Weekend KSU

2020-09-28
KSU’07/08 I

Dwa mecze z liderem tabeli, Agrykolą, rozegrali nasi trampkarze. Pierwszy w środę na wyjeździe miał dwa oblicza. Pierwsza połowa wyraźnie pod dyktando przeciwnika, szybko stracone bramki niejako ustawiły mecz. Tuż przed przerwą zdobyliśmy bramkę kontaktową, która zadziałała mobilizującow kontekście drugiej połowy. Po przerwie zdominowaliśmy środek pola przjęliśmy inicjatywę w meczu czego efektem był gol wyrównujący. Szliśmy za ciosem. Niestety zbyt bardzo się otworzyliśmy i pozwoliliśmy porzeciwnikowi na stworzenie sobie groźnej sytuacji którą wykorzystał i wyszedł na prowadzenie. Mimo ogromu sił jakie włożyliśmy w końcówkę i cały mecz wyniku nie udało się odrobić.

Agrykola – KSU’07/08 3:2
Bramki: Tobiasz Gorzkiewicz, Maurycy Opaliński

Rewanż u siebie graliśmy w niedzielę. Od samego rana padał ulewny deszcz, który potęgowany był porywistym wiatrem. Na mecz wyszliśmy bardzo zmotywowani i żądni rewanżu. Mecz okazał się festiwalem błędów w naszej drużynie. Już w pierwszej połowie rozdaliśmy 3 prezenty które przeciwnik wykorzystał z zimną krwią. Na początku drugiej połowy zdobyliśmy bramkę, która dała nam nieco nadziei na odrobienie strat jednak dobiły nas zabójcze kontry zzawodników Agrykoli. Były to mecze ze zdecydowanie najmocniejszą drużyną w tabeli. Niestety nie udało się w nich zdobyć nawet punktu. Przed nami runda rewanżowa i aż sześć okazji do zdobycia punktów. Do boju KSU!

KSU’07/08 – Agrykola 1:5
Bramka: Jakub Kępczyński

KSU’09 I

Pierwsza przegrana rocznika 2009. Zasłużona wygrana drużyny gospodarzy, chociaż do przerwy utrzymywał się remis O-O, to druga połowa zdecydowanie zdominowana przez Barca Academy.
Na pewno dobra lekcja dla naszych zawodników, ale nie załamujemy się i walczymy dalej !

Barca Academy – KSU’09 I 6:1
Bramka: Tobiasz Gorzkiewicz

KSU’09/10 II

Mecz ligowy przy ulicy Białowieskiej 22 był rozegrany w niedzielne,
południe w trudnych, deszczowych warunkach. Nasi zawodnicy zgodnie z założeniami taktycznymi trenera Marka Budzińskiego dzielnie walczyli z przeciwnikiem oraz aurą na boisku. KS Ursynów od samego początku zdominował grę. Mecz rozpoczął się od strzelenia bramki przez nasz zespół. Następnie po dwóch akcjach przeciwników oraz rykoszetach piłki na śliskiej murawie przeciwnicy wyszli na prowadzenie z wynikiem 1:2..
Czas pokazał, że nasi chłoipcy byli wyraźnie lepszym
zespołem od przeciwnika. Dobre rozegrania piłki w środku polu, pressing na przeciwnika, dośrodkowania oraz szybkie podania z linii obrony do pomocników i napastników dały rezultaty w postaci kolejnych bramek dla naszego zespołu. Do przerwy nasz zespół prowadził 4:2. W drugiej połowie KS Ursynów w dalszym ciągu atakował przeciwnika oraz konstruował wiele
akcji zakończonych strzałami na bramkę, dzięki czemu zawodnicy strzelili dodatkowe dwie bramki.

UKS 141 – KSU’09/10 II 2:6
Bramki: 2x Igor Ziembicki, 2x Witek Rafalski, Kacper Gross, Szymon Chrobak

KSU’10 I

Kolejny mecz bez punktów, kolejny mecz w którym wyglądaliśmy na lepszą, lepiej zorganizowaną drużynę, budowaliśmy akcje, stwarzaliśmy sobie sytuacje bramkowe. Jednak nasza skuteczność pozostawiała wiele do życzenia. Kilka naszych prostych błędów i zabójcza skutecznść przeciwnika zdecydowała o zwycięstwie gości.
Sposób gry i atrybuty piłkarskie naszych chłopców pozwalają z optymizmem patrzeć w przyszłość. Ciężka praca na treningach, cierpliwość i troszke szczęscia i wyniki przyjdą. Głowy do góry!

KSU’10 I – KS Wilanów 2:6
Bramki: Kuba Ratajczak, Piotrek Gieracha

KSU’10 II

Słaby mecz wykonaniu „dwójki”. Przeciwnik praktycznie w trakcie całego spotkania miał inicjatywę i przewagę piłkarską. Stwarzaliśmy sobie sytuacje bramkowe, które wykorzystywaliśmy jednak przeciwnik miał ich więcej więcej z nich wykorzystał.

KSU’10 II – Wilanowskie Wilki 5:11
Bramki: Janek Baranowski, Miłosz Oniszczuk, Andrzej Piechowicz, Igor Wierzbicki, Franek Markowski

KSU’11 I

Rocznik 2011 odniósł kolejne zwycięstwo, tym razem z Wilgą Garwolin. Mecz był trudny dla naszych zawodników, bo był rozgrywany na naturalnej murawie, która dodatkowo była bardzo nierówna. To jednak nie przeszkodziło nam w odniesieniu zasłużonego zwycięstwa. Chłopców należy pochwalić za realizowanie założeń taktycznych, a także za to, że pomimo gorszych warunków fizycznych podjęli walkę i wytrzymali trudy spotkania. Widać, że forma rośnie, a poszczególni zawodnicy są coraz pewniejsi na boisku.

Wilga Garwolin – KSU’11 I 2:5
Bramki: 2x Michał Petrallis, 2x Antek Szczygieł, Michał Kęsik

KSU’11 II

Mecz przełożony. Termin podamy jak tylko zostanie ustalony z drużyną przeciwną.

KSU’12

Komplet punktów rocznika 2012. W meczu z Wilkami prowadziliśmy grę od początku do końca spotkania. Przeciwnik nie był dziś dla nas zagrożeniem. Na wyróżnienia zasługują Kuba Pietrzyk oraz Piotrek Kuśmierowski.

Wilanowskie Wilki – KSU’12
Bramki: 4x Piotrek Kuśmierowski, 3x Kuba Pietrzyk, 2x Stefan Malec, Tytus Rubczyński, Łukasz Schulz

KSU’13/14 I

Nasi najmłodsi ligowi reprezentanci w niedzielne popołudnie zagrali dwa mecze, jeden z aktualnej kolejki i jeden zaległy. Było to duże wyzwanie przed naszymi chłopcami. W pierwszym meczu od początku mieliśmy wyraźną przewagę. Duża skuteczność naszych zawodników w wykańczaniu akcji, dała nam bardzo dobry wynik!

W drugim meczu po wyrownanej walce w pierwszej połowie, przegrywaliśmy 0:1. Jednak ciężka praca całej drużyny się opłaciła. Świetnie wypadli w tym meczu zmienni bramkarze Łukasz i Marcel.
W drugiej połowie przeciwnik musiał ulec naszej ofensywie i pracy w odbiorze piłki. Szybko wyrównaliśmy i wyszliśmy na dwobramkowe prowdzenie.

KSU’13/14 I – AP Wilki 6:2
Bramki: 3x Staś Lach, 2x Janek Walewski, Marcel Morawski

KSU’13/14 I – Progres Warszawa 3:1
Bramki: Staś Lach, Filip Wojcieszek, Marcel Morawski