Weekend KSU

2020-09-14

KSU’07/08 I

Przyzwoity mecz w wykonaniu naszych najstarszych ligowych reprezentantów. Komplet punktów zdobyty
lecz gra mogłaby wyglądać lepiej. O ile linia obrony i pomocy funkcjonowały dobrze i nie pozwoliliśmy przeciwnikowi na jakiekolwiek zagrożenie
naszej bramce to w ofensywie już wyglądało to słabiej, było to spowodowane w głównej mierze tym, że przeciwnik „zamurował” dostęp do swojej bramki całą drużyną. Jednak nie można odmówić zaangażowania i woli walki naszym atakującym, którzy zostawili na boisku, tak jak reszta drużyny, kawał zdrowia. Kolejny mecz już w
środę z Agrykolą Warszawa.

UKS Lesznowola – KSU’07/08 0:1
Bramki: Jakub Kępczyński

KSU’09 I

Mecz się ułożył bardzo dobrze, bo w 1 minucie zdobywamy bramkę. Jednak po bramce podrażnieni goście przejęli inicjatywę i lepiej się prezentowali do
końca pierwszej połowy. Druga część meczu zdecydowanie lepsza w naszym wykonaniu. Dwie bramki Tobiasza Gorzkiewicza dały nam pewność i do ‚
końca kontrolowalismy mecz. Komplet ligowych zwycięstw podopiecznych trenera Huberta. Gratulacje!

KSU’09 I – Varsovia 4:1
Bramki: 2x Tobiasz Gorzkiewicz, Julek Ślusarczyk, Olek Sochacki

KSU’10 I

Druga ligowa porażka jedynki rocznika 2010. Tym razem rywalem był UKS Irzyk. Mecz od pierwszej do ostatniej minuty był bardzo wyrównany. Obie drużyny stwarzały  sobie sytuacje bramkowe i bardzo długo utrzymywał się remis. Jednak w końcowej fazie meczu zostaliśmy zaskoczeni przez przeciwnika dwoma strzałami z dystansu po  których nasz bramkarz skapitulował. Mimo ogromu sił włożonych przez naszych chłopaków nie udało się doprowadzić choćby do remisu. Za tydzień kolejny mecz i doskonała okazja do
odrobienia punktów do ligowej tabeli.

KSU’10 I – UKS Irzyk 2:5
Bramki: 2x Kuba Ratajczak

KSU’10 II

Bardzo dobry mecz w wykonianiu naszej dwójki. Od pierwszego do ostatniego gwizdka w pełni kontrolowaliśmy przebieg meczu. Stwarzaliśmy sobie niezliczoną ilosć okazji bramkowych
i dysponowaliśmy bardzo dobra skutecznością tego dnia. Zwycięstwo wysokie i efektowne.

KSU’10 II – UKS 141 Warszawa 20:4
Bramki: 4x Filip Dobrzyński, 4x Igor Wierzbicki, 2x Miłosz Oniszczyk, 2x Andrzej Piechowicz, 2x Igor Heromiński, 2x Franek Markowski, Janek Baranowski, Franek Prokop, 2x bramka samobójcza

KSU’11 I

Z kilkoma kadrowymi brakami przyszło nam się zmierzyć z faworyzowaną drużyną Mazura Karczew. Od początku spotkania przeciwnik narzucił mocną fizycznie piłkę i prostymi środkami nękał naszą bramkę.
Bardzo umiejętnie się broniliśmy dzięki dużemu zaagażowaniu naszych chłopców. Akcje staraliśmy się budować od podstaw i wymieniać dużą liczbę podań. Doprowadziliśmy do remisu i przejęliśmy inicjatywę w meczu.
Niestety margines błędu był bardzo mały. Prosty błąd w obronie spowodował utratę bramki i podciął nam skrzydła. Przecinik to wykorzystał i strzałem z dystansu ustalił wynik meczu. Tym razem schodzimy z boiska pokonani
ale dumni bo każdy z zawodników dał tego dnia swojego maxa. Głowa do góry!

KSU’11 I – Mazur Karczew 2:5
Bramki: 2x Michał Kęsik

KSU’11 II

Mecz zaczął się dla Nas bardzo źle… Po 10 nerwowych minutach i problemach z wyjściem z własnej połowy przegrywaliśmy 2:0.  Chłopcy jednak wzięli się w garść i po bardzo składnej akcji strzeliliśmy kontaktowego gola. Druga i trzecia kwarta to bardzo dobra i konsekwentna gra w obronie i w ataku dzięki czemu prowadziliśmy 6:2. Czwarta kwarta to dość duże rozluźnienie z Naszej strony co dobrze wykorzystała Marcovia i strzeliła nam 3 bramki w dość krótkim czasie, jednak odpowiedzieliśmy bramka i wygrywamy mecz.
Dziękujemy drużynie Marcovii za mecz i bardzo twarda grę co też pokazało Nam nad czym musimy pracować aby być jeszcze lepszą drużyną

AP Marcovia Marki- KSU’11 II 5:7
Bramki: 3x Antos Szczygiel, 2x Kamil Michalski, Wojciech Tlak, Michał Kęsik

KSU’11/12 Mandarynki

Początek meczu wyrównany. Zdecydowaną przewagę zdobyliśmy dzięki świetnej dyspozycji Aleksandra Wierzbickiego w 2 i 3 kwarcie,
w ostatniej przeciwnik mocno nas zepchnął do obrony, ale udało się utrzymać korzystny wynik.

WBS – KSU’11/12 M 5:6
Bramki: 4x Aleksander Wierzbicki, Iwo Topol, Tomek Kolanek.

KSU’12

Kolejny bardzo dobry mecz w wykonaniu rocznika 2012, kolejny raz pokazaliśmy ofensywny i bardzo skuteczny futbol. Nasze akcje były płynne i składały się z wielu podań. Widać było, że gra dziś sprawiała nam przyjemność. Wszyscy zagrali koncert ale na szczególne wyróżnienie zasługują Piotrek Kuśmierowski, który napędzał nasze akcje ofensywnę oraz
Tytus Rubczyński, który dzielił i rządził w naszej obronie.

FC Lesznowola – KSU’12 4:16
Bramki: 8x Piotrek Kuśmierowski, 2x Kuba Pietrzyk, 2x Łukasz Schulz, Maciek Wieczorkowski, Stefan Malec, Tytus Rubczyński, Piotrek Smala

KSU’13/14

W sobotnie popołudnie nasi młodzi zawodnicy zagrali mecz wyjazdowy w Lesznowoli z miejscowym FC. Zarówno dla jednej jak i drugiej drużyny to dopiero początki przygody z piłką i każdy mecz to dla tych
młodych chopców niesamowite przeżycie i doświadczenie. Od samego początku było widać bardzo duże zaangażowanie i koncentrację, nie było mowy o taryfie ulgowej. Bardzo cieszy, że potrafiliśmy sobie stwarzać okazje
bramkowe a jeszcze bardziej cieszy, że wiele z nich wykorzystaliśmy i to my byliśmy górą w tym meczu. Przed Naszymi chłopcami jeszcze wiele treningów i meczy ale początek można uznać za udany. Gratulacje!

FC Lesznowola – KSU’13/14 4:8
Bramki: Bramki: 3x Staś Lach, 2x Adam Gołębiowski, 2x Filip Wojcieszek, Łukasz Wojsz