Weekend KSU

2021-05-31

KSU’07

Po dwóch remisach i porażce w końcu 3 pkt na koncie naszych Trampkarzy. Pierwsza połowa na remis, po jeden. Gramy chaotycznie, nie potrafimy przytrzymać piłki w środku pola i zbudować ładnej i dobrej akcji. Ograniczamy się do gry długą piłką. Po przerwie zmiana ustawienia bardzo dobrze wpływa na naszą drużynę. Zaczynamy przeważać, nasze akcje nabierają tempa i skuteczności.W końcu działają nasze skrzydła i środek pola. W drugiuej części gry dokłądamy trzy bramki i nie tracimy już nic.

KSU’07 – KS Armado 4:1
Bramki:2x Kuba Ciszek, Janek Chaciński, Mateusz Tymiński

KSU’09I

Dobry mecz z liderem rozgrywek rozegrali zawodnicy rocznika 2009. Początek spotkania dość nerwowy z przewaga druzyny Varsovii. Jednak z każdą minuta nasi zawodnicy grali coraz lepiej i po jednej z indywidualnych akcji Olka Sochackiego zdobywamy bramkę. Druga polowe zaczynamy od straty bramki. Stracona bramka działa na nasz zespół mobilizująco i po strzale bardzo aktywnego w tym meczu Julka Ślusarczyka obejmuje prowadzenia, a po chwili piękne uderzenie Kacpra Kopra z rzutu wolnego podwyższa wynik. W końcówce obie drużyny zdobywają jeszcze po jednej bramce i możemy się cieszyć z dobrego meczu i pokonania lidera.

KSU’09 – Varsovia II 4:2
Bramki: Olek Sochacki, Julek Ślusarczyk, Igor Ziembicki, Kacper Koper

KSU’09II

Bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu, niestety tego dnia mieliśmy pecha – wszystkie nasze akcje kończyły się obijając słupki i poprzeczki przeciwnika. A jak już było blisko to na wysokości zadania stawał bramkarz drużyny przeciwnej, który tego dnia był kluczową postacią drużyny.

KS Delta GM – KSU’09 II 5:3
Bramki: Dawid Jastrzębski, Igor Ziembicki, Dawid Miszczak

KSU’10

W ten weekend grała tylko „dwójka”, przeciwnikiem Dobry początek naszej drużyny, szybko strzelone bramki i kontrola gry spowodowało zbyt duża rozluźnienie. Tworzymy sytuacje podbramkowe ale nie możemy zamienić tego gola, przeciwnik grający tego dnia bardzo agresywnie, zostawił więcej sił na koniec i wykorzystał nasze błędy, strzelając 3 gole w przeciągu 3 minut doprowadzając do remisu.

KSU’10II – KS Wilanów II 5:5
Bramki: 3x Antek Jastrzębski, Igor Wierzbicki, Franek Markowski

KSU’11I

Nasze Orliki swój mecz zagrały w czwartek, ich przecinikiem była akademia AP Green. Mecz stał na bardzo wysokim poziomie i mógł się podobać kibicom. Przebieg meczu wyrównany, obie ekipy stwarzały sobie sytuacje bramkowe niestety to przeciwnik był w nich skuteczny. U nas? Słupki, poprzeczki i wybitne interwencje bramkarza przeciwnika. Choć wynik na to nie wskazuje to możemy być zadowoleni z chłopców bo pokazali kawał dobrej piłki.

AP Green – KSU’11I 7:1
Bramka: Michał Drzewucki

Kolejny mecz „jedynki” już dziś w Piasecznie z miejscowym MKS.

KSU’11II

„Dwójka” mierzyła się w meczu derbowym z SEMPem. Mecz stał na bardzo wysokim poziomie i mógł się podobać licznie zgromadzonej publiczności. Obie drużyny grały ofensywnie i tylko nasza wysoka skuteczność pod bramką daje nam zwycięstwo w tym meczu.

KSU’11II – SEMP 4:1
Bramki: 2x Michał Drzewucki, Antek Szczygieł, Michał Petrallis

KSU’11 Biała

Niezły mecz w wykonaniu chłopców z grupy Białej. Od pierwszej do ostatniej minuty kontrolujemy przebieg meczu i stwarzamy sobie sytuacje bramkowe. Strzelamy pięć bramek natomiast nie ustrzegamy się prostych błędów w obronie i tracimy trzy bramki.

KSU’11 Biała – Talent II Warszawa 5:3
Bramki: 2x Kamil Michalski, Paweł Karasiewicz, Jan Józefowicz, Jurek Małek

KSU’12

Pierwsze dwie kwarty wyrównane. Jednak silni i szybcy zawodnicy drużyny przeciwnej wykorzystali przewagę fizyczną i nieoszczędzili nas na swoim boisku. Mecz toczony na trawie naturalnej, na której mamy mniejsze doświadczenie, co stanowiło spory problem przy rozgrywniu akcji. Zdecydowana i ostra gra przecinika nie pozwoliła nam rozwinąc skrzydeł. Tym razem przegrywamy, przed nami kolejne mecze. Gramy dalej!

Sparta Jazgarzew – KSU’12I 2:8
Bramki: Stefan Malec, Kuba Młynik

KSU’14

5 miejsce rocznika 2014 na turnieju Mini Mistrzostw Europy w Piasecznie. Niezły wynik, gdyż na 12 zespołów uczestniczących to spore osiągnięcie dla naszych chłopców. Był to pierwszy turniej naszych młodych zawodników i od razu bardzo przyzwoite, piąte miejsce i bardzo dobra gra w przekroju całego turnieju. W fazie grupowej zajmujemy 3 miejsce. W finałach już słabiej natomiast wygrywamy mecz o 5 miejsce. Wszyscy zawodnicy z pola wpisali się na listę strzelców. A nasz bramkarz zaliczył świetny występ. Gratulacje.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *