Weekend KSU

2021-06-08
Z uwagi na „długi weekend” jedyne mecze odbyły się w niedzielne popołudnie – dzień meczowy na Małcużyńskiego oraz mecz wyjazdowy Trampkarzy.
 
KSU’13
 
Kolejny bardzo dobry mecz Żaków i kolejne 3 pkt. Tym razem naszym przeciwnikiem był zespół UKS 141. Od pierwszej do ostatniej minuty kontrolujemy wydarzenia na boisko i konsekwentnie z minuty na minutę się rozkręcamy i strzelamy kolejne bramki.
 

KSU’13 – UKS 141   13:4
Bramki: 5x Janek Walewski, 2x Kacper Krygier, 2x Bartek Łuba, 2x Marcel Morawski, Filip Wojcieszek, Franek Bończak

 
KSU’11I
 
Udany rewanż za porażkę w ubiegłym tygodniu. Pokazaliśmy przeciwnikowi szybką grę na wysokiej intensywności. Doskonale operowaliśmy piłką i byliśmy bardzo skuteczni w odbiorze. Odnosimy w pełni zasłużone zwycięstwo.
 
KSU’11I – AP Green 10:0
Bramki: 3x Iwo Bagiński, 3x Antek Szczygieł, 2x Michał Kęsik, 2x Michał Drzewucki
 
KSU’10I
 
Kolejna wygrana Orlików. Dobra gra w kolejnym meczu. Po słabej pierwszej części rundy nasi chłopcy w końcu prezentują w pełni swoje umiejętności choć pewna rezerwa pozostaje. Przed nami kolejne mecze i kolejna szansa na ligowe punkty.

 
KSU’10I – Football Academy 9:1
Bramki: 3x Kuba Ratajczak, 2x Krystian Hirsz, Kacper Ratajczak, Adam Rosiak, Adam Silniewicz, Szymon Woźniak
 
KSU’07
 
Niespodziewana porażka Trampkarzy w meczu z APJD. Proste błędy w obronie i słaba postawa w ataku i niestety musimy przełknąć gorzka pigułkę. Przed nami kolejne mecze i kolejne szanse na ligowe punkty.
APJD – KSU’07 3:0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *