Weekend KSU

2023-11-27

Ostatni listopadowy weekend obfitował w dobre wyniki osiągane przez nasze zespoły. Na szczególne wyróżnienie zasługuje zdobycie I miejsca przez rocznik 2016 w Turnieju Eliminacyjnym  do Pucharu Lwa Lechistanu. O tym i o inncch wydarzeniach [przeczytacie w naszym materiale.

 

KSU’09/10I

Pierwszy mecz kontrolny po rozgrywkach ligowych rozegrali nasi najstarsi zawodnicy. Przed spotkaniem spodziewaliśmy się bardziej wyrównanego meczu i zawieszenia nieco wyżej poprzeczki przez rywala. Nasi zawodnicy od pierwszych minut zdominowali mecz i już w pierwszej akcji meczu zdobyli bramke. W kolejnych minutach obraz się nie zmienił i co chwilę tworzyliśmy sytuację bramkowe. Świetna skutecznością popisał się Mateusz Waranawim, który zdobył 6 bramek. Oprócz kilku prostych błędów w defensywie, założenia przedmeczowe zostały w pełni zrealizowane. Brawo chłopaki!

Drukarz II Warszawa – KSU’09/10 2-9
Bramki: 6x Mateusz Waranawim, Dmytro Perestchenko, Bartek Nwokocha, Rysio Woda

W meczu wystąpili: Szymon Chrobak,  Kuba Rymer, Rysio Woda, Olek Dondalski, Janek Wilczyński,  Adam Rosiak, Antek Jastrzębski, Bartek Nwokocha, Staś Idzikowski, Dmytro Perestchenko, Mateusz Waranawin Stanisław Leszkowicz, Robert Matuszak

 

KSU’13/14 Zaruby

Gdybyśmy dostawali złotówkę za każdą niewykorzystaną sytuację w tym meczu, to moglibyśmy sobie kupić bilet dobowy normalny (15 zł). Przeważaliśmy od samego początku nad rywalem, stwarzaliśmy sobie okazje, ale nie mogliśmy ich wykorzystać. Dopiero w drugiej tercji, odblokowaliśmy się i piłka zaczęła częściej wpadać do siatki gości. Przeciwnik stworzył sobie zaledwie kilka okazji w trakcie meczu i praktycznie każdą wykorzystał. Nasza skuteczność nie była niestety na takim poziomie, aczkolwiek warto było czekać na trafienia z dystansu Bryana Wiśniewskiego czy Leonardo Kwiatkowskiego 🙂 Spotkanie kończymy z kilkubramkową przewagą, ale zdajemy sobie sprawę, że powinnismy byli strzelić znacznie więcej bramek w tym meczu.

KSU’13/14 Zaruby – AMS Piaseczno  10:5
Bramki: 5x Leonard Kwiatkowski, 4x Bryan Wiśniewski, Łukasz Drużcz

W meczu wystąpili: Bryan Wiśniewski, Emilian Piotrowski, Adam Stec, Wojtek Stec, Leonard Kwiatkowski, Kuba Templer, Łukasz Drużcz

 

KSU’14I – Halowe Mistrzostwa Warszawy

Chłopcy swój pierwszy mecz w turnieju po bardzo wyrównanym meczu z Deltą II przegrali 1:0. Następny mecz był już słabszy w naszym wykonaniu ponieważ przegrywamy go 3:0. Po niezadowolającym meczu chłopcy zmotywowani chęcią rehabilitacji wygrywają 3:0 z Olimpem co daje nam 3 miejsce w grupie. Grupę E, grupę pocieszenia dla miejsc 3 i 4, słabo zaczynamy przegrywając 1:0 po bramce która padła z zamieszania w polu karnym. Następne 2 mecze to remis oraz pewna wygrana która daje nam 2 miejsce w tej grupie. Zespoł jak na to, że w obecnym zestawieniu personalnym grał pierwszy raz, zaprezentował się dobrze. 

SZCZEGÓŁY TURNIEJU

W turnieju wystąpili: Krzyś Dziubiński, Julek Sobański Cichoń, Leon Wiśniewski Starzyński, Tymon Szymański, Tadeusz Strzałkowski, Robert Molenda, Igor Staszewski, Andrzej Tokarski, Michał Pazniak, Adam Nowak, Aleksander Ziemlik

 

KSU’15II

Grupa 2015/16 Zaruby zagrała dziś jeden z pierwszym meczy sparingowych. Każdy zawodnik dał z siebie 100% i zapracował dla drużyny. Mimo faktu iż dla niektórych był to pierwszy występ weekendowy gra zawodników dziś była na bardzo dobrym poziomie. Za nami emocjonujące widowisko a w tygodniu powracamy do treningów i poprawy detali na jednostkach treningowych Każdy zawodnik dał dziś z siebie 100% z czego co trener jest bardzo zadowolony ale przede wszystkim z gry fair play i bycia drużyną.

KSU’15/16 Zaruby – UKS DERBY 356  9:9

W meczu wystąpili: Piotr Szuba, Antek Dumanski, Leon Lewczuk,Julek Gorzkiewicz,Krzyś Reda,Stas Żukowski, Michał Racewicz,Natan Szopa,Olek Krasuski.

 

KSU’15II

Bardzo dobre spotkanie naszych podopiecznych. Chłopcy zostawili kawał serducha na boisku. Każdy dołożył cegiełkę w pewnym zwycięstwie w meczu wyjazdowym. Mnóstwo sytuacji podbramkowych. Bardzo dobra gra zarówno w defensywie jak i ofensywie. Chłopcy grali odważnie z przodu jak i spokojnie z tyłu co przełożyło się na efekty boiskowe. Brawo drużyna!

KSU’15II – UKS DERBY 356 21-4

W meczu wystąpili: Jeremi Pawlak, Miłosz Pawlak, Jan Dobrzyński, Adam Franaszek, Filip Żuławnik, Michał Wojciechowski, Kamil Weclich

 

KSU’15/16 Biała

W sobotni poranek zmierzyliśmy się z drużyną ASM Piaseczno na hali przy ul. Malcuzynskiego. Na początku meczu nasza drużyna miała kilka niewykorzystanych sytuacji. Z czego jedna z nich została zamieniona na bramkę przez Adama Paszulaka. Chwilę później do wyrównania doprowadzili rywale z pobliskiego Piaseczna. Wynik ten 1:1 utrzymywał się przez dłuższy czas. Po 3 kwarcie na tablicy wyników widniało 5-2 dla naszego zespołu. Niestety co warto dodać, 2 lata starsi rywale wykorzystali swoje atuty siłowe i zdominowali końcówkę spotkania. Mecz zakończył się wynikiem 5-7 dla drużyny gości.

KSU’15/16 Biała – AMS Piaseczno  5:7
Bramki: 4x Adam Paszulka, Łukasz Drużcz

W meczu wystąpili: Kajtek Sternak, Aleksander Paś, Piotr Książkiewicz, Adam Paszulka, Aleksander Mazur, Julek Świerczewski, Liam Moran, Łukasz Drużcz

 

KSU’16I

Rocznik 2016 wygrywa turniej eliminacyjny do Pucharu Lwa Lechistanu!

W niedzielę zawodnicy trenera Maćka pojechali na turniej organizowany przez naszych przyjaciół – Deltę Warszawa. Nasi zawodnicy bardzo dobrze grali i pewne wyszli z grupy z pierwszego miejsca tracąc tylko jedną bramkę. W półfinale wygrywamy z Sempem 2:0 a w finale ogrywamy Detlę 2:1. Podczas turnieju drużyna straciła tylko 2 bramki strzelając aż 15. Zajmując pierwsze miejsce nasza drużyna wywalczyła sobie awans do turnieju finałowego. Liczymy na powtórkę za tydzień. Na szczególne wyróżnienie zasługuje Mikołaj Staszałek który został wybrany najlepszym bramkarzem turnieju. Brawo drużyna.

SZCZEGÓŁY TURNIEJU

W turnieju wystąpili: Mikołaj Staszałek, Franek Grabowski, Adam Łoś, Michał Gac, Franek Fałek, Wojtek Witos, Wincent Barański, Igor Pryciak

 

KSU’17I

Chłopcy z grupy czerwonej 2017 mieli okazje zmierzyć się w derbach Ursynowa z SEMP-em Ursynów na boisku pod balonem przy ul. Koncertowej 4. Mecz był rozgrywany na początku na jednym małym boisku na dwie, zmieniające się ze sobą grupy, a po 10 minutach, graliśmy na dwóch równoległych boiskach. Pierwsze 10 minut należało do bardzo wyrównanych – żadna drużyna nie przeważała, ale już po podziale na 2 grupy i grze na 2 boiska rownolegle, przeważaliśmy i oba mecze wygraliśmy z kilkubramkową przewagą. Wyglądaliśmy lepiej fizycznie i każdy nasz zawodnik dał z siebie 100%, co było po prostu widać.

W meczu wystąpili: Wojtek Grabowski, Wojtek Grzelakowski, Jakub Majowiecki, Jan Gurba, Franciszek Król, Kuba Kobyliński, Władysław Strzałkowski, Władysław Verheles, Mateusz Leder.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *