ligowym meczu rundy wiosennej Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej Junior C1, drużyna KSU’09/10 Biała poniosła porażkę przeciwko drużynie Junior Zacisze – mecz rozgrywany na warszawskiej Pradze. Pierwsza połowa spotkania charakteryzowała się doskonałą grą naszych zawodników i techniczną dominacją drużyny z Ursynowa. Po pierwszej połowie schodziliśmy z wynikiem 2:1 na korzyść KSU. Druga połowa to już walka z wytrzymałością i zmęczeniem naszych zawodników. Ze względu na rozegranie dwóch połów po 40 minut, nasi piłkarze musieli radzić sobie z mniejszą ilością zmian niż przeciwnicy. Zmagania z dużą intensywnością gry związaną z fazami przejściowymi oraz powrotem do obrony przełożyła się na błędy w defensywie m.in. niedokładne krycie oraz nieprecyzyjne podania co bezlitośnie wykorzystywał przeciwnik strzelając bramki w końcówce spotkania.

Junior Zacisze – KSU’09/10 Biała   10:2
Bramki: Palmowski Wiktor, Budzyński Szymon

W meczu wystąpili: Jan Zakrzewski, Szymon Budzyński, Wiktor Palmowski, Jan Krzyżanowski, Franek Stańczak, Szymon Gomoradzki, Sebastian Ochendowski, Bruno Tereszczenko, Kaczmarczyk Olivier

KSU’11/12I

Dzisiejszy mecz możemy zaliczyć do udanych. Od początku zdominowaliśmy przeciwnika. Wyprowadzaliśmy bardzo dobre kontrataki jak również dobrze budowaliśmy akcje od tyłu. NIestety nie ustrzegliśmy się kilku błędów i straciliśmy bramki. Ostetecznie jednak odnosimy zasłużone i pewne zwycięstwo.

W meczu wystąpili:  Alek Zemlik, Wojtek Grys, Filip Wojcieszek, Andrzej Tokarski, Krzyś Dziubiński, Filip Krogulec, Wojtek Wysokiński, Emil Rutkowski, Borys Koczwara

KSU’13/14 Biała

Początek meczu był bardzo wyrównany do czasu zdobycia pierwszej bramki, dającej nam prowadzenie. Dobra gra w obronie i nieustępliwość w ataku dały nam korzystny wynik do przerwy 1:3 dla nas. W drugiej części graliśmy nadal utrzymując przewagę i nie odpuszczając. Konsekwentnie doprowadziliśmy do naszego zwycięstwa. Brawo za zaangażowanie każdego zawodnika naszej drużyny

KS Delta GM – KSU’13/14 Biała  2:6
Bramki: 2x Jan Bogacz, 2x Wiktor  Brzostek, Franek Szymański, Bryan Wiśniewski

W meczu wystąpili: Grześ Wojtysiak-Rey Filip Szymański Maks Pawluk Tadeusz Strzałkowski Brajan Wiśniewski Jan Bogacz Wiktor Brzostek Mirek Stawiński

KSU’13/14 Mandarynki

W dzisiejszym towarzyskim spotkaniu, po naprawdę wyrównanej grze niestety popełniamy kilka głupich błędów. Błędy te powodują stratę bramek. Cieszy  że potrafimy stwarzać sytuacje bramkowe.  Przegraliśmy mecz lecz każda porażka uczy nas czegoś nowego. Wyciągniemy wnioski i z zapałem będziemy przygotowywać się do kolejnych meczu na treningach

SNU Warszawa – KSU’13/14 Mandarynki  7:3
Bramki: Szymon Jaworski, Bryan Wiśniewski, Emilian Piotrowski

W meczu wystąpili: Stan Szymon Jaworski, Krzysztof Braun, Robert Molenda, Brayan Wiśniewski, Nekqadam Khorkashov, Kuba Trociński, Emilian Piotrowski, Jan Bogacz, Miłosz Laskowski, Mariusz Gołasa

