Weekend KSU

2020-10-18

Za nami pierwsza kolejka ligowa rozegrana bez udziału publiczności. Mamy nadzieję, że sytuacja wkrótce się zmieni i będziemy mogli wspólnie przeżywać’
emocje towarzyszące meczom KSU. Tak jak zwykle postaramy się w kiku słowach opisać co się działo na boiskach na które wybiegli nasi zawodnicy.

KSU’07/08

Trzeci kolejny wygrany mecz naszych zawodników. Tym razem pokonaliśmy Jedność Żabieniec. Mecz rozgrywany w hali pneumatycznej na ul.Koncertowej od początku był prowadzony w wysokim tempie i większość gry odbywała się w środku pola. Jednak to my stwarzaliśmy wiecej sytuacji bramkowych, niestety w pierwszej połowie szwankowała zimna krew pod bramką rywala, i kończymy ją remisem 1:1. W drugiej połowie zdecydowanie poprawiliśmy skuteczność i dołożyliśmy trzy bramki.

KSU’07/08 – Jedność Żabieniec 4:2
Bramki: Kuba Kępczyński, Janek Chaciński, Olek Rojek, Mateusz Tymiński

KSU’09I

Początek meczu bardzo zły w naszym wykonaniu. Bardzo dużo błędów w grze defensywnej naszego zespołu i tylko dzięki bardzo dobrym interwencja Szymona Chrobaka gospodarze nie zdobyli bramki. Pierwsza połowa kończy się wynikiem 0-0. Druga część, gdzie nasz zespół gra trochę lepiej, goście zdobywają bramkę po stałym fragmencie gry. Jednak nie podajemy się i walczymy o zdobycie bramki.  Dwie tzw. „piłki meczowe” niestety nie wpadają do siatki i doznajemy drugiej porażki w tym sezonie.

Varsovia – KSU’09I 1:0

KSU’09II

Zdecydowane zwycięstwo zespołu 2009II. Początek meczu dobry w naszym wykonaniu, gdzie zdobywamy 3 bramki. Niestety chwila nieuwagi na boisku i drużyna gospodarzy zdobywa dwie bramki. Druga część spotkania całkowicie pod kontrolą naszego zespołu gdzie zdobywamy kolejne 4 bramki i wygrywamy mecz z liderem ligi.

Wilanowskie Wilki – KSU’09II 2:7
Bramki: 2x Łukasz Juszczyk, 2x Michał Żero, Jan Miedziński, Tymon Lewandowski

KSU’10I

Po dobrym meczu pełnym walki nasi chłopcy wyjeżdżają z 3 pkt z boiska przy ul. Irzykowskiego. Po wyrównanych dwoch kwartach i wyniku 0:0 zaczynamy przejmować inicjatywę i strzelamy 2 bramki.  Kontrolujemy grę i po dobrej akcji przeciwników tracimy bramkę i wkrada się trochę nerwowości. Chęć zwycięstwa i determinacja tego dnia powodouje że w ostatniej minucie meczu nasz napastnik wchodzi w indywidualny pojedynek i strzela bramkę dając nam ważne 3 pkt i bramkę na 3:1 .

UKS Irzyk – KSU’10II 1:3
Bramki: Witek Karpiński, Kuba Ratajczak, Antek Jastrzębski

KSU’10II

Przeciwnik wyraźnie lepszy od naszego zespołu. Dwie pierwsze kwarty – na remis.  W drugiej połowie meczu brak wytrzymałości naszych zawodników, błędy w kryciu spowodowały, że przeciwnik przejął wyraźnie inicjatywę i kontrolował mecz.

KSU’10II – SEMP II 2:7
Bramki: Janek Wilk, Miłosz Oniszczuk

KSU’11I

Mecz z Mazurem Karczew przełożony.

KSU’11II

Bardzo dorby mecz z Marcovią. Mimo, że długo czekaliśmy na pierwszą bramkę to w pełni kontrolowaliśmy przebieg meczu i stwarzaliśmy sobie okazje bramkowe. W drugiej połowie z naszych chłopców zeszło ciśnienie, grali na większym luzie i strzelali kolejne bramki. Zasłużone zwycięstwo.

KSU’11II – Marcovia Marki 5:1
Bramki: 3x Michał Petrallis, Michał Drzewucki, Michał Kęsik

KSU’12

Kolejna wygrana i zapewnienie sobie awansu do II ligi chłopców z KSU’12. Tym razem zdecydowani pokonaliśmy FC Lesznowolę. Od początku do końća meczu przeważaliśmy i punktowaliśmy rywala.
Piłkarzem meczu został Piotrek Kuśmierowski, który strzelił 7 bramek.

KSU’12 – FC Lesznowola 13:2
Bramki: 7x Piotrek Kuśmierowski, 2x Kuba Młynik, 2x Kuba Pietrzyk, Stefan Malec, Tytus Rubczyński

KSU’13/14

Nasi najmłodsi ligowi przedstawiciele zakończyli udział w Lidze Ursynowskiej. W niedzielny poranek rozegrali ostatnie dwa mecze. Ostateczna kolejnośc końcowa wyjaśni się za tydzień kiedy nasi rywale zagrają swoje ostatnie mecze.

Mecz z Alfą Przymierze Rodzin – początek spotkania nerwowy. Przeciwnicy skutecznie atakowali. Jednak praca zespołowa i wytrwałość w ataku przyniosły zwycięskie bramki.

Mecz z WAFem wygraliśmy wysoko i zasłużenie. W tym meczu byliśmy na zupełnie innym poziomie niz drużyna rywali, co udowadnialiśmy w każdym aspekcie gry.

KSU’13/14 – Alfa Przymierze Rodzin 5:3
Bramki: 3x Janek Walewski, Bartek Łuba, Adam Gołebiowski

KSU’13/14 – WAF 11:0
Bramki: 4x Janek Walewski, 3x Bartek Łuba, 2x Marcel Morawski, Staś Lach, Filip Wojcieszek