Zakończenie Dzień I

2024-06-21
Długi i ciężki sezon 2023/2024 dobiegł końca. Przez ostatnie dwa dni hucznie obchodziliśmy oficjalne zakończenie sezonu KS Ursynów. Pierwszego dnia w imprezie wzięli udział zawodnicy z roczników od 2009 do 2014.
Jak nakazuje tradycja wszystko odbyło się na naszym głównym obiekcie treningowym w Szkoła Podstawowa nr 336 przy ul. Małcużyńskiego 4.
 
W pierwszej części zawodnicy podzieleni na grupy treningowe wzięli udział w konkursach specjalnie na ten dzień przygotowanych przez kadrę trenerską. Wszyscy doskonale się bawili i mogli zaprezentować wszystkie umiejętności jakie nabyli w trakcie mijającego już sezonu.
 
W drugiej części, już oficjalnej, podsumowaliśmy sobie ostatnie 10 miesięcy a także wręczyliśmy medale, statuetki za wyróżnienia indywidualne oraz nagrody na konkursy z pierwszej części imprezy.
 
Na koniec rozegraliśmy mecze pokazowe pomiędzy dwiema reprezentacjami rodziców oraz kadra trenerską KSU. Emocji nie brakowało a licznie zgromadzona publiczność żywiołowo dopingowała. Nie zabrakło także oprawy godnej meczów Ekstraklasy, zaprezentowanej przez „niezawodnych” Rodziców z KSU’13/14 Czerwona 😉
 
 
 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *