Weekend KSU

2020-11-16
Ostatnia kolejka ligowa Rundy Jesiennej za nami. Bardzo dobra postawa wszystkich drużyn zawocowała pierwszą kolejką w tym sezonie bez przegranego meczu, tym tylko jeden remis.
Wielkie słowa uznania dla wszystkich zawodników KS Ursynów, że do ostatniego gwizdka rundy grali na 100% i z pełnym zaangażowaniem.
Już niebawem na FB oraz na www.ksursynow.com opublikjemy serie artykułów podsumowujących każdy rocznik KSU w rundzie jesiennej sezonu 2020/21.

KSU’07/08

Już w 15 miucie tracimy bramkę w meczu wyjazdowym z Irzykiem. Od straconej bramki zaczynamy przeważać czego efektem jest piękny gol strzelony do szatni. Po przerwie wykazaliśmy się bardzo dużą skutecznością. Wykorzystalismy praktycznie wszystkie sytuacje które sobie stworzyliśmy. Mecz kończymy pewnym i efektownym zwycięstwem.

UKS Irzyk – KSU’07/08 1:5
Bramki: Mateusz Tymiński, Janek Chaciński, Kuba Kępczyński, Tobiasz Gorzkiewicz, Olek Rojek

KSU’09I

Mecz pod dyktando naszej drużyny. Zdominowaliśmy cały mecz po przez wysoki pressing na boisku. Zawodnicy dzielnie walczyli na boisku pod balonem na Arenie Futbolu przy Międzyparkowej 4. Przez cały mecz widoczna była świetna współpraca bocznych pomocników oraz zawodników środka pola. KSU zmotywowany przez trenera mądrze rozgrywał piłkę oraz śmiało atakował bramkę przeciwnika. Do przerwy 3:0 dla KSU. W ostatnich minutach spotkania po długim podaniu piłki przez Tobiasza Gorzkiewicza z naszego pola karnego do napastnika oraz po akcji 1×1 z bramkarzem Igor Ziembicki zdobył kolejną bramkę oraz powiększył wynik na 4:1 dla drużyny z Ursynowa.

UKS Derby – KSU’09I 1:4
Bramki: 2x Kuba Łuba, Olek Sochacki, Igor Ziembicki

KSU’09II

Piękny mecz w wykonaniu KSU. Na boisku widoczna była walka zawodnikow oraz świetna gra zespołowa. Wymienność pozycji oraz ciągle ataki na bramkę przeciwnika dały rezultat w postaci strzelonych bramek. Mecz zakończył się wynikiem 6:1 dla nas!

KSU’09II – UKS 141 6:1
Bramki: 3x Igor Ziembicki, 2x Czarek Żórawski, Marek Jędrzejewski

KSU’10I

Bardzo dobry mecz w wykonaniu naszych chłopców. W pierwszych trzech kwartach przeważamy ale razimy nieskutecznością. Czwarta kwarta to koncert w naszym wykonaniu, przeważamy bardzo wyraźnie, nasze akcje są płynne, szybkie i w tempo. Z łatwością strzelamy 3 bramki wygrywamy mecz.

KSU’10I – FA W-wa 5:2
Bramki: 3x Kuba Ratajczak, Piotrek Gieracha, Szymon Woźniak

KSU’11I

W sobotnie południe czekał Nas daleki wyjazd aby zmierzyć się z druzyna SPF Sabio. Przeciwnik bardzo wymagający zwłaszcza na własnym boisku. Bardzo dobrze weszliśmy w mecz i pierwsze dwie kwarty decydowaliśmy o przebiegu spotkania strzelając rywalowi trzy bramki nie tracąc żadnej. Po zmianie stron cały czas graliśmy swoje do straty gola co mocno podcięło nam skrzydła. W końcowym rozrachunku mecz zakończył się remisem.

SPF Sabio – KSU’11I 3:3
Bramki: Piotr Kuśmierowski, Michał Petrallis, Iwo Bagiński

KSU’11II

W ostatnim meczu III ligi zmierzyliśmy się z druzyna Biale Orly. Początek meczu był w Naszym wykonaniu nerwowy i pierwsi straciliśmy bramkę. Chłopcy jednak potrafili się zmobilizować i oprócz 4 strzelonych goli w dalszej części meczu zaprezentowali przyjemny dla oka futbol.

UKS Białe Orły – KSU’11II 1:4
Bramki: Antek Szczygieł, Janek Józwfowicz, Michał Drzewucki, Adam Dębski

KSU’12

Mecz od początku z przewagą naszej drużyny, tworzymy dużo sytuacji 100%-towych, lecz brakuje wykończenia. W drugiej połowie mecz się wyrównał, lecz nadal kontrolowaliśmy sytuację na boisku. NA słówa uznania zasługuje Tytus Rubczyński, który był nie do przejscia dla napastników rywala oraz Piotrek Smala, który kreował sporo sytuacji podbramkowych.
KSU’12 wygrywa rundę i awansuje do II ligi. Robimy to we wspaniałym stylu i kończymy z kompletem punktów!