Weekend KSU

2023-11-06

Za nami ostatni ligowy weekend Rundy Jesiennej. Niewątpliwym sukcesem może pochwalić się zespoł KSU’09/10I, który wygrywając z Agrykolą Warszawa, wywalczył awans do II ligi okręgowej. Więcej o sukcesie trampkarzy oraz o innych wydarzeniach poniżej:

KSU’09/10I

W ostatniej kolejce ligowej rozegraliśmy mecz o bezpośredni awans z Agrykola Warszawa. Początek meczu zaczęliśmy od lekkie przewagi, ale nie potrafiliśmy stworzyć dogodnej sytuacji. Z każdą minutą gospodarze dochodzili do głosu i mieli swoja okazję, ale świetna interwencja Oliwiera Skiby uratowała nas przed strata bramki. Końcówka pierwszej połowy należała do nas i po indywidualnej akcji Bartek Kabała został sfaulowany w polu karnym. Sam poszkodowany pewnie zamienił rzut karny na bramkę.

W drugiej części spotkania gospodarze chcieli szybko odbrobic stratę, ale dzisiaj nasz linia defensywna była nie do przejścia i świetnie radziła sobie z atakami rywali. Po świetnych odbiorach mieliśmy swoje okazje po kontrach, ale czasami brakowało skuteczności, a czasami ostatniego podania.
Dzisiaj wszyscy zawodnicy zagrali z pełnym zaangażowaniem i poświęceniem, czego efektem był końcowy sukces. Gratulujemy całemu zespołowi oraz trenerom!

Agrykola Warszawa – KSU’09/10 0:1
Bramki: Bartosz Kabała

Wystąpili: Oliwier Skiba, Jakub Rymer, Rysio Woda, Adam Rosiak, Jan Wilczyński, Bartek Nwokocha, Staś Idzikowski, Janek Pachuta, Michał Chomuntowski, Bartek Stankiewicz, Mateusz Waranawin, Andrzej Osipowicz, Kuba Ratajczak, Franek Prokop, Antek Jastrzębski, Bartek Kabała, Olek Dondalski

KSU’11/12I

W sobotnie popołudnie drużyna KSU 2011/12 zmierzyła się na wyjeździe z drużyną Znicza Pruszków. Po mimo wielu braków kadrowych nasza drużyna dzielnie grała z faworytem tego spotkania, niestety od 20 minuty zaczęły przytrafiać nam się błędy co skrupulatnie wykorzystywała drużyna Znicza. Ostatecznie przegrywamy ten mecz, ale warto docenić starania naszych zawodników oraz grę do samego końca.

Znicz Pruszków – KSU’11/12I  9:2
Bramki: Maciek Wieczorkowski, Kuba Grodzki
W meczu wystąpili: Kuba Grodzki, Kacper Ratajczak, Antek Gerej, Kacper Dzik, Michał Kęsik,, Hlib Ihonon, Kajetek Pietrzak. Wojtek Łuczak, Piotr Smala, Maciek Wieczorkowski, Filip Stanek

KSU’11/12 Mandarynki

Po jednostronnym spotkaniu Delta wygrywa z nami 14:2. Chłopcy mimo bardzo dużej przewagi gospodarzy, nie poddawali się, grali do końca pokazali charakter strzelając 2 bramki. Z meczu wyciągnęliśmy wnioski i z zaangażowaniem szykujemy się na następny mecz.
KS Delta GM – KSU’11/12 Mandarynki
Bramki: Tomek Kolanek, Damian Drogosz
W meczu wystąpili: Franciszek Rychter, Oliwier Kujko-Wiśniewski, Jan Racki, Henryk Bogucki, Tomasz Kolanek, Ilia Volodin, Wojciech Woszczyk, Damian Drogosz, Tomasz Wiśniewski

KSU’13/14I

W sobotnie nasza drużyna pojechała na wyjazdowe spotkanie z drużyną Diamonds Academy. Mecz od początku do końca był pod naszą pełną kontrolą i tylko dzięki świetnej postawie bramkarki gospodarzy wynik mógł być jeszcze bardziej okazalszy. Warto również dodać że w naszych barwach wystąpił nowy zawodnik Mikhail Pazniak który zaliczył dobre spotkanie oraz wpisał się na listę strzelców.
Diamonds Academy – KSU’13/14I  2:14
Bramki: 5x Miłosz Gromek, 4x Marcel Morawski, 2x Filip Schabowski, Janek Walewski, Mikhail Pazniak, Wojtek Wysokiński

W meczu wystąpili: Filip Schabowski, Kajtek Borkowski, Janek Włodarski, Marcel Morawski, Miłosz Gromek, Janek Walewski, Kacper Ereminowicz, Wojtek Wysokiński, Mikhail Pazniak

KSU’15II

Po bardzo dobrym meczu pokonujemy UKS Iwiczna. Każdy zawodnik zagrał dziś w pełni zaangażowany i pokazał najlepsze swoje oblicze. Wygrywamy mecz zasłużenie i możemy pochwalić się bardzo wysoką skutecznością. Barwo drużyna!
KSU’15II – UKS Iwiczna  9:3
Bramki: 4x Filip Żuławnik, 3x Janek Dobrzyński, Marcel Błachno, Grześ
Soczówka

W meczu wystąpili: Filip Żuławnik, Grześ Soczówka, Ignacy Łakomy, Leon Leszczyński, Filip Dobrzyński, Marcel Błachno

KSU’16

Ostatni ligowy mecz zakończony niewielką przegraną. Pomimo wielu absencji druzyna dawała z siebie wszystko i bardzo chciała wygrać. W pierwszej połowie spotkanie drużyna była nerwowa co spowodowało stratę kilku bramek. Pod koniec zaczęliśmy gonić wynik ale zabrakło czasu. Był to bardzo dobry mecz i kolejne cenne doświadczenie.

KSU’16 – Orlik Mokotów 6:8
Bramki: 3x Franek Fałek, Staś Stępień, Marcel Olejnik, Leon Kęciek

W meczu wystąpili:  Mikołaj Staszałek, Franek Fałek, Leon Keciek, Marcel Olejnik, Stanisław Stępień, Wincent Barański, Tymon Engel