Galeria
Mrągowo dzień III

Kolejny dzień pełen wrażeń za nami. W trakcie obu sesji treningowych intensywnie pracowaliśmy nad dryblingiem i zwodami.
Po drugim treningu zawodnicy szukali ochłody w jeziorze, na plaży, w naszym Ośrodku. Na wieczór zaplanowaliśmy integracyjne ognisko z pieczeniem kiełbasek. W trakcie którego wszyscy chłopcy, wcześniej podzieleni na grupy, musieli wykonać dowolny układ artystyczny taki jak piosenka, wierszyk, taniec czy opowiadanie dowcipów i sucharów. Wszyscy doskonale się bawiliśmy i we wspaniałych humorach wróciliśmy do swoich pokoi na ciszę nocną.

Mrągowo dzień II

Drugi dzień za nami. Dziś mieliśmy dwa treningi, poranny oraz wieczorny. Głównym założeniem dzisiejszych zajęć było prowadzenie piłki i wszystkie ćwiczenia w większym lub mniejszym stopniu zawierały ten element piłkarskiego rzemiosła. Pomiędzy treningami wszyscy udaliśmy się na Plażę Miejską w Mrągowie gdzie chłopcy mogli się schłodzić w Jeziorze Czos. Wracając do ośrodka zatrzymaliśmy się w lodziarni na coś słodkiego.

Jutro kolejny ciężki dzień treningów a na wieczór kadra trenerska zaplanowała ognisko z kiełbaskami.

Mrągowo dzień I

Podróż do Mrągowa przebiegła bardzo szybko i sprawnie. Na miejscu byliśmy już po godzinie 12. W dniu dzisiejszym odbyło się spotkanie organizacyjne oraz dwie sesje treningowe na których odbył się mini turniej 4v4 oraz testy z wykorzystaniem fotokomórek. Miało to na celu sprawdzenie poziomu na jakim są poszczególni zawodnicy i przypisanie ich do odpowiednich dla nich grup treningowych. W szczególności dotyczy to 4 zawodników FC Płochocin oraz 5 zawodników OKS Służew, z którymi na co dzień nie pracujemy, a którzy są tutaj i trenują z nami.

Jutro zaczynamy zajęcia pełną parą! Zapraszamy do śledzenia codziennych fotorelacji z obozu w Mrągowie.

UKS Łady – KSU’11 I

Galeria zdjęć z meczu pierwszej drużyny rocznika 2011 z zespołem UKS Łady. Mecz zakończył się naszym zwycięstwem 11:0.  

KSU’11II-UKS Rakovia

Galeria zdjęć z meczu drugiej drużyny rocznika 2011, którego przeciwnikiem była Rakovia. Mecz zakończył się wygraną naszej drużyny 10:0.

KSU’10I-KS Grom

Galeria zdjęć z meczu „jedynki” rocznika 2010, którego przeciwnikiem był KS Grom. Mecz zakończył się wygraną naszej drużyny 5:3.