Zakończenie Obozu

2020-08-24

Wszystko co dobre szybko się kończy. Niestety dotyczy to także naszego Letniego Zgrupowania w Wągrowcu 2020.

Wyjazd należy zaliczyć do bardzo udananych.
Swoje pierwsze szlify w grze 11 i 9 osobowej zaliczyli zawodnicy z roczników 2007/08 oraz 2009. Należy przyznać, że wyglądało to bardzo przyzwoicie i dobrze rokuje na nadchodzącą rundę ligową. Chłopcy z młodszych roczników starannie i sumiennie pracowali nad swoimi umiejętnościami. Szczególne pochwały dla najmłodszych uczestników z grupy 2012/13, którzy bardzo dzielnie znosili trudy obozu i wykazali się bardzo duża samodzielnością i dojrzałościa jak na swój młody wiek.
Udało nam się rozegrać wszystkie zaplanowane mecze kontrolne. Naszymi przeciwnikami były Nielba Wągrowiec, AP Calcio, KS Koziołek Poznań oraz Sokół Mieścisko. Było to doskonałe przetarcie przed przeciwnikami w lidze MZPN.
Przez cały czas trwania obozu dopisywała nam pogoda, co pozwoliło nam korzystać z kąpieliska oraz rozgrywać turnmieje w Beach Soccera, siatkówkę oraz siatkonogę.

Tradycyjnie już w piątek wieczorem odbyło się oficjalne zakończenie obozu połączone z grillem. Wręczyliśmy nagrody za Najlepszego Zawodnika oraz Wyróżnienie w każdej z grup treningowych.

Wszyscy zawodnicy zasługują na wielką pochwałę za swoje zachowanie, prezentowany poziom sportowy oraz zaangażowanie w treningi i zajęcia dodatkowe.

Do zobaczenia na treningach i boiskach ligowych!
Do boju KSU!

GALERIA ZDJĘĆ

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *