Weekend KSU

2021-09-13
KSU’09

Derbowy pojedynek z KS Semp zaczęliśmy bardzo dobrze. Dużo składnych akcji i wiele sytuacji bramkowych. Niestety na bramkę zamieniliśmy tylko jedna. Dlasza część spotkania wyrównana, ale pod nasza kontrola, przeciwnik stworzył tylko jedna sytuację przez całe spotkanie, a nasz zespół kolejne sytuacje zamieniał na bramki. Brawa dla całego zespołu.

KSU’09 – SEMP 4:0
Bramki: 2x Tobiasz Gorzkiewicz, Jakub Łuba, Julek Ślusarczyk

W meczu Ligi Wewnętrznej pokonujemy KS Delta GM. Mecz wyrównany, lecz skuteczność tego dnia zdecydowanie nam sprzyjała. Wygrywamy pewnie i zasłużenie.

KSU’09/10 – KS Delta GM 7:2

KSU’10

Bardzo dobry mecz w wykonaniu Młodzików. W swoim drugim oficjalnym spotkaniu w systemie 9×9 wysoko i zdecydowanie pokonujemy zespół FC Puma. Od pierwszej do ostatniej kontrolujemy to co się dzieje na boisku. Gramy bardzo ofensywnie, staramy się budować akcje złożone z wielu podań, które kończymy oddaniem strzału na bramkę. Bardzo cieszy zwycięstwo, które zdecydowanie poprawia morale w drużynie po zeszłotygodniowej porażce.

KSU’10 – FC Puma 4:0
Bramki: Antek Jastrzębski, Janek Pachuta, Borys Ziembicki, Kuba Ratajczak

KSU’11

W miniony weekend „Jedynka” i „dwójka” grały mecze wyjazdowe. Ci pierwsi pojechali do Żyrardowa na mecz z miejscową Żyrardowianką. Od pierwszej minuty narzuciliśmy swój styl gry i nie pozwalaliśmy przeciwnikowi na zbyt wiele pod naszą bramką. Wygrywamy wysoko i zasłużenie.

Druga drużyna grała z STF Champion. Początek meczu wyrównany, lecz z minuty na minutę nasza przewaga rysowała się coraz mocniej. Stwarzamy dużo sytuacji, niektóre z nich wykorzystujemy i odnosimy okazałe i zasłużone zwycięstwo.

KSU’12

Zarówno „jedynka” jak i „dwójka grały mecze u siebie z naszym Klubem Partnerskim – KS Delta Warszawa. Chłopcy z pierwszej drużyny pokazali bardzo dużo dobrej piłki. Widać, że się bardzo dobrze rozumieją i wiedzą co chcą grać. Od pierwszej do ostatniej minuty gramy swoje. Tym razem to przeciwnik okazał się skuteczniejszy, My natomiast, mimo przegranego meczu bardzo cieszymy się z postępów jaki robią chłopcy.

Druga drużyna wypadła nieco słabiej. Rywal widocznie przeważał w tym spotkaniu i nie pozwolił nam na większe zagrożenie po swoją bramką. Mimo to potrafiliśmy utrzymać się przy piłce i staraliśmy się budować ładne składne akcje. Za tydzień kolejny mecz i okazja do wygranej.

KSU’13/14

Prawdziwa karuzela wyniku w meczu z Perłą Złotokłos. Raz to my wychodzimy na prowadzenie a zaraz nasz przeciwnik. Wymianę ciosów jednak lepiej rozegrał przeciwnik. Gdy już wszyscy pogodzili się z wynikiem, w ostatniej minucie meczu, w chwili dekoncentracji, przeciwnik wychodzi na prowadzenie. Mimo dobrej gry przegrywamy spotkanie, ale pokazaliśmy bardzo dużo dobrej piłki co wspaniale rokuje na przyszłość.

W meczu „dwójki” graliśmy na wyjeździe z SEMPem. Przeciwnik narzucił nam swój styl gry i co chwila nękał naszego bramkarza i obrońców. U nas akcje budowane były zdecydowanie za wolno, raziła nieskuteczność. Nie pozwoliło nam to na wywiezienie korzystnego rezultatu z Ul. Koncertowej 4.