Weekend KSU

2023-11-20

Zima na całego zapanowała w Warszawie w miniony weekend. Z uwagi na intensywność opadów jedno spotkanie zostało odwołane. Reszta wydarzeń odbywała się na halach lub pod balonem. Zawodnicy KSU’09/10 Biała rywalizowali z Deltą na boisku w warunkach zimowych. Więcej o występach naszych zawodników poniżej:

KSU’09/10 Biała

W ostatnim meczu jesiennej ligi wewnętrznej drużyna juniorów KS Ursynów zwycięża z Deltą Warszawa Górny Mokotów. Po zmaganiach rundy jesiennej KS Ursynów obejmuje pierwszą pozycję w tabeli ligowej oraz jednocześnie tym wyczynem zdobywa mistrzostwo ligi.

Sobotnie rozgrywki były pełne emocji dla kibiców, jak również samych zawodników. Warunki atmosferyczne m.in. śnieg i wiatr nie ułatwiały zadań taktycznych obydwu drużyn. Zwodnicy KS Ursynów pod wodzą Trenera Marka Budzińskiego bardzo pewnie zaaklimatyzowali się w zaistniałej sytuacji. Zmotywowani do walki pewnie konstruowali i finalizowali wypracowane akcje strzelonymi bramkami.

KSU’09/10 Biała – KS Delta Górny Mokotów 12:2
Bramki: 4x Rybarczyk Ignacy, 3x Gomoradzki Szymon, 3x Krzyżanowski Jan, Miszczak Dawid, Stańczak Franciszek

W meczu wystąpili: Szymon Chrobak, Dawid Miszczak, Franek Stańczak, Jan Krzyżanowski, Ignacy Rybarczyk, Antoni Wątroba, Szymon Gomoradzki, Jakub Zientała, Sebastian Ochendowski, Rafał Kluin, Majewska Zofia, Karol Feliński

 

KSU’14/15 Stokłosy

W sobotnie popołudnie zmierzyliśmy się z drużyną AP Wilki na hali przy ul. Małcużyńskiego. Na początku meczu nasi przeciwnicy wychodzą na kilkubramkowe prowadzenie, jednak chłopcy świetnie reagują i w kilka minut doprowadzają do wyrównania.

W dalszej części spotkania jesteśmy nieskuteczni pod bramką rywala, co nasi koledzy z AP Wilki wykorzystują i ponowię odskakują nam na kilka bramek. Pomimo porażki w tym meczu możemy wyciągnąć bardzo dużo pozytywów. Coraz lepiej operujemy piłką, wymieniamy więcej podań, co przekłada się na większa liczbę ciekawych, kombinacyjnych akcji.

Warto podkreślić, że mierzyliśmy się z drużyną, składająca się z chłopców z rocznika 2014, a nie przeszkodziło nam to rywalizować w tym meczu jak równy z równym. Brawo chłopcy!

KSU – AP Wilki 9:14
Bramki: 4x Robert Szczepaniak, 3x Ksawery Dowgiel, 2x Kuba Beczek

W meczu wystąpili: Lena Beczek, Ksawery Dowgiel, Filip Domagała, Filip Oska, Franek Piróg, Michał Bloch, Artur Jarząbek, Robert Szczepaniak, Kuba Beczek, Witold Wieczorek 

 

 

KSU’15

Nasze Żaki całkiem niźle zaprezentowały się w turnieju Delta Cup. Pierwszą grupę nieco przespaliśmy. Porażki z Deltą i Podlasiem Biała Podlaska oraz zwycięstwo z Olimpią Zambrów pozwala nam zająć III miejsce w grupie. 

W grupie pocieszenia udaje nam się zająć pierwsze miejsce co zdecydowanie poprawia nam humory. Kolejny turniej gdzie szwankuje nam skuteczność, kolejny raz pozstaje pewien niedosyt. 

Za chłopcami kolejny mocny turniej gdzie zebrali bezcenne doświadczenie. Występ można zaliczyć do udanych. Brawo Drużyna!

SZCZEGÓŁY TURNIEJU

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *