Weekend KSU

2021-02-08

IV miejsce KSU’13/14 w turnieju Delta Cup!

Bardzo dobry wynik naszych skrzatów w mocno obsadzonym turnieju. W fazie grupowej gramy bardzo dobrze, odnosimy trzy pewne i wysokie zwycięstwa oraz zaliczamy jeden mecz przegrany.

Faza pucharowa słabsza w naszym wykonaniu. Niestety przegrywamy i półfinał i mecz o trzecie miejsce. Ostatecznie zajmujemy w turnieju czwarte miejsce. Wielkie słowa uznania i gratyulacje dla naszych chłopców!

Bramki dla KSU strzelali:|
7x Janek Walewski
5x Bartek Łuba
4x Adam Gołębiewski
3x Staś Lach
1x Filip Wojcieszek

KSU’07/08

W meczu kontrolnym trampkarze pokonują Agape Białołęka. Bardzo dobra postawa w pierwszej naszego bramkarza – Mateusza, który broni trzy sytuacje sam na sam. Dwie bramki niezawodnego Kuby Kępczyńskiego ustalają wynik spotkania. Kadra na mecz była bardzo szeroka, trener dał możliwość pokazania swoich umiejętności zawodnikom którzy w rundzie jesiennej grali mniej meczy.


Agape Białołęka – KSU’07/08 1:4
Bramki: 2x Kuba Kępczyński, Filip Sztachel, sam.

KSU’09

Rocznik 2009 wziął udział w TURNIEJU delta Cup. Niestety początek turnieju nie był zbyt udany. Mimo poprawy gry w kolejnych meczach nie udało się awansować do półfinału. Dobre zawody rozegrał Tobiasz Gorzkiewicz, który zdobył 11 bramek w 6 meczach.

KSU’10

Wysoka i pewna wygrana w meczy wyjazdowym z AS Wesoła. Od pierwszego do ostatniego gwizdka kontrolujemy przebieg meczu co potwierdzamy kolejnymi zdobywanymi golami.

AS Wesoła – KSU’10 0:13
Bramki: 3x Adam Silniewicz, 3x Krystian – zawodnik testowany, 2x Szymon Woźniak, 2x Piotrek Gieracha, Witek Rafalski, Kacper Ratajczak, Kuba Rymer

Mecz KSU’11 oraz KSU’09II zostały odwołane.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *