Weekend KSU

2021-10-04

PODSUMOWANIE WEEKENDU:

KSU’09I

Kolejny zwycięstwo rocznika 2009 i nadal nasz zespół nie zaznał porażki w rozgrywkach.
Pierwsza połowa dość mało obiecująca, graliśmy bardzo wolno i niedokładnie. Dopiero bramka strzelona przez gospodarzy podziała na nas motywująco.
Jeszcze w tej samej części udaje nam się wyjść na prowadzenie.
Po zmianie strony dopiero zaczelismy realizować zalozenia przedmeczowe czego efektem była całkowita dominacja i zdobycie kolejnych bramek.

Kosa Konstancin – KSU’09I 1:6
Bramki:2x Jakub Łuba, 2x Olek Sochacki, Julek Ślusarczyk, Tobiasz Gorzkieiwcz

KSU’09II

Bardzo wyrównane spotkanie w Lidze Wewnętrznej. Od pierwszego do ostatniego gwizdka obie drużyny prezentowały bardzo zbliżony i w każda mogła przechylić wynik na swoją stronę.
Do czwartej kwarty utrzymywał się dwubramkowy remis, niestety popełniamy dwa proste błędy i tracimy dwie bramki. Duży niedostyt po meczu, zabrakło trochę szczęscia i skuteczności.

KSU’09II – KS Delta II 2:4
Bramki: Franek Stańczak, Igor Heromiński

KSU’10I

Remis w meczu derbowym z WAFem! Mecz rozgrywany był w Konstancinie w sobotni mglisty poranek. Mecz wyrównany, większość spotkania toczyło się w środku pola i nikt tej bitwy nie wygrał choć mieliśmy dwie bardzo dobre sytuacje w końcówce meczu.

WAF – KSU’10I 1:1
Bramka: Adam Silniewicz

PKS Mustangi – KSU’11I

Słaby mecz wyjazdowy w naszym wykonaniu. Nic nam nie wychodziło i przeciwnik to skrzętnie wykorzystał. Na osłodę strzelamy dwie bramki.

Bramki strzelili: Michał Drzewucki, Piotrek Kuśmierowski

KSU’11II – Wilanowskie Wilki

Minimalnie ulegamy zespołowi z Wilanowa. Mecz wyrównany, killa fajnych akcji z naszej strony. Bardzo dobra okazja do łapania minut dla zawodników którzy ostatnio mniej grali. Mecz na remis, brakuje trochę szczęścia i ulegamy jedną bramką

KS Ursus – KSU’12I

Mimo dużych braków kadrowych zagraliśmy bardzo ambitnie i szukaliśmy drogi do bramki Ursusa. Jak tylko udało nam się przedostać pod bramkę rywala to zawodziła skuteczność.

Bramki strzelali: 2x Łukasz Schulz, Stefan Malec

KSU’12II – KS Delta Wilanów

Bardzo zacięty pojedynek Żaków z Deltą z Wilanowa. Mecz toczony w bardzo wysokim tempie z akcjami podbramkowymi z obu stron. Mimo iż strzalamy cztery bramki to jednak przeciwnik jest skuteczniejszy.
Przegrywamy po niezłym meczu z naszej strony.

Bramki strzelali: 3x Aleksander Olszewski, Aleksander Wierzbicki

KSU’13/14

Wielki niedosyt w meczu z WBS Warszawa. Przez 90% meczu wygrywamy, prowadzimy grę i kontrolujemy wydarzenia na boisku, stwarzamy sobie sytuacje jednak zawodzi skuteczność.
Niestety przeciwnik w ostatnich 10 minutach meczu, po naszych poważnych błędach w wyprowadzeniu piłki, wychodzi na jednobramkowe prowadzenia. Nie zasłużyliśmy na porażkę jednak taka jest piłka. Gramy dalej!

Bramki strzelali: 2x Kacper Krygier, Janek Walewski, Marcelk Morawski

Turniej Wewnętrzny 2015

W niedzielny poranek przygotowaliśmy dla naszych zawodników z rocznika 2015 Mini Turniej. Była to wspaniała okazja aby kadra trenerska mogła przyjżeć się wszystkim zawodnikom rocznika 2015 trenującym w KS Ursynów.
Warto zaznaczyć że chłopcy i dziewczynki z tego rocznika trenują zarówno w oddziale na Natolinie jak i Stokłosach. Dlatego był to także super sposób aby wszycy się poznali i zagrali razem w piłkę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *