Weekend KSU

2021-06-14
KSU’07

Po niezłej pierwszej połowie prowadzimy 2:0. Nic nie wskazywało na to, że w drugiej połowie całkowicie stracimy środek pola oraz przegramy ten mecz. Sporo niedokładności i indywidualnych błędów. Przed nami kolejne mecze i treningi, głowy do góry!

KSU’07 – Sparta Jazgarzew 2:4
Bramki: Oskar Górnik, Janek Chaciński

KSU’10

Bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu, determinacją i wola walki sprawiły, że byliśmy nie do zatrzymania tego dnia. Szybka gra pilką, plus zmiany ciężaru gry z jednej strony na drugą spowodowała, że tworzyliśmy sobie dużo sytuacji podbramkowych i je wykorzystaliśmy.

Bramki: 5x Kuba Ratajczak, Antek Szczygieł, Krystian Hirsz, Piotrek Gieracha, Adam Silniewicz

KSU’11II

Kibice w Żabieńcu zobaczyli bardzo otwarte spotkanie. Obie drużyny mocniej skupiły się na atakach niż na bronieniu własnej bramki dzięki czemu zobaczyliśmy wynik hokejowy. Cieszy, że strzeliliśmy o jedną bramkę więcej i przywozimy ze sobą trzy punkty.

Jedność Żabieniec – KSU’11II 7:8
Bramki: 3x Michał Drzewucki, Michał Petrallis, Piotr Wiktorzak, Filip Stanek, Janek Józefowicz, Kamil Michalski

KSU’12I

Bardzo dobre spotkanie obejrzeli kibice przy ul. Małcużyńskiego 4,
obie drużyny stworzyły super widowisko. Akcje były płynne, szybkie i składały się z wielu podań. Widać było że piłka nie przeszkadza zawodnikom. Niestety tego dnia to przeciwnik był skuteczniejszy i wygrał mecz. mieliśmy swoje szanse na wygrana niestety w decydujących momentach zwyczajnie zabrakło nam zimnej krwi.

KSU’12I – Orlik Mokotów 4:6
Bramki: 3x Piotrek Kuśmierowski, Maciek Wieczorkowski

KSU’12II

Większość gry prowadzona przez nas, jednak brak dobrego wykończenia często powodował kontry przeciwnika. Szybkie i skuteczne ataki naszych rywali dały im wysokie prowadzenie. Nasi chłopcy ambitnie walczyli do końca meczu.

KS Delta Wilanów – KSU’12II 14:4
Bramki: 2x Tomek Kolanek, Adam Wasielczuk, Franek Jeżewski

KSU’13

Jednostronne widowisko w meczu rocznika 2013. Przeciwnicy byli tłem dla naszych zawodników. Wygrywamy wysoko i w pełni zasłużenie!

KSU’13 – PUKS Mokotów 14:1
Bramki: 5x Janek Walewski, 4x Franek Bończak, 2x Kacper Krygier, Staś Lach, Adam Gołębiowski