Weekend KSU

2021-09-20
KSU’09I

Kolejne zwycięstwo podopiecznych trenera Huberta. Od początku spotkania widoczna przewaga naszego zespołu ale niestety brakowało ostatniego podania i dokładności pod bramką rywala. W drugiej części meczu potwierdzamy dobrą grę zdecydowanie lepszą skutecznością. Klasycznym hattrikiem popisuje się Julek Ślusarczyk. Warto zaznaczyć że w tej rundzie nie straciliśmy jeszcze gola w bramce pilnie strzeżonej przez Szymona Chrobaka.

MKS Piaseczno – KSU’09I
Bramki: 3x Julek Ślusarczyk, Tobiasz Gorzkiewicz

KSU’10I

Słabszy mecz w wykonaniu naszych Młodzików. Ewidentnie brakowało nam w tym meczy wielu aspektów piłkarskiego rzemiosła. Bardzo dużo niedokładności, bardzo wolno rozgrywane akcje. Szybko tracimy dwie bramki i wyraźnie schodzi z nas powietrze i podcina nam to skrzydła. Gramy ambitnie ale brakuje nam skutrczności, timingu i trochę szczęścia. Mimo przegranej udaje nam się strzeliś dwie bramki.

KS Wilanów – KSU’10I 6:2
Bramki: Adam Silniewicz, Janek Pachuta

KSU’11I

Nasze orliki pojechały na mecz wyjazdowy z AP Green. Trudny teren i trudny przeciwnik. Mecz bardzo wyrównany, obie drużyny grąją akcja za akcję i stwarzają niebezpieczeństwo pod bramką przeciwników. Niestety to przeciwnik okazuje się skuteczniejszy o dwie bramki.

Na listę strzelców wpisali się: Piotrek Kuśmierowski i Michał Kęsik

KSU’11II

Wysoka wygrana w meczu derbowym z SEMPem. Od pierwszej do ostatniej minuty dominujemy nad przeciwnikiem i potwierdzamy to zdobytymi bramkami.

Na listę strzelców wpisali się: 3x Jak Józefowicz, 3x Iwo Bagiński, 2x Kamil Michalski, Kuba Pietrzyk, Kuba Gac, Adam Dębski, Łukasz Schulz, Michał Karasiewicz

KSU’12II

Przegrana w meczu ligi wewnętrznej z KS Delta Ochota. Braki kadrowe i „niedzielna” atmosfera nie pozwoliły nam skutecznie konkurować z zespołem przeciwnym. Strzelamy pięć bramek, więc stwarzamy sobie sytuacje bramkowe lecz niestety „dziurawa obrona” powoduje że przecinik strzela ich więcej.

Na listę strzelców wpisali się: 3x Władek Długołęcki, Eryk Sokołowski, Kazik Pietr

KSU’13/14I

Mecz wyjazdowy z KOSĄ od początku nie układał nam się pod względem skuteczności. Przeważamy w całym meczu jednak nie potrafimy pokonać bramkarza gospodarzy. powinniśmy wygrać wysoko jednak musimy zadowolić się remisem.

Na listę strzelców wpisali się: 2x Marcel Morawski, Franek Bończak, Kacper Krygier

KSU’13/14II

W meczu ligi wewnętrznej przegrywamy z KS Delta. MImo iż chłopcy się bardzo starali to jednak faworyt meczu był jeden. Mimo że w przerwie było 3:2 i mielismy wynik kontaktowy to w drugieł połowie opadamy z sił i przecinik zaczyna dominować w pełni na boisku.

Na listę strzelców wpisali się: 2x Leon Kopeć, Igor Staszewski

Memoriał Mikołaja Winnickiego

Wielki sukces zawodników KSU’13/14 na turnieju upamiętniającym jednego z ursynowskich trenerów i działaczy piłkarskich. W całym turnieju tracimy tylko jedną bramkę i to samobójczą – dlatego zdecydowanie i zasłużenie zdobywamy I miejsce!