Weekend KSU

2024-04-08

Pierwszy Weekend Meczowy Rundy Wiosennej 2024 za nami. Wszystkie mecze rozgrywane były w pięknej słonecznej pogodzie co sprzyjało kibicowaniu naszym zespołom. Wyniki jak w kalejdoskopie, w większości meczy cieszyliśmy się ze zdobycia kompletu punktów w niektórych musieliśmy uznać wyższość rywala. A co dokładnie działo się w miniony weekend w poniższym artykule:

KSU’09/10I

Kolejny mecz bez przełamania u trampkarzy. Pierwsze 15 minut meczu zaczęliśmy bardzo dobrze, mamy dwie sytuacje bramkowe, po których niestety brakuje nam skuteczności. Po chwili jedna z akcji rywali kończy się bramka i niestety od tego momentu tracimy pewność siebie. Z każdą minutą rywale zyskuja przewage i w krótkim odstępie czasu zdobywają dwie bramki. Na pewno nie zasłużyliśmy na tak wysoka porażkę, ale też trzeba przyznać że jakość piłkarska była po stronie gości. Nie podajemy się i trenujemy dalej.

KSU’09/10I – FFK  0:4

W meczu wystąpili: Skiba Oliwier, Jakub Rymer, Rysio Woda, Staś Leszkowicz,Franek Prokop, Bartek Stankiewicz, Bartek Nwokocha, Kacper Dzik, Adam Rosiak, Adam Silniewicz, Mateusz Warnawin, Bartek Kabała, Jan Wilczyński, Jakub Zientała, Michał Chomuntowski, Antek Jastrzębski

KSU’11/12 Mandarynki

Chłopcy od początku przejęli inicjatywę w meczu strzelili 4 bramki, które ewidentnie rozluźniły naszych zawodników przez co w głupi sposób tracimy gola. Zadziałało to mobilizująco na naszych zawodników i z podniesionymi głowami ruszyli do ataku strzelając kolejne gole. Sporo sytuacji niestety nie udało nam się wykorzystać. Pierwszy mecz w lidze możemy uznać za udany z zapałem będziemy trenować do następnego spotkania.

KSU’11/12 Mandarynki – Talent Targówek  13:6
Bramki: 6x Adam Wasielczuk, 4x Damian Drogosz, Ilia Volodin, Maciek Kowalski, Bartek Modelewski

W meczu wystąpili: Franek Rychter, Tomek Wiśniewski, Adam Wasielczuk , Damian Drogosz, Ilia Volodin, Jan Racki, Maciek Golonka, Oliwier Kujko-Wiśniewski, Maciek Kowalski, Henryk Bogucki, Bartek Modelewski

KSU’13/14I

Wspaniały debiut ligowy zespołu KSU’13/14 w piłce 9cio osobowej. Po bardzo dobrym meczu, w świetnym stylu wygrywamy mecz z drużyną RKS Okęcie. Od początku dominujemy na boisku, jednak przez brak skuteczności na prowadzenie wychodzimy dopiero po 20 minutach. W dalszej części meczu udowadniamy swoją wyższość na boisku kolejnymi strzelonymi bramkami. Widowisko jednostronne, czekamy na kolejny mecz

KSU’13/14I- RKS Okęcie 14:0
Bramki: 5x Marcel Morawski, 2x Miłosz Gromek, 2x Janek Walewski, 2x Andrzej Tokarski, Janek Włodarski, Bartek Łuba, Franek Bończak

W meczu wystąpili: Alek Zemlik, Filip Schabowski, Bartek Łuba, Michał Pazniak, Jan Włodarski, Filip Wojcieszek, Wojtek Wysokiński, Andrzej Tokarski, Kacper Ereminowicz, Marcel Morawski, Miłosz Gromek, Franek Bończak, Janek Walewski

KSU’13/14II

W niedzielny poranek drużyną KSU’13/14II w roli gospodarza zmierzyła się z drużyną BVB. Mecz od samego początku bardzo wyrównany a akcje przeważnie toczyły się w środkowej strefie boiska. W drugiej części spotkania to nasi przeciwnicy odskoczyli nam na dwubramkowe prowadzenie, co prawda przed samym końcem spotkania udaje nam się strzelić bramkę kontaktową to ostatecznie oni wygrali to wyrównane spotkanie.

KSU’13/14II – BVB WBS Academy  4:5
Bramki: 3x Wojtek Wysokiński, Igor Staszewski

W meczu wystąpili: Alek Zemlik, Adam Nowak, Filip Wojcieszek, Andrzej Tokarski, Filip Krogulec, Igor Staszewski, Wojtek Wysokiński, Krzyś Dziubiński, Janek Janiszewski, Emil Rutkowski

KSU’13/14 Zaruby

Pewnie wchodzimy w mecz. Od pierwszych minut ostrzeliwujemy bramkę gospodarzy, a najlepiej robi to Brayan Wiśniewski, którego prawie każdy strzał, zamieniał się w gola. Mecz jest pod naszą kontrolą – przeciwnik stworzył sobie zaledwie 3-4 groźne sytuacje przez cały przebieg spotkania. Dłużej utrzymujemy się przy piłce, nie pozwalałby przeciwnikowi na wiele, gramy odpowiedzialnie i z dużym zaangażowaniem zarówno w ofensywie jak i defensywie. W drugiej połowie, nie dobijamy przeciwnika, a jedynie cieszymy się grą w piłkę, próbujemy nowych rozwiązań, a zawodnicy sprawdzają swoich sił na nowych pozycjach.

FA Sulejówek – KSU’13/14 Zaruby  0:11
Bramki: 6x Bryan Wiśniewski, 2x Leon Kwiatkowski, Emilian Piotrowski, Piotrek Żak, Mikołaj Andrzejewski

W meczu wystąpili: Leo Kwiatkowski, Julek Renger, Bartek Wieczorek, Mikołaj Andrzejewski, Emilian Piotrowski, Brajan Wiśniewski, Jan Żak, Piotr Żak, Julek Sobańskich-Cichoń

KSU’14/15 Stokłosy

Przy pięknej pogodzie przyszło zmierzyć się nam z drużyną FA Grodzisk Mazowiecki. Po bardzo dobrym początku i kilku strzelonych bramkach w dalszej części meczu przez pewien czas przeciwnik przejmuje inicjatywę, co skutkuje zmniejszeniem naszej przewagi. Mimo tego w końcówce pokazujemy wyższość od rywala i potwierdzamy dobrą dyspozycje poprzez skuteczność pod bramką rywala. Brawo chłopcy!

KSU’14/15 Stokłosy – FA Grodzisk Mazowiecki 15:6
Bramki: 4x Kuba Beczek, 3x Robert Szczepaniak, 2x Jan Wojtczak, 2x Filip Oska, Ksawery Dowgiel, Artur Jarząbek, Kuba Kaczmarczyk, samobój

skład: Jan Wojtczak, Szymon Wojtczak, Lena Beczek, Kuba Beczek, Michał Bloch, Filip Domagała, Kuba Kaczmarczyk, Mateusz Przepióra, Artur Jarząbek, Ksawery Dowgiel, Witek Wieczorek, Kuba Gruda, Jarosław Salenko, Filip Oska, Tymek Grabowski, Robert Szczepaniak, Piotr Popek, Stepan Sedin

KSU’15I

W sobotni poranek, zawodnicy z „jedynki” pewnie pokonują rywala na swoim stadionie. Od początku meczu widać w zawodnikach dużą kreatywność, odwagę i chęć wygranej. To było widowisko pełne radości, pasji i zaangażowania. Dominacja piłkarzy z KSU była widoczna w każdym elemencie gry – od szybkich ataków po zorganizowaną obronę. Dzielnie broniliśmy własnej bramki, a jednocześnie niezwykle skutecznie atakowaliśmy, zdobywając gol za golem. Gratulacje dla naszych podopiecznych za wspaniałą grę i niezapomniane chwile na boisku! Ale to dopiero początek! W najbliższy weekend czekają nas kolejne wyzwania i z pewnością nie zabraknie nam motywacji do dalszej pracy i osiągania sukcesów!

KSU’15I – Przyszłość Włochy 15:6
Bramki: 6x Wiktor Brzostek, 3x Teo Miśków, 4x Miłosz Pawlak, Julek Wągrowski, Franek Grabowski

W meczu wystąpili: Wiktor Brzostek, Teo Miśków, Franek Grabowski, Miłosz Pawlak, Wojtek Strzała, Mikołaj Pilecki, Leon Leszczynski, Julek Wągrowski

KSU’15II

Na pochwały zasługuje również nasza II drużyna, która odniosła zwycięstwo 11:3 w meczu z KS Grom. Od samego początku dominowaliśmy na boisku. Do szatni schodzimy z wynikiem 7-0. Mimo zbudowanej przewagi w połowie spotkania przeciwnik podejmuje desperackie próby odrobienia strat. Gra stała się chaotyczna i szarpana. Mimo trudności, nasza drużyna utrzymała skupienie. Dzięki determinacji i współpracy każdy zawodnik dał z siebie wszystko, aby utrzymać kontrolę nad meczem. W końcowej fazie spotkania ponownie zaczęliśmy narzucać swoje warunki, zdobywając kolejne bramki i potwierdzając naszą przewagę.

KSU’15II – KS Grom  11:3
Bramki: 8x Adam Paszulka, Jan Dobrzyński, Marcel, Miłosz Pawlak

W meczu wystąpili: Michał Wojciechowski, Ignacy Łakomy, Grześ Soczówka, Jan Dobrzyński, Marcel Błachno, Cyprian Sobolewski, Adam Paszulka, Miłosz Pawlak

KSU’15/16 Biała

Przez cały przebieg spotkania, dominujemy znacząco nad rywalem, utrzymujemy się przy piłce, oddajemy wiele strzałów, co najlepiej odzwierciedla wynik, z jakim schodziliśmy po pierwszej tercji (5:0 dla KSU). W drugiej tercji strzelamy 3 bramki, nie pozwalamy gospodarzom na wiele, ponieważ oddają tylko kilka strzałów po upływie 30 minut spotkania. Trzecia odsłona tego spotkania, to już zabawa piłką, cieszę się grą, rotacje w pozycjach, próbowanie nowych schematów i wariantów w rozegraniu. Mecz kończymy wygraną 9:0.

FA Sulejówek – KSU’15/16 Biała   0:9
Bramki: 5x Filip Żuławnik, 2x Mikołaj Fedorowicz, Nikodem Różyc, Antek Hodun

W meczu wystąpili: Aleksander Paś, Kamil Weclich, Filip Żuławnik, Jan Filipczuk, Nikodem Różyc, Mikołaj Fedorowicz, Antek Hodun

KSU’16

Dobry początek ligi w wykonaniu naszych żaków. W niedzielny poranek drużyna trenera Maćka podejmowała drużynę Orlik Mokotów. Mecz był bardzo równy i obie drużyny pokazały wysoki poziom piłkarski. Ostatecznie w ostatniej części czemu wychodzimy na prowadzenia i wygrywamy całe spotkanie. Brawo chłopaki za walkę do końca!

KSU’16I – Orlik Mokotów 4:3
Bramki:2x Franek Fałek, Wojtek Witos, Olek Siembida

W meczu wystąpili: Mikołaj Staszałek, Michał Gac. Igor Pryciak, Tymon Engel, Franek Grabowski, Franek Fałek, Wojtek Witos, Olek Siembida