Weekend KSU

2020-09-07
KSU’07/08 I
 
Festiwal niewykorzystanych okazji w meczu wyjazdowym z Jednością Żabieniec. W trakcie całego meczu zdominowaliśmy środek pola i pozwoliliśmy przeciwnikowi
na zaledwie kilka sytuacji, które mogły zagrozić naszej bramce. Niestety jedną nasz przeciwnik wykorzystał. Na szczęście nie mieliśmy problemu ze stwarzaniem
sobie okazji bramkowych, mieliśmy natomiast ze skutecznością. Wykorzystaliśmy tylko trzy okazje a mogliśmy znacznie więcej. Cieszy zdobyty komplet punktów, razi nieskuteczność.
 
Jedność Żabieniec – KSU’07/08 1:3
Bramki: 2x Mateusz Tymiński. Janek Chaciński
 
KSU’09 I
 
Kolejny mecz z olbrzymią ilością niewykorzystanych okazji bramkowych po naszej stronie. Całkowicie zdominowaliśmy przeciwnika, który nie oddał ani jednego strzału na naszą bramkę.
Gdyby skuteczność stała na wysokim poziomie do przerwy mógłby się pojawić wynik dwucyfrowy. Na wyróżnienie zasługuje Kajtek Strzałkowki, który rządził i dzielił w obronie i stanowił
filar nie do przejścia dla rywala. Ozdobą meczu była bramka „stadiony świata” a strzelcem Kacper Koper.
 
UKS Rakovia – KSU’09 I 0:2
Bramki: Igor Ziembicki, Kacper Koper
 
KSU’09 II
 
Mecz rozegrany w sobotni poranek przy ulicy Sytej 123 był emocjonującym widowiskiem piłkarskim. Zawodnicy naszej drużyny częściej posiadali piłkę niż przeciwnik i przeważali w wielu aspektach gry. KS Ursynów wyróżniała w tym meczu bardzo dobra gra obrony, która eliminowala zagrożenia pod naszą bramką.
Pomocnicy często włączali się do akcji ofensywnych oraz strzelali bramki. Cała drużyna po odprawie przedmeczowej była zmotywowana oraz wypełniła założenia taktyczne trenera Marka Budzińskiego, co przełożyło się na wysoki końcowy wynik.
 
 
KS Delta GM – KSU’09 II 3:14
Bramki: 7x Czarek Krzysztofiak, 5x Kuba Łuba, Janek Szczeciński, Tymon Lewandowski
 
KSU’10 I
 
Podopieczni trenera Maćka Pyrki wzięli udział w turnieju Memoriał Mikołaja Winnickiego, który rozgrywany był na Orliku przy Bażantarni. W zawodach wzięło udział 5 drużyn. Poza nami były to: WAF, MUKS Julianów, Klub SNU oraz Dzikie Bażanty. Przez turniej szliśmy jak burza od zwycięstwa do zwycięstwa. W finałowym meczu na dwie minuty przed ostatnim gwizkiem tracimy bramkę na 1:1, a co za tym idzie zajmujemy drugie miejsce w turnieju. Mimo takiej samej ilości punktów, decydujący o klasyfikacji końcowej był bilans bramek, który mieliśmy o jednego gola gorszy od naszego rywala. Zajmujemy bardzo dobre drugie miejsce jednak pewien niedosyt pozostaje. Na osłodę Najlepszym Bramkarzem Turnieju zostaje Patryk Ratajczak.
 
 
Szczegóły turnieju zostaną przedstawione w oddzielnym materiale naszej klubowej telewizji KSUrsynówTV.
 
KSU’10 II
 
Nerwowa pierwsza cześć meczu, dużo niedokładności i strat. Później uspokojenie gry z naszej strony, co spowodowało strzelenie pierwszej bramki i wyjście po pewnym czasie na prowadzenie 4:1
Po dobrym okresie gry i wysokim prowadzeniu wdarło się rozluźnienie, które spowodowało stratę dwóch bramek. W ostaniej sekundzie meczu wspaniałą obroną wykazał się Filip Dobrzynski, który debiutował w roli bramkarza.
 
KS Wilanów – KSU’10 II 3:4
Bramki: 2x Miłosz Oniszczuk, Franek Prokop, Igor Heromiński
 
KSU’11 I
 
Był to nasz pierwszy oficjalny mecz w 7 osobowych rozgrywkach. Chłopcy zagrali dobre zawody, a co najważniejsze grali do ostatniej akcji meczu, kiedy to zdobyliśmy bramkę wyrównującą.
Z przebiegu gry byliśmy zespołem lepszym, który lepiej operował piłką i prezentował wyższą kulturę gry. Należy żałować, że skuteczność tego dnia była nie najlepsza, bo stworzyliśmy wiele sytuacji bramkowych, a gospodarzy kilkakrotnie ratowały słupki i poprzeczki. Małym usprawiedliwieniem może być fakt, że graliśmy na boisku trawiastym, co było dla większość chłopców nowością i zdecydowanie pomagało drużynie Progresu. Mecz w Garwolinie był ostatnim spotkaniem Adama i Szymona, którzy ze względu na treningi pływackie musieli zawiesić granie w piłkę nożną.
Dziękujemy im za wspaniałe trzy lata u nas i po cichu liczymy, że zobaczymy ich jeszcze w barwach KSU.
 
 
Progress Garwolin – KSU’11 6:6
Bramki: 2x Adam Suslik, 2x Antek Szczygieł, Michał Petralis, Piotr Wiktorzak
 
KSU’11 II
 
W sobotnie południe chłopcy zaliczyli debiut w rozgrywkach MZPN w formule 6+1. W meczu staraliśmy się narzucic własny styl gry próbując grać wieloma podaniami i zdominować rywala. Jednak chłopcy z UKS 141 Warszawa bardzo mądrze wybijali nas z rytmu i wyprowadzali zabójcze kontry. Pierwsze koty za płoty, dziś minimalnie przegrywamy ale za tydzień wrócimy mocniejsi!
 
UKS 141 Warszawa – KSU’11 II 6:5
Bramki: 2x Jan Józefowicz, Leon Siwicki, Paweł Karasiewicz, Mateusz Bańbuła
 
KSU’12
 
Inauguracyjny mecz nowego sezonu odbył się w Piasecznie z miejscowym MKS. Bardzo szybko stracona przez nas bramka podziałała motywująco. Przez cały mecz graliśmy ofensywnie, nasze akcje skłądały się z wielu celnych podań i stwarzaliśmy sobie dużo okazji bramkowych. Skuteczność na niezłym poziomie pozwoliła wykorzystać 7 z nich. Niestety w naszą grę obronną wkradło się parę błędów i trzy razy nasz bramkarz musiał wyjmować piłkę z bramki.
 
 
MKS Piaseczno – KSU’12 3:7
Bramki: 3x Piotrek Kuśmierowski, 2x Maciek Wieczorkowski, Stefan Malec, Kuba Pietrzyk
 
KSU’14
Nasi młodzi adepci wzięli udział w Mini Euro Cup organizowanym przez naszych partnerów z KS Delta Warszawa. Jak zawsze nie było wygranych i przegranych. Liczyła się dobra zabawa i uśmiechy na twarzach wszystkich uczestników.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *