Turniej Rodziców

2023-12-19

W sobotni wieczór odbyła się kolejna edycja Turnieju Rodziców KSU. Miejscem zmagań była Hala Piłkarska SGGW, z nowiutką syntetyczną murawą. W zmaganiach wzięło udział 5 zespołów złożonych z rodziców, któych dzieci występują w poszczególnych rocznikach. Dodatkowo w każdym zespole wystąpili trenerzy.

Od pierwszego do ostatniego spotkania widać było pełne zaangażowanie i silną motywację wśród zawodników. W trwających 12 minut meczach, gra toczona była na wysokiej intensywności. Turniej rozgrywany był systemem liga-każdy z każdym, więc wszystkie drużyny zagrały po cztery mecze.

Walka o podium toczyła się do ostatniego meczu. Ostatecznie zwycięzcą okazała się drużyna KSU’09/12, która, mimo tej samej liości punktów co zespół KSU’16, miała z nią lepszy bilans bezpośredniego spotkania. 

Końcowa klasyfikacja prezentuje się następująco:

  1. KSU’09/12
  2. KSU’16
  3. KSU’15
  4. KSU’17/19
  5. KSU’13/14

W turnieju prowadziliśmy także trzy klasyfikacje nagród indywidualnych. Laureatów prezentujemy poniżej:

NAJLEPSZY BRAMKARZ – Przemysław Silniewicz KSU’09/12

NAJLEPSZY ZAWODNIK – Marcin Kęciek KSU’16

KRÓL STRZELCÓW – Tomasz Witos KSU’16

Chcemy serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom Turnieju oraz licznie zgromadzonej i dopingującej publiczności. Wszyscy doskonale się bawiliśmy i rywalizowaliśmy w duchu Fair-Play. 

Z roku na rok imprezy z cyklu Turniej Rodziców się rozwijają. Zaczynaliśmy od Hali przy ul. Grzegorzewskiej, dziś jesteśmy na robiącej duże wrażenie hali piłkarskiej SGGW a jutro?? Kto wie, może zagramy na Narodowym!