Z wysokiego C!!

2019-03-31

Za nami weekend inaugurujący rundę wiosenną rozgrywek MZPN, większość drużyn wygrała swoje mecze, zanotowaliśmy jeden remis oraz jedną porażkę.

Rocznik 2011

„Jedynka”, która występuje w I lidze, grała na wyjeździe w Konstancinie z miejscową KOSĄ. O meczu można powiedzieć, że spotkały się dwie wyrównane drużyny, choć dopiero na 3 minuty przed końcem meczu nasi rywale zdołali wyrównać.

KOSA Konstancin – KSU’11 I 2:2
Bramki: 2x Michał Drzewucki

„Dwójka” swój inauguracyjny mecz rozgrywała z Victorią w Głoskowie. Mecz był jednostronnym widowiskiem i zakończył się bardzo wysokim zwycięstwem naszych chłopców.

Victoria Głosków – KSU’11 II 0:16
Bramki: 5x Michał Petrallis, 3x Wiktor Dankowski, 3x Janek Józefowicz, 3x Maciek Wojtachnio, 2x Michał Kęsik

Rocznik 2010

„Jedynka” grała ciężki wyjazd ze Zniczem w Pruszkowie. Mecz od pierwszego gwizdka stał na wysokim poziomi, obie drużyny nie odpuszczały i grały na maxa. Na szczęście to nasi chłopcy byli tego dnia zespołem lepszym i skuteczniejszym i dzięki temu zdobyli komplet punktów.

Znicz Pruszków – KSU’10 I 2:3
Bramki: Piotrek Gieracha, Adam Silniewicz, Adam Rosiak

„Dwójka” niestety musiała przełknąć gorycz porażki w starciu z FC Lesznowolą. Przed nami kolejne mecze w których na pewno poprawimy nasza grę i zdobędziemy 3 pkt.

Rocznik 2009

Nasi chłopcy w meczu derbowym z rywalem zza miedzy, Warszawską Akademią Futbolu, odnieśli pewne i zdecydowane zwycięstwo podkreślając naszą dominację na południowym Ursynowie. Warto dodać że wynik mógłby być wyższy, nasi chłopcy w wielu sytuacjach razili nieskutecznością pod bramką rywali.

WAF – KSU’09 2:11
Bramki: 2x Kuba Jaworski, 2x Sebastian Wąsowski, 2x Julek Ślusarczyk, 2x Tobiasz Gorzkiewicz, Witek Rafalski, Łukasz Juszczyk, Olek Sochacki

Rocznik 2008

Chłopcy zagrali mecz kontrolny z Varsovią Muranów. Nasi chłopcy przeważali w każdym aspekcie gry i odnieśli zwycięstwo.

KSU’08 – Varsovia Muranów 11:6
Bramki: 3x Wojtek Widuch, 3x Wiktor Chmielnicki, Paweł Torbicz, Franek Szczygiel, Mateusz Toporowicz, Maciek Kondraciuk, Natan Bednarek

Rocznik 2007

Wysokie i zasłużone zwycięstwo odnieśli chłopcy z KSU’07. Ich przeciwnikiem był KS Nadstal Krzaki Czaplinkowskie. Bardzo cieszy wynik na zero z tyłu. Pierwszy krok w kierunku awansu do II ligi.

KSU’07 – KS Nadstal 8:0
Bramki: 5x Olek Rojek, 2x Michał Bandurow, Leon Owsiewski

Rocznik 2005/06

Chłopcy zagrali w kolejnym meczu Wewnętrznej Lidze Młodzików pokonali TS Falenica i umocnili się na pozycji lidera rozgrywek.

KSU’05/06 – TS Falenica 9:3
Bramki: 2x Oliwier Bogacki, 2x Filip Karolik, 2x Miłosz Banajski, Janek Chrzanowski, Staś Ryng, Mateusz Urbański

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *