Weekend KSU

2021-04-26

PODSUMOWANIE WEEKENDU:

KSU’07/08

Bardzo dobry mecz w wykonaniu naszych trampkarzy. W spotkaniu ze Spartą Jazgarzew do przerwy prowadzimy 3-0, dwie pierwsze bramki strzelamy po ładnych i składnych akcjach. Trzecia bramka pada klasycznie „do szatni” po stałym fragmencie gry. Po przerwie kontrolujemy przebieg meczu, nie pozwalamy przecinikowi na większe zagrożenie po naszą bramką. Niestety razi nieskuteczność, w drugiej połowie strzelamy tylko jedną ale za to piękną bramkę. Bardzo cieszy mecz na „zero z tyłu”.

Sparta Jazgarzew – KSU’07/08 0:4
Bramki: 2x Kuba Ciszek, Paweł Torbicz, Miłosz Gorzkiewicz

KSU’09

Pierwsza drużyna podejmowała zespół Przyszłość Włochy. Bardzo dobra pierwsza połowa, udokumentowana czterema bramkami, gdzie popis dali Łukasz Juszczyk i Dawid Jastrzębski, którzy zdobyli po dwie bramki.
Łukasz dodatkowo zaliczył dwie asysty. Druga połowa już nie tak efektowna ale w pełni kontrolowana przez naszą drużynę. Hattrika kompletuje Dawid Jastrzębski. Przy odrobinie szczęścia wynik byłby wyższy.

KSU’09I – Przyszłość Włochy 5:0
Bramki: 3x Dawid Jastrzębski, 2x Łukasz Juszczyk

Druga drużyna pojechała na mecz wyjazdowy w ramach Ligi Wewnętrznej. Mecz odbył się na boisku naturalnym KS Konstancin co dla pewnej części zawodników KS Ursynów było pierwszym spotkaniem gdzie rywalizacja toczyła się na naturalnej murawie. W pierwszej połowie mecz toczył się pod dyktando naszej drużyny. Budowaliśmy solidnie akcje, a nasi zawodnicy oddawali strzały w kierunku bramki przeciwnika oraz zdobywali gole. Niestety nie obyło się bez błędów w obronie dzięki, którym przeciwnicy zdołali doprowadzić do remisu w pierwszej połowie. Początek drugiej połowy – ponownie wychodzimy na prowadzenie, po czym znów przeciwnik doprowadził do remisu a w końcówce meczu potrafił strzelić trzy bramki, które dały SEMPowi zwycięstwo.
Nasi chłopcy dzielnie walczyli oraz , nie wygrali spotkania natomiast zdobyli cenne doświadczenie, a mianowicie jak zachowuje się piłka podczas gry na naturalnej nawierzchni.

SEMP – KSU’09II 8:5
Bramki: 2x Igor Ziembicki, 2x Sebastian Wąsowski, Dominik Liszyński

KSU’10

Słaby mecz w wykonaniu naszych Orlików. Mimo iż nasi chłopcy zostawili dużo serca na boisku to wyraźnie nie był to ich dzień. Akcje były budowane wolno i czytelnie dla przeciwnika. Gdy już udało nam się stworzyć sytuację bramkową to szwankowała skuteczność. Nie załamujemy się i patrzymy z optymizmem na najbliższą kolejkę. Dalej ciężko pracujemy a wyniki przyjdą. Do boju KSU!

KSU’10 – KS Wilanów 2:5
Bramki: Piotrek Gieracha, Kuba Ratajczak

KSU’11

Zasłużone i okazałe zwycięstwo chłopców z rocznika 2011. Mecz nie był porywającym widowiskiem, gdyż małe boisko utrudniało rozgrywanie piłki, ale nasi zawodnicy w kluczowych momentach nie zawodzili.

KS Raszyn – KSU’11I 2:9.
Bramki: 5x Piotrek Kuśmierowski, 2x Michał Kęsik x 2, Antek Szczygieł, Piotrek Wiktorzak

Mecz pełen emocji, walki i zaangażowania po obu stronach. Kibice byli świadkami wielu ciekawych akcji i pięknych bramek. Choć jeszcze w czwartej kwarcie poprowadziliśmy różnicą dwóch bramek, to niestety ten mecz przegraliśmy. Szkoda, bo chłopcy zagrali bardzo dobre zawody i zabrakło
im trochę szczęścia i koncentracji w ostatnich minutach meczu.

KSU’11II – Jedność Żabieniec 6:7 (3:3)
Bramki: 3x Michał Petrallis, Iwo Bagiński, Michał Drzewucki, Kamil Michalski

KSU’12

W meczu „jedynki” od początku dominowaliśmy, tworzyliśmy wiele podbramkowych sytuacji i tylko brak koncentracji w ostatniej fazie nie pozwolił nam strzelić więcej bramek. Niestety w trzeciej kwarcie kontuzji uległ nasz kapitan Kuba Pietrzyk, który w tym meczu bardzo się wyróżniał i musiał zakończyć spotkanie. Miejmy nadzieję, że wróci do nas jak naszybciej, bo jest On kluczową postacią w naszej drużynie. GOrąco pozdraiwmay i życzymy dużo zdrowia!

Orlik Mokotów – KSU’12 3:8
Bramki: 5x Piotrek Kuśmierowski, Kuba Pietrzyk, Maciek Wieczorkowski, Piotrek Smala

„Dwójka” grała mecz wyjazdowy z SEMPem. Całe spotkanie pod naszą kontrolą. Przeciwna drużyna miała problemy w rozgrywaniu piłki, co udało nam się wykorzystać. W świetnej dyspozycji strzeleckiej okazał się Stefan Malec zdobywając 7 bramek. Ale to zwycięstwo to zasługa ciężkiej pracy całego zespołu.

SEMP – KSU’12II 3:14
Bramki: 7x Stefan Malec, Wojtek Łuczak, Kuba Młynki, Franek Jeżewski, Marcel Morawski, Adam Gołębiowski, Janek Walewski, Tomek Kolanek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *