Obóz – Dzień 5

2020-08-21
Piąty dzień obozu upłynął pod znakiem meczy kontrolnych. Aż cztery nasze zespoły rywalizowały dziś na boiskach OSiRu.
 
KSU’07 podejmowało dobrze nam znanego przeciwnika – AP Calcio Wągrowiec. Pierwsza połowa wyglądała bardzo dobrze mimo nieznacznej przewagi przeciwnika. W drugiej połowie rywal podkręcił tempo i trudy oboowych treningów były zauważalne. Chociaż udało nam się stworzyć kilka sytuacji bramkowych to Calcio wyraźnie zarysowało swoą przewagę i odniosło zadsłużone zwycięstwo.
 
KSU’07/08 – AP Calcio 0:3
 
Podopieczni trenera Huberta Krzemińskiego grali z Nielbą Wągrowiec. Nasi chłopcy bardzo dobrze rozgrywali mecz taktycznie, starali się realizowac założenia trenera. Przeważali i stwarzali sobie więcej sytacji bramkowych. Jednak dwa proste błędy indywidualne pod koniec meczu spowodowały utratę dwóch bramek i ostatecznie to rywale cieszyli się ze zwycięstwa.
 
KSU’09 – Nielba Wągrowiec 2:4
Bramki: Olek Sochacki, Igor Ziembicki
 
Rocznik 2010 oraz 2011 rywalizowali z zespołem KS Koziołęk Poznań. Starsi chłopcy mimo iż zostawili na boisku bardfzo dużo zdrowia i zaangażowania zaledwie zremisowali z rywalem. Warto zaznaczyć, że wyraźnie nie był to ich dzień. Zabrakło trochę szczęścia, chłodnej głowy w rozegraniu i zimnej krwi w wykończeniu akcji.
 
KSU’10 – Koziołek Poznań 4:4
Bramki: 2x Antek Jastrzębski, 1x Piotrek Gieracha, Michał Kozłowski
 
Młodsi chłopcy okazali się skuteczniejsi w rywalizacji z zespołem ze stolicy Wielkopolski. Ich akcje, często na jeden kontakt, były grane pewnie i co najważniejsze były zakończone strzałami na bramkę. Bardzo dobra postawa całego zespołu zaważyła na wysokim zwycięstwie.
 
KSU’11 – Koziołek Poznań 8:1
Bramki: 3x Michał Kęsik, 3x Janek Józefowicz, Piotrek Kuśmierowski, Michał Drzewucki
 
W czasie pomiędzy treningami tak jak codziennie graliśmy w beach soccera, siatkówkę plażową, byliśmy na kąpielisku oraz oglądaliśmy mecze swoich starszych i młodszych kolegów.
 
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *