Weekend KSU

2024-03-11

Za nami piękny i słoneczny weekend. Wiosenna aura sprzyjała aktywności na zewnatrz dlatego nasze mecze zgromadziły liczną publiczność. Wyniki w kratkę, jednak w meczach w których musieliśmy uznać wyższość rywala, pokazaliśmy sporo dobrej piłki.

KSU’09/10I

Dobry mecz w naszym wykonaniu. Walczymy, tworzymy kilka fajnych akcji choć nie możemy nic strzelić. Mecz obfituje walkę w środkowej części boiska. Całkiem nieźle gramy w obronie, jednak było widac, że przeciwnik jest bardziej ,,poukładany,,, gra dokładniej i szanuje pilkę. W naszych szeregach trochę bardziej chaotycznie i niedokładnie. Ogólnie mimo, że mecz przegrany to można go uznac na plus. Powoli musimy zacząć łapać świerzość i być przygotowanym na inagurację rundy wiosennej.

KS Ursus – KSU’09/10I   3:1
Bramka: Mateusz Warnawin

W meczu wystąpili: Kacper Ratajczak, Oliwier Skiba, Staś Idzikowski, Adam Rosiak, Bartek Stankiewicz, Bartek Kabała, Olek Dondalski, Bartek Nwokocha, Rysio Woda, Mateusz Warnawin, Janek Biela, Kuba Rymer, Adam Silniewicz, Janek Wilczyński, Kuba Zientała, Staś Leszkowicz

KSU’11/12I

W sobotni poranek drużyna KSU’11/12 zagrała sparing z drużyną KS Wesoła. Było to bardzo wyrównane spotkanie a akcje przenosiły się z jednwgo pola karnego pod drugie. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3:3 co wydaje się być z przebiegu całego spotkania wynikiem sprawiedliwym.

KSU’11/12I – KS Wesoła  3:3
Bramki: Kuba Pietrzyk, Jurek Paduch, Michał Kęsik

W meczu wystąpili: Leon Siwicki, Arseni Ihonin, Janek Józefowicz, Piotr Kuśmierowski, Michał Kęsik, Kuba Pietrzyk, Kajtek Pietrzak, Maciek Wieczorkowski, Kuba Młynik, Jurek Paduch, Michał Drzewucki, Antek Gerej

KSU’11/12 Mandarynki

Dzisiejszy mecz z Colibrą pokazał nam nad czym musimy pracować. Chłopcy zagrali pierwszy raz w takim składzie co mogło wpłynać na „zgranie”. Stwarzaliśmy sporo sytuacji pod bramą przeciwnika lecz tylko jedna wypadała do sieci.

Akademia Sportu Colibra – KSU’11/12 Mandarynki   12:1
Bramki: Mateusz Miłoszewski

W meczu wystąpili: Franek Rychter, Mateusz Skopiński, Adam Wasielczuk, Mateusz Andrzejewski, Tomasz Jaśniski, Ilia Volodin, Bartek Modelewski, Mateusz Miłoszewski, Maciek Golonka

KSU’13/14

W sobotni poranek odbyła się gra wewnętrzna grupy Czerwonej oraz wyróżniających się zawodników z grupy Białej oraz naszych fili. Gra odbyła się w formule 9×9. Dzięki tej grze trener mógł zapoznać się z wyróżniającymi się zawodnikami w swoich grupach oraz zobaczyć ich na tle grupy czerwonej.

KSU’13/14 Mandarynki

Mecz z Progresem w pierwszej połowie był bardzo wyrównany ponieważ skończył się wynikiem 3:2 w drugiej połowie to przeciwnik przejął inicjatywę i strzelał gola za golem. Niestety mieliśmy dużo niewykorzystanych sytuacji, z zapałem wrócimy na treningi by poprawić skuteczność strzałów i podań.

KSU’13/14 Mandarynki – AP Progres  2:11
Bramki: Szymon Jaworski, Jan Bogacz

W meczu wystąpili: Szymon Jaworski, Krzysztof Braun, Robert Molenda, Brayan Wiśniewski, Nekqadam Khorkashov, Kuba Trociński, Emilian Piotrowski, Leon Żero, Jan Bogacz

KSU’15I

Bardzo dobry futbol mogliśmy dziś zobaczyć w Hali Piłkarskiej przy Ciszewskiego 10. KSu odnosi sukces w kolejnym meczu kontrolnym przed wiosennymi rozgrywkami ligowymi. Dziś zmierzyliśmy się Polonią Warszawa. Mecz od początku był emocjonujący i bardzo wyrównany. Oba zespoły nieustannie atakują i pokazują się z bardzo dobrej strony. Pod koniec pierwszej połowy udaje nam się odskoczyć od rywala na parę bramek i zbudować przewagę mentalną. Nasi zawodnicy skrupulatnie dokładają kolejne gole tworząc bardzo dużo składnych akcji. Ponadto u chłopców widać kreatywność w budowaniu ataku oraz próbę zdobycia bramki na wiele różnych sposobów, używaniu obu nóg szczególnie tej słabszej ale także wykorzystanie bramkarza w tworzeniu akcji. Brawo drużyna!

Polonia Warszawa – KSU’15 I   5:14
Bramki: 6x Adam Paszulka, 2xWiktor Brzostek, 3x Teo Miskow 2x Franek Grabowski, Mikołaj Pilecki

Wystąpili: Franek Grabowski, Miłosz Pawlak, Teo Miskow, Mikołaj Pilecki, Wiktor Brzostek, Adam Paszulka

KSU’15II

Dobry występ naszego zespołu, nasi zawodnicy są bardzo dobrze przygotowani zarówno fizycznie jak i mentalnie. Wskazówki udzielone przez trenera skutkują i przynoszą efekty boiskowe. Naszą drużyną naładowana sportowym duchem po raz kolejny zwycięża i z uśmiechami wraca do domu. Za równo drużyna jak i trener ma bardzo dobre nastawienie przed kolejnymi meczami i nadchodzącymi rozgrywkami ligowymi. Praca na treningach skutkuje a chłopcy pozytywnie naładowani wracają do treningów już w najbliższy poniedziałek.

BVB Academy Warszawa – KSU’15II 6:19
Bramki: 4x Miłosz Pawlak, 4x Marcel Błachno, 4x Grześ Soczówka, 3x Jan Dobrzyński, 3x Wojtek Strzała, Jeremi Pawlak

W meczu wystąpili: Miłosz Pawlak, Jeremi Pawlak, Marcel Błachno, Grześ Soczówka, Jan Dobrzyński,Wojtek Strzala

KSU’15/16 Biała

Od pierwszego gwizdka, rywal dominuje. Wysoko się bronimy, doprowadzając do pustych przestrzeni w tercji środkowej, przez co WAF swobodnie operuje piłką. Potrzebujemy trochę czasu, aby wejść w mecz, a dzieje się to dopiero pod koniec pierwszej tercji za sprawą Filipa, czyli naszego najlepszego strzelca, który otwiera wynik spotkania. W drugiej i trzeciej tercji działo się już znacznie więcej. Strzelamy głównie bramki z kontrataków, ponieważ przeciwnik na tyle dobrze prasuje, że atak pozycyjny byłby ciężki do zrealizowania. Przeciwnik lepiej grał piłką, ale to my popełniliśmy mniej błędów w defensywie i mieliśmy po prostu lepszych strzelców (Adama i Filipa), którzy były ofensywnym filarem w tym spotkaniu. Powrót smoka zaliczył również Kamil Weclich, który wrócił po dłuższej przerwie od treningów. Na treningach ostatni w sprintach, a na boisku pierwszy do wyplucia płuc! Takie oddanie i poświęcenie trzeba docenić! Cieszymy się, że Kamil wrócił do trenowania, bo dzięki niemu, nasza defensywna mocno się wzmocni. Kapitalny występ wychowanka trenera Janka.

KSU’15/16 Biała – WAF 8:4
Bramki: 4x Filip Żuławnik, 2x Adfam Paszulka, Kamil Weclich, Ignacy Włodarski

W meczu wystąpili: Kamil Weclich, Filip Żuławnik, Kajtek Sternak, Jan Filipczuk, Nikodem Różyc, Mikołaj Fedorowicz, Adam Paszulka, Ignacy Włodarski, Aleksander Paś, Oskar Ochman

KSU’16I

W sobotę drużyna rocznika 2016 mierzyła się z SEMPem Warszawa. Obie drużyny pokazały ofensywny futbol i strzeliły mnóstwo goli. Był to kolejny wymagający rywal w przygotowaniach do ligi.

W meczu wystąpili: Mikołaj Staszałek, Leon Kęciek, Michał Gac, Adam Łoś, Franek Fałek, Tymon Engel, Milan Karczmarczyk, Marcel Olejnik, Wojtek Witos

KSU’17I

Pierwsze minuty należą do bardzo wyrównanych. Żadna drużyna nie przeważa, ale im dłużej trwał mecz, tym lepiej graliśmy, dzięki czemu zaczęliśmy sobie tworzyć co raz więcej sytuacji. Nasza przewaga była dopiero widoczna w 3 kwarcie, gdy strzeliliśmy 4 bramki, nie tracąc przy tym ani jednej. Ignacy był filarem ofensywny, Janek defensywy a Leonard dominacji fizycznej 🙂 Taka kombinacja pozwala nam pewnie wygrać to spotkanie!

KSU’17 – WAF   9:3
Bramki: 4x Ignacy Gorzkiewicz, 2x Wojtek Grzelakowski, 2x Wojtek Grabowski, Jan Gurba

W meczu wystąpili: Jan Gurba, Leonard Gryglak, Kuba Majowiecki, Ignacy Gorzkiewicz, Wojtek Grzelakowski, Wojtek Grabowski.