Weekend KSU

2020-09-21

KSU’07/08 I

Druga porażka w sezonie naszych Trampkarzy. Pierwsza połowa wyraźnie pod nasze dyktando, chociaż zakończyła się remisem po 1.
W druguej połowie po naszych prostych błędach w obronie goście wyszli na dwubramkową przewagę. Staraliśmy się gonić wynik ale czasu i skutecznośći
starczyło nam na zaledwie jedną bramkę. Tracimy punkty ale w środę kolejna szansa na zwycięstwo, będziemy grać mecz wyjazdowy z Agrykolą.

KSU’07/08 – UKS Irzyk 2:3
Bramki: Janek Chaciński, Olek Rojek

KSU’09 I

Pewna wygrana zespołu w meczu derbowym. Chociaż pierwsze 15 min meczu głównie w środku pola bez sytuacji. Pierwsza bramka dala pewność siebie i tworzyliśmy kolejne sytuację.
Pierwsza połowę kończymy z wynikiem 3-0. Druga polowa jeszcze lepsza w naszym wykonaniu, gdzie co chwilę mieliśmy sytuację bramkową.
Cały zespół zasługuje na pochwałę, ale wyróżnienie dla Tobiasza Gorzkiewicza, który co chwilę popisywal się indywidualnymi akcjami oraz zdobył bardzo ładna bramkę.
Trzecia wygrana z rzędu, oby tak dalej !!

SEMP – KSU’09 I 1:5
Bramki: 2x Tobiasz Gorzkiewicz, Jakub Łuba, Julek Ślusarczyk, Witek Rafalski

KSU’09/10 II

Mecz niewykorzystanych okazji w wykonaniu naszych chłopców. Mimo iż posiadaliśmy optyczną przewagę i mieliśmy więcej z gry to mecz zakońćzył się remisem, z którego na pewno cieszył się przwciwnik.
U nas niedosyt gdyż był to mecz do wygrania i powinniśmy się cieszyć z 3 pkt.

KSU’09/10 II – Wilanowskie Wilki 4:4
Bramki: 2x Antek Zając, Witek Rafalski, Marcel Matusiak

KSU’10 I

Przegrywamy 6:3 po bardzo dobrym początku opartym na grze zespołowej i szybko wymienianych podaniach. Wychodzimy na prowadzenie i wydawało się że już,
zaczynamy grać swoje. Niestety popełniamy indywidualne błędy przestajemy grać jak drużyna co powoduje stratę bramek. Gospodarze łapią wiatr w skrzydła i
wracamy z meczu bez punktów.

UKS Racovia – KSU’10I 6:3
Bramki: 2x Kuba Ratajczak, Piotrek Gieracha

KSU’10 II

Bardzo dobry mecz w wykonaniu chłopców. Spotkanie bardzo wyrównane, z jednej i drugiej strony tworzyły się akcje bramkowe. Jednak rywal zza miedzy zachował więcej spokoju pod koniec meczu
i wykorzystał dwie akcje więcej niż my i wyszedł na prowadzenie. Bardzo dobre spotkanie chłopców oby tak dalej.

SEMP II – KSU’10 II 5:3
Bramki: Miłosz Oniszczuk, Tymek Szemraj, Igor Heromiński

KSU’11 I

Kolejne bardzo cenne doświadczenie zebrała ekipa z rocznika 2011. Zagraliśmy przeciwko bardzo dobrze zorganizowanej drużynie KS Zwar.
Mecz był bardzo szybki i obie drużyny stworzyły w nim mnóstwo sytuacji strzeleckich a bohaterami obydwu druzyn zostali bramkarze,
którzy co chwilę popisywali się pięknymi paradami.

KS Zwar Warszawa – KSU 3:4 (2:3)
Bramki: 2x Antoni Szczygieł, 1x Michał Drzewucki, 1x Piotr Kuśmierowski

KSU’11 II

Strata punktów w meczu domowym z AP Zina. Od pierwszej minuty goście narzucili swój styl gry i mieli wyraźną przewagę w meczu. Staraliśmy się skutecznie bronići wyprowadzać
kontrataki, z których 3 trzy udało nam się wykorzystać. Rywal wygrał zasłużenie jednak gdyby nieco lepsza skuteczność naszych chłopców różnica bramek byłaby mniejsza.

KSU’11 II – AP Zina 3:13
Bramki: 2x Staś Woźniak, Janek Józefowicz

KSU’12

Kolejna wygrana chłopców z rocznika 2012, kolejna efektowna wygrana. Nasze akcje były prowadzone wbardzo wysokiem tempie, podania były dokładne. Stwarzaliśmy sobie
bardzo dużo sytuacji bramkowych. Jak poprawimy skuteczność wygrane będa jeszcze bardzie efektowne.

KSU’12 – Jedność Żabieniec 7:1
Bramki:2x Piotrek Kuśmierowski, 2x Piotrek Smala, Kuba Pietrzyk, Stefan Malec, Maciek Wieczorkowski

KSU’13/14 I

Udana inauguracja rozgrywek Ligi Ursynowskiej w wykonaniu podopiecznych trenera Krzyśka. Naszym przeciwnikiem była drużyna AMP Gool Wołomin. W przekroju całego meczu mieliśmy wyraźną przewagę,
co udokumentowaliśmy strzeleniem dwóch bramek. Bardzo cieszy, że spotkanie zakończyło się ” na zero z tyłu „. Gratrulacje!

KSU’13/14 I – AMP Gool wołomin 2:0
Bramki: Staś Lach, Janek Walewski

KSU’13/14 II

Mecz kontrolny z bardzo silnym przeciwnikiem Real Varsovia od początku był pod kontrolą rywala. To oni mieli w tym spotkaniu inicjatywę i stwarzalis obie dużo sytuacji bramkowych. Dla naszych chłopców było to bezcenne doświadczenie
meczowe, możliwość rywalizowania z mocnym przeciwnikiem pokazała naszym chłopcom, którzy dopiero rozpoczynają treningi w KS Ursynów, że przed nimi jeszcze dużo pracy na treningach. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3:6.

KSU’13/14 II – Real Varsovia 3:6
Bramki: 2x Adam Gołębiowski, Janek Walewski