KSU’15

W miniony weekend odbył się kolejny mecz ligowy naszego zespołu, KS Ursynów, który tym razem gościł na naszym stadionie zespół KS SEMP Warszawa. Pomimo kapryśnej pogody, która nie rozpieszczała naszych kibiców, nasi zawodnicy stanęli na boisku zdeterminowani i gotowi do walki. Nasza drużyna imponująco pokonała rywali wynikiem 11:1. Gra naszych zawodników była po prostu fenomenalna. Wykazywali się nie tylko indywidualnym talentem, ale także doskonałą współpracą zespołową, co zaowocowało imponującym wynikiem. W trakcie meczu dominowaliśmy na każdym froncie, od defensywy po atak. Do przerwy schodzimy z wynikiem 3-0. Dopiero w drugiej części meczu otwiera się worek z bramkami. Podczas gdy rywal probował operować piłką, my nieustannie atakowaliśmy tworząc groźne akcje i dokładając kolejne gole. Nasze mocne strony, takie jak szybkość, technika i skuteczność w wykończeniu akcji, zdecydowanie wybijały się ponad przeciwnika. Oczekujemy z niecierpliwością na kolejne wyzwania ligowe, a naszym kibicom przypominamy, że nasz zespół jest w znakomitej formie i gotowy na każde wyzwanie. Niech emocje się gotują, bo kolejne starcie będzie równie ekscytujące!

KSU’15 – SEMP  11:1
Bramki: 4x MichałWojciechowski, 3x Wiktor Brzostek, Teo Miśków, Wojtek Strzała, Miłosz Pawlak, Adam Paszulka

W meczu wystąpili: Adam Paszulka, Adam Franaszek, Wiktor Brzostek, Wojtek Strzała,Michał Wojciechowski, Teo Miśków, Miłosz Pawlak

KSU’15/16 Zaruby

Wczorajszy mecz był prawdziwą wymianą ciosów na boisku, gdzie nasi chłopcy z determinacją stawiali czoła rywalom. Zakończyliśmy z imponującym wynikiem 12-5 na naszą korzyść, co pokazuje, że nasze wysiłki i zaangażowanie naprawdę się opłaciły. Niezłomność i wytrwałość naszych zawodników były nie do podważenia. Mimo trudności i presji, jaką stawiali przeciwnicy, nasi chłopcy pozostali silni i skoncentrowani na celu. Ich zaangażowanie na boisku było niesamowite, co przyniosło efekt w postaci pięknych bramek i skutecznych akcji. Należy docenić nie tylko wynik, ale także sposób, w jaki go osiągnęliśmy. Każda bramka była wynikiem współpracy, determinacji i umiejętności naszych zawodników, którzy pokazali, że są w stanie pokonać każde wyzwanie. To było prawdziwe widowisko dla kibiców, które nie tylko dostarczyło emocji, ale także ukazało potencjał naszej drużyny. Jesteśmy dumni z naszych chłopców i dziękujemy za frekwencję i zaangażowanie na placu gry.

KSU’15/16 Zaruby – Football Talents  12:5
Bramki: 3x Julek Wągrowski, 2x Julek Gorzkiewicz, 2x Ignacy Gorzkiewicz, 2x Marcel Błachno, 2x Grześ Soczówka, Janek Dobrzyński

W meczu wystąpili: Staś Żukowski, Piotr szuba, Julek Gorzkiewicz, Ignacy Gorzkiewicz, Grześ Soczówka,Marcel Blachno,Jan Dobrzyński, Julek Wągrowski

KSU’16I

Ten mecz był absolutnie pełen emocji. Obydwie drużyny dały z siebie wszystko, grając na najwyższym poziomie. Niestety, mimo ogromnej walki, przegraliśmy 8:9. Wynik ten nie oddaje jednak całej dramaturgii tego spotkania. Od samego początku było widać, że będzie to mecz na wysokim poziomie. Oba zespoły prezentowały się znakomicie, angażując się w grę z pasją i determinacją. Każda minuta na boisku była pełna akcji i napięcia. Nasza drużyna, mimo że przegrywała, nie poddawała się. Wręcz przeciwnie, walczyliśmy do ostatniego gwizdka, stawiając opór przeciwnikowi w każdej sytuacji. zybkie akcje, piękne podania i precyzyjne strzały trzymały kibiców w napięciu przez cały mecz.Niestety, ostatecznie to przeciwnik okazał się skuteczniejszy, wygrywając z nami 9:8. Choć rezultat nie był po naszej myśli, to możemy być dumni z naszego wysiłku i determinacji, jaką pokazaliśmy na boisku.