Weekend KSU

2020-10-26

KSU’07/08

Czwarty kolejny mecz wygrany przez naszych trampkarzy. Tym razem zgarniamy 3 punkty na bardzo ciężkim terenie przy ul. Międzyparkowej, na stadionie Varsovii. Od pierwszego gwizdka wyszliśmy, kontrlowaliśmy przebieg meczu i niwelowaliśmy zagrożenie w środkowej strefie boiska. Szybko strzelona bramka dodał nam skrzydeł i przejęliśmy inicjatywę w meczu. Gdybyśmy wykazali sie nieco lepszą skutecznością wynik mógłby być wyższy. Tracimy bramkę w oststnich minutach meczu po prostym błędzie spowodowanym zgubnieniem koncentracji.

Varsovia – KSU’07/08 1:2
Bramki: 2x Mateusz Tymiński

KSU’09I

Derbowy mecz rewanżowy z SEMPem tym razem dla naszych rywali. Mimo iż przez większośc meczu graliśmy jak różny z równym to przeciwnik cieszy sie ze zdobycia 3 punktów. Nie wykorzystane okazje lubią się mścić – tak byłoi w tym przypadku. Po trzech bardzo dobrych okazjach do zdobycia bramki, popełniamy proste błędy, które wykorzystuje przeciwnik. Tym razem bez punktu.

KSU’09I – SEMP 0:3

KSU’09II

Mecz dwójki przełożny na inny termin.

KSU’10I

Zaczynamy odrabiać punktowe straty z początku rundy jesiennej. W „meczu o 6pkt” pokonujemy Rakovię, zktóra rywalizujemy o miejsce w tabeli.
Pierwsze dwie kwarty to koncert w naszym wykonaniu. Gramy z polotem, wymieniamy dużo podań i cierplwie budujemy akcje. Trzecia część gry wyrównana ze wskazaniem na rywala.
Zdobywamy bardzo ważne punkty i przełamujemy złą serię. Gratylacje!

KSU’10I – UKS Rakovia 4:3
Bramki: 2x Adam Silniewicz, Janek Pachuta, Kuba Ratajczak

KSU’10II

Słaby mecz dwójki. Pierwsza wyrównan kwarta nie zapowiadała tego że przeciwnik w kolejnych cz e sciach gry wyjdzie na wysokie i zasłużone prowadzenie. Gowy do góry! Gramy dalej!

KSU’10II – Wilanowskie Wilki 2:11
Bramki: Igor Wierzbicki, Igor Heromiński

KSU’11I

Bradzo dobry lecz niestety przegrany mecz za naszymi Orlikami. Przciwnikiem była drużyna ZWAR. Mecz wyrównany, obie drużyny grały piłką, stwarzały sobie sytuacje i strzelały bramki. Jednak to przecinik był o jednego gola lepszy i wywozi z Ursynowa komplet punktów.

KSU’11I – ZWAR 5:6
Bramki: 2x Piotrek Kuśmierowski, 2x Michał Drzewucki, Franek Szczygieł

KSU’11II

Komplet punktów dwójki w meczu z AP Zina. W pełni zasłużone zwycięstwo. Od pierwszego gwizdka kontrolujemy wydarzenia na boisku i punktujemy rywala. Kolejny dobry mecz w naszym wykonaniu. Kilku zawodników pokazało, że pukają do drzwi pierwszego zespołu. Tak trzymać!

AP Zina – KSU’11II 4:6
Bramki:3x Janek Józefowicz, Adam Dębski, Ignacy Głodek

KSU’11/12 Mandarynki

Mecz w ktrórym popełniliśmy zbyt dużo błędów aby myśleć o korzystnym wyniku. W pierwsej części gry przeciwnik wyraźnie przeważał, w drugiej graliśmy lepiej ale start nie udało się już odrobić.

Orlęta Mroków – KSU’11/12 6:1
Bramka: Patryk Pachocki

KSU’12I

Mecz w pierwszej kwarcie wyrównany jednak z kwarty na kwartę graliśmy coraz lepiej i coraz pewniej czuliśmy się na boisku. Na wyróżnienie zasługuje postawa naszego bramkarza Piotra Świądra, któy w pierwszej kwarcie miął kluczowe interwencje. Z przodu bardzo dobr gra Maćka Wieczorkowskiego.

Jedność Żabieniec – KSU’12I 0:9
Bramki: 4x Piotrek Kuśmierowski, 2x Maciek Wieczorkowski, 2x Adam Toporowicz, Stefan Malec

KSU’13/14

Mimo, iż nasi zawodnicy zakończyli rozgrywki ligowe tydzień temu to dopiero dziś pozostałe drużyny rozegrały swoje ostatnie mecze. Ostatecznie kończymy ligę na III miejscu. Gratulujemy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *