Weekend KSU

2021-02-15
Bardzo dobry weekend w wykonaniu naszych zawodników. Szczególnie cieszą nas bardzo dobre wyniki z zespołami ursynowskimi, co pokazuje, że nasza pozycja w dzielnicy jest coraz wyższa.
 
Na szczególne wyróżnienie zasługują zawodnicy „jedynki” i „dwójki” KSU’12, którzy po bardzo dobrych meczach pokonali SEMPa. Mimo rywalizacji z renomowanym rywalem, w obu meczach, wyszliśmy na boisku pewni siebie i zmotywowani na osiągnięcie dobrego rezultatu.

Tempa nie zwalniają także zawodnicy rocznika 2011, którzy w piątek wysoko pokonali ursynowską reprezentację Football Academy. Natomiast w sobotę „jedynka” do zera pokonała WAF a „dwójka” zremisowała z Football Talents. Chłopcy z grupy białej 2011/12 rywalizowali z KS Delta Wilanów, mimo zaangażowania i walki przez cały mecz musieli uznać wyższość rywala. Bardzo cieszy, że gra wygląda coraz lepiej. Dalej ciężko trenujemy a wyniki z pewnością przyjdą.
 
Chłopcy z KSU’10 wzięli udział w Delta Cup. Pierwsza faza grupowa bardzo dobra w naszym wykonaniu co powoduje że wychodzimy z drugiego miejsca. W drugiej grupie, już wyglądamy trochę słabiej ale i rywale z wyższej półki, udaje nam się osiągnąć 1 pkt. Ostatecznie zajmujemy 8 miejsce w turnieju.
 
 
Pozostaje delikatny niedosyt, szczególnie po meczach w drugiej fazie turnieju. Głowa do góry przed nami kolejne mecze i turnieje! Turniej był okazją do spotkania naszego byłego zawodnika – Artura, który dwa sezony temu zasilił naszych partnerów z KS Delta.
 
 
Nasze skrzaty z KSU’13/14 pojechały na Wawer aby się zmierzyć z TS Falenica. Tym razem przegrywamy ale chłopcy pokazali sporo ciekawych zagrań, widać że z meczu na mecz robimy postępy i drużyna wygląda coraz lepiej.
 
 
 
Szczegółowe wyniki weekendowych meczy:
 
KSU’11 – Football Academy Ursynów 14:4
Bramki: 6x Michał Kęsik, 3x Antk Szczygieł, 2x Piotrek Kuśmierowski, Michał Petrallis, Piotrek Wiktorzak, Michał Drzewucki
 
KSU’11I – WAF 8:0
Bramki: 2x Michał Petrallis, 2x Michał Drzewucki, Michał Kęsik, Antek Szczygieł, Adam Dębski, Kacper Dzik
 
KSU’11II – Football Talents 4:4
Bramki: 2x Jurek Małek, Leon Siwicki, Antek Szczygieł
 
KSU’11/12 – KS Delta Wilanów 3:13
Bramki: 2x Piotr Kula, Paweł Karasiewicz
 
SEMP I – KSU’12I 4:7
Bramki: 2x Stefan Malec, 2x Kuba Pietrzyk, Piotrek Kuśmierowski, Wojtek Tlak, Maciej Wiczorkowski
 
SEMP II – KSU’12II 1:8
Bramki: 3x Kuba Młynik, Piotr Smala, Bartek Łuba, Aleks Olszewski, Adam Gołębiowski, Janek Walewski
 
TS Falenica – KSU’13/14 6:3
Bramki: 2x Staś Lach, Igor Staszewski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *