Nasi na Delcie

2019-05-06

Za nami kolejny miesiąc współpracy z naszymi partnerami z K.S. Delta Warszawa. Jak zwykle okres ten był bardzo ciekawy. W ostatnich tygodniach grupa wyznaczonych chłopców z naszego klubu uczestniczyła w treningach indywidualnych z zespołami Delty. Doskonale radzili sobie również zawodnicy, którzy zostali od nas trwale transferowani. Dziękujemy naszym partnerom za zaufanie i obiecujemy dalej solidnie pracować.

04-2019 zawodnicy trwale transferowani do K.S. Delta Warszawa:

Pawlak Bartosz (2004) – Bartek zaliczył kolejne występy w barwach drużyny 2004 w Centralnej Lidze Trampkarzy. Jego zespołowi wiodło się różnie, wierzymy jednak, że z pomocą Bartka następne mecze będą w wykonaniu Delty bardzo dobre.

Ekiert Ernest (2005) – Ernest wystąpił w dwóch spotkaniach drużyny 2005, w których zdobył dwie bramki oraz zaliczył asystę.

Matusiak Jakub (2005) – Kuba zaliczył cztery ligowe występy. Do swojego pokaźnego dorobku bramkowego dołożył kolejne trzy gole, a także zanotował trzy asysty.

Szatkowski Karol (2005) – Karol w minionym miesiącu wystąpił w dwóch meczach ligowych, w których zdobył trzy gole oraz zaliczył asystę.

Trepka Mariusz (2005) – Mariusz ma za sobą kolejne trzy występy ligowe. W każdym ze spotkań był pewnym punktem zespołu i pokazał się z dobrej strony.

Żmuda Jan (2009) – Janek zanotował kolejne występy w drużynie 2009 w rozgrywkach ligowych. Potwierdzając swoje strzeleckie umiejętności był on ważnym punktem swojej ekipy.

Szmyt Artur (2010) – Artur ma za sobą kilka udanych występów w drużynie 2010 w rozgrywkach ligowych. Ponadto, w czasie zgrupowania szkoleniowego na Ukrainie, Artur wziął udział w sparingu z Karpatami Lwów i pokazał się z dobrej strony.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *