Weekend KSU

2021-05-17
KSU’07

Surową lekcję futbolu zafundowała nam Delta. Od pierwszej minuty zarysowała się przewaga naszego przeciwnika i szybko tracimy dwie bramki. Po 20 minutach mecz został przerwany przez sędziego z uwag na przechodzcą akurat nad stadionem burzę. Po przerwie Delta powiększa swoją dominację na boisku i strzela nam kolejne bramki. Przegrywamy mecz z liderem, który pewnie kroczy po awans do I ligi.

KS Delta – KS Ursynów 8:0

KSU’09I

Spotkanie w którym chcieliśmy się zrewanżować za pechowa porażkę w pierwszym meczu. Początek spotkania z lekka przewaga naszego zespołu i po jednej z akcji udaje nam się zdobyć bramkę. Później Mecz staje się bardziej wyrównany I goście zdobywają bramkę po stałym fragmencie. Druga część spotkania odbywa sie prawie cały czas na połowie rywali, ale musimy uważać na kontry gości. Niestety po jednej nich tracimy bramkę. Za wszelką cenę staramy się odrobić straty i po wielu okazjach udaje nam się zdobyć tylko jedna bramkę. Niestety po spotkaniu mamy spory niedosyt, bo gra do końca nie zadowalający i problem z finalizacja akcji cały czas się powtarza.

KSU’09 – UKS Derby 2:2
Bramki: Olek Sochacki, Sebastian Wąsowski

KSU’10I

Na boisko przy ul. Małcużyńskiego 4 przyjechał faworyt ligi SEMP. Mimo bardzo trudnego zdania, wszyscy liczyliśmy na przełamanie się chłopców i wygranie spotkania. Mecz od pierwszej do ostatniej minuty był prowadzony w zawrotnym tempie, obie ekipy grały ofensywnie z lekkim wskazaniem na naszego rywala. W końcu nasza gra mogła się podobać, graliśmy z pełnym zaangażowaniem i skupieniem. Przegrywamy ten tylko jedną bramką, cieszy dobra gra lecz pozostaje niedosyt – remis był dziś w naszym zasięgu.

KSU’10I – SEMP 2:3
Bramki: 2x Piotrek Gieracha

KSU’10II

Bardzo ciężkie spotkanie, przeciwnik od początku narzucil swój styl gry – agresywnie i z wysokim pressingiem, co spowodowało szybkie strzelenie kilku bramek. Przeciwnicy kontrolują grę, jednocześnie popełniają błędy co umożliwia nam stworzenie sytuacji podbramkowych i umieszczenia piłki w bramce . Szybka gra przeciwnika powoduje zmęczenie naszych zawodników pod koniec meczu, rywale wykorzystują ta niemoc odrzucając kolejne bramki.

SEMP II – KSU’10II 14:6
Bramki: 3x Kuba Ratajczak, 2x Miłosz Oniszczuk, Antek Jastrzębski

KSU’11

W ten weekend „jedynka” nie grała natomiast druga drużyna podejmowała zespół KS Jeziorka Prażmów. Mecz Bardzo wyrównany, obie ekipy grały ofensywnie i stwarzały sobie sytuacje bramkowe. Do czwartej kwarty remis. W ostatniej odsłoniegry przeważamy i kiedy wydaje się, że zaraz wyjdziemy na prowadzenie to przeciwnik wyprowadza zabójczą kontrę i wychodzi na prowadzenie. WYnik nie ulega zmianie. Po niezłym meczu niestety przegrywamy.

KSU’11II – KS Jeziorka Prażmów 2:3
Bramki: Michał Drzewucki, Janek Józefowicz

KSU’12I

Mecz rozpoczynamy nerwowo co przekłada się na szybko straconą bramkę. W następnych kwartach gramy coraz lepiej dzięki czemu wychodzimy na prowadzenie 2:1. W ostatniej kwarcie kiedy wydawało się że mecz zakończy się nasza wygrana to przeciwnik strzela nam bramkę na 2:2. Nasza drużyna nie podłamała się i dążyła do strzelenia bramki która dała by nam 3 pkt i w jednej z ostatnich akcji świetnym dośrodkowanie z rzutu różnego popisuje się Adam Toporowicz, który notuje asystę do niezawodnego Piotrka Kuśmierowskiego.

RKS Okęcie – KSU’12I 2:3
Bramki: 2x Piotrek Kuśmierowski, Stefan Malec

KSU’12II
Solidny mecz w wykonaniu naszych chłopców. Duże zaangażowanie całej drużyny pozwoliło kontrolować grę do końca meczu. Trzeba też pochwalić bardzo dobrą dyspozycję naszych skrzydłowych Adama Toporowicza i Kuby Młynika, ciężko pracowali na sukces całego zespołu.

KSU 12 II – Wilanowskie Wilki 7:1
Bramki 2x Stefan Malec, Adam Toporowicz, Wojtek Łuczak, Piotr Smala, Kuba Młynki, Łukasz Schulz

KSU’13/14

Mecz od początku zaczęliśmy nerwowo ale z minuty na minutę łapiemy swój rytm co przekłada się na kolejne strzelone bramki.
Tym razem zdecydowanie przeważamy nad przeciwnikiem i odnosimy wysokie zwycięstwo.

Jaguar Michałowice – KSU’13/14 2:12
Bramki: 4x Janek Walewski, 3x Franek Bończak, 2x Marcel Morawski, 2x Kacper Krygier, Filip Wojcieszek