Weekend KSU

2021-06-21
KSU’07

Niedzielne popołudnie w Żabieńcu rozpoczęło sie dla nas bardzo dobrze. W pierwszej połowie przeważamy, gramy szybko i dokładnie oraz bardzo pewnie w obronie. Mamy sporo sytuacji jednak zawodzi skuteczność i zimna krew. Druga część spotkania rozpoczyna sie od błyskawicznie strzelonych dwóch bramek przez przeciwnika i to on przejmuje inicjatywę. Brakuje nam dokładności i dynamiki aby ponownie przejąć inicjatywę w meczu. Udaje się strzelić bramkę kontaktową lecz niestety zabrakło czasu, szczęścia i trochę umiejętności aby zremisować.

Jedność Żabieniec – KSU’07/08 3:2
Bramki: Kuba Ciszek, Paweł Torbicz

KSU’09I

Bardzo dobre spotkanie rocznika 2009 z Legią LSS. Od pierwszego do ostatniego gwizdka panujemy na boisku co potwierdzamy efektownym zwycięstwem. Hattrik w wykonaniu Tobiasza i Julka. Gratulujemy

KSU’09 – Legia LSS 8:1
Bramki: 3x Tobiasz Gorzkiewicz, 3x Julek Ślusarczyk, Olek Sochacki, Kacper Koper

KSU’10I

Duży niedostyt po meczu z WAFem. Pierwsze dwie kwarty wyraźnie pod nasze dyktando. Budujemy składne akcje, wymieniamy podania i gramy na dużej intensywności co sprawia że 2:0 dla nas do przerwy. Po przerwie stopniowo gra się wyrównuje. W panującym upale intensywność spada. Po obu stronach jawia się sporo błędów wynikających ze zmęczenia. Niestety to przeciwnik potrafiłje wykorzystać. W końcówce mocno atakujemy jednak nie udaje nam się strzelić zwycięskiego gola. Remis.

KSU’1OI – WAF 2:2
Bramki: Adam Silniewicz, sam.

KSU’10II

Bardzo dobry mecz rozegrała druga drużyna. Przy upale 30 stopni pokazaliśmy w tym meczu wielkie serce i charakter. Nawet mimo braku możliwości zmiany zawodnika odnosimy zasłużone zwycięstwo.

KS Wilanów – KSU’10II 9:12
Bramki: 4x Krystian Hirsz, 4x Antek Jastrzębski, 3x Miłosz Oniszczuk, Igor Heromiński

KSU’11II

Zwycięski mecz naszej drużyny zostal rozegrany w dużym upale, który nie przeszkodził w zaprezentowaniu dobrego futbolu. Dodatkową trudnością dla naszych zawodników była gra przeciw przeciwnikowi, który górował warunkami fizycznymi i preferował akcje kończone strzałami z dystansu. Naszych zawodników trzeba pochwalić za ambicję i wolę walki, a także za to, że potrafili konstruować ciekawe akcje pod bramką przeciwnika. Poprawy wymaga wprowadzenie piłki od bramki i rozegranie w obronie. W ostatecznym rozrachunku mecz trzeba uznać za udany, a naszym zawodnikom należą się duże brawa.

KSU’11II – WBS 7:4
Bramki: 5x Michał Drzewucki, Antek Szczygieł, Janek Józefowicz

KSU’12I

Po raz kolejny wychodzą kontuzje oraz braki kadrowe. Mimo to zawodnicy którzy zostali powołanie przez pierwsze trzy kwarty dawali z siebie wszystko oraz bardzo dobrze wykonywali założenia taktyczne. Niestety w czwartek kwarcie wkradła się dekoncentracja oraz niedokładność w wyprowadzonych kontratakach i to nasz przeciwnik na koniec mógł się cieszyć ze zwycięstwa.

STF Champion – KSU’12I 7:1
Bramka: Bartek Łuba

KSU’12II

Wyrównany mecz do samego końca. Tym razem w obronie zagraliśmy solidniej i widać postęp naszych chłopców. Trochę jeszcze nam brakowało szybkości i jakości w prowadzeniu gry. Dobre, pozytywne spotkanie.

KSU’12II – KS Delta Górny 4:5
Bramki: Władek Długołęcki, Eryk Sokołowski, Janek Racki Staś Woźniak

KSU Mandarynki

Słaba pierwsza kwarta w naszym wykonaniu i rywale objęli prowadzenie. Jednak szybka poprawa naszych niedociągnięć rozstrzygnęła spotkanie. Po objęciu prowadzenia już do końca narzuciliśmy swój styl gry i zakończyliśmy mecz dobrym wynikiem.

KSU Mandarynki – WBS 7:2
Bramki: 3x Aleksander Wierzbicki, Krzyś Trusiak, Mateusz Skopiński, Adam Wasielczuk, Władek Długołęcki