FA – KSU’15

2023-01-31
KSU’15I

Kolejne dobre widowisko zapewnili nam dziś zawodnicy z I drużyny rocznika 2015. Dużo ładnych podbramkowych akcji, ale też niepotrzebnych strat w rozgrywaniu piłki w defensywie. Mimo wszystko wynik dla nas. W połowie meczu chłopcy schodzą na przerwę z wynikiem 1:4. Widać u nich zagubienie i zakłopotanie. Wskazówki i motywacyjne słowa trenera jednak owocują. W trzeciej kwarcie  zaczynamy realizować założenia meczowe. Dziś dla nas ważne było dobre ustawienie zawodników w obronie jak i tworzenie sytuacji 2 na 1 z przodu gdzie nasz zawodnik mógł podjąć decyzje: czy strzela czy podaje do partnera notując asystę. Chłopcy sił i serca wam nie brakuje za co trener jest z was dumny. Trochę chaosu na początku jednak kolejna lekcja dla was, aby wcześniej się skoncentrować i wziąć się do roboty.

Football Academy – KSU’15I  4:8
Bramki: 3x Teo Miśków, 2x Ignacy Waszkiel, 2x Wiktor Brzostek, Miłosz Pawlak

W meczu wystąpili: Miłosz Pawlak, Jeremi Pawlak, Franek Grabowski, Cyprian Sobolewski, Wiktor Brzostek, Teo Miśków, Ignacy Waszkiel

KSU’15II

Odważna gra zawodników 2015 II. Niestety z powodu okrojonego składu w meczu wystąpiło 3 zawodników z 2016 rocznika.Jednak to nas nie osłabiło. Dobry sprawdzian dla najmłodszych i możliwość ogrywania się ze starszymi kolegami. Mecz udany. Fajna gra od bramkarza. Przecinające przeciwnika otwierające podania do napastników a także udane dryblingi i gra 1vs1.

Footbal Academy – KSU’15II  3:15
Bramki: 3x Janek PIetrzyk, 3x Franek Grabowski, 2x Michał Gac, 2x Marcel Błachno, Michał Trzeciakowski, Kamil Weclich

W meczu wystąpili: Michał Gac, Adaś Łoś, Franek Grabowski, Marcel Błachno, Jan Pietrzyk, Michał Trzeciakowski, Kamil Weclich