Weekend KSU

2021-04-26

PODSUMOWANIE WEEKENDU:

KSU’07/08

Bardzo dobry mecz w wykonaniu naszych trampkarzy. W spotkaniu ze Spartą Jazgarzew do przerwy prowadzimy 3-0, dwie pierwsze bramki strzelamy po ładnych i składnych akcjach. Trzecia bramka pada klasycznie „do szatni” po stałym fragmencie gry. Po przerwie kontrolujemy przebieg meczu, nie pozwalamy przecinikowi na większe zagrożenie po naszą bramką. Niestety razi nieskuteczność, w drugiej połowie strzelamy tylko jedną ale za to piękną bramkę. Bardzo cieszy mecz na „zero z tyłu”.

Sparta Jazgarzew – KSU’07/08 0:4
Bramki: 2x Kuba Ciszek, Paweł Torbicz, Miłosz Gorzkiewicz

KSU’09

Pierwsza drużyna podejmowała zespół Przyszłość Włochy. Bardzo dobra pierwsza połowa, udokumentowana czterema bramkami, gdzie popis dali Łukasz Juszczyk i Dawid Jastrzębski, którzy zdobyli po dwie bramki.
Łukasz dodatkowo zaliczył dwie asysty. Druga połowa już nie tak efektowna ale w pełni kontrolowana przez naszą drużynę. Hattrika kompletuje Dawid Jastrzębski. Przy odrobinie szczęścia wynik byłby wyższy.

KSU’09I – Przyszłość Włochy 5:0
Bramki: 3x Dawid Jastrzębski, 2x Łukasz Juszczyk

Druga drużyna pojechała na mecz wyjazdowy w ramach Ligi Wewnętrznej. Mecz odbył się na boisku naturalnym KS Konstancin co dla pewnej części zawodników KS Ursynów było pierwszym spotkaniem gdzie rywalizacja toczyła się na naturalnej murawie. W pierwszej połowie mecz toczył się pod dyktando naszej drużyny. Budowaliśmy solidnie akcje, a nasi zawodnicy oddawali strzały w kierunku bramki przeciwnika oraz zdobywali gole. Niestety nie obyło się bez błędów w obronie dzięki, którym przeciwnicy zdołali doprowadzić do remisu w pierwszej połowie. Początek drugiej połowy – ponownie wychodzimy na prowadzenie, po czym znów przeciwnik doprowadził do remisu a w końcówce meczu potrafił strzelić trzy bramki, które dały SEMPowi zwycięstwo.
Nasi chłopcy dzielnie walczyli oraz , nie wygrali spotkania natomiast zdobyli cenne doświadczenie, a mianowicie jak zachowuje się piłka podczas gry na naturalnej nawierzchni.

SEMP – KSU’09II 8:5
Bramki: 2x Igor Ziembicki, 2x Sebastian Wąsowski, Dominik Liszyński

KSU’10

Słaby mecz w wykonaniu naszych Orlików. Mimo iż nasi chłopcy zostawili dużo serca na boisku to wyraźnie nie był to ich dzień. Akcje były budowane wolno i czytelnie dla przeciwnika. Gdy już udało nam się stworzyć sytuację bramkową to szwankowała skuteczność. Nie załamujemy się i patrzymy z optymizmem na najbliższą kolejkę. Dalej ciężko pracujemy a wyniki przyjdą. Do boju KSU!

KSU’10 – KS Wilanów 2:5
Bramki: Piotrek Gieracha, Kuba Ratajczak

KSU’11

Zasłużone i okazałe zwycięstwo chłopców z rocznika 2011. Mecz nie był porywającym widowiskiem, gdyż małe boisko utrudniało rozgrywanie piłki, ale nasi zawodnicy w kluczowych momentach nie zawodzili.

KS Raszyn – KSU’11I 2:9.
Bramki: 5x Piotrek Kuśmierowski, 2x Michał Kęsik x 2, Antek Szczygieł, Piotrek Wiktorzak

Mecz pełen emocji, walki i zaangażowania po obu stronach. Kibice byli świadkami wielu ciekawych akcji i pięknych bramek. Choć jeszcze w czwartej kwarcie poprowadziliśmy różnicą dwóch bramek, to niestety ten mecz przegraliśmy. Szkoda, bo chłopcy zagrali bardzo dobre zawody i zabrakło
im trochę szczęścia i koncentracji w ostatnich minutach meczu.

KSU’11II – Jedność Żabieniec 6:7 (3:3)
Bramki: 3x Michał Petrallis, Iwo Bagiński, Michał Drzewucki, Kamil Michalski

KSU’12

W meczu „jedynki” od początku dominowaliśmy, tworzyliśmy wiele podbramkowych sytuacji i tylko brak koncentracji w ostatniej fazie nie pozwolił nam strzelić więcej bramek. Niestety w trzeciej kwarcie kontuzji uległ nasz kapitan Kuba Pietrzyk, który w tym meczu bardzo się wyróżniał i musiał zakończyć spotkanie. Miejmy nadzieję, że wróci do nas jak naszybciej, bo jest On kluczową postacią w naszej drużynie. GOrąco pozdraiwmay i życzymy dużo zdrowia!

Orlik Mokotów – KSU’12 3:8
Bramki: 5x Piotrek Kuśmierowski, Kuba Pietrzyk, Maciek Wieczorkowski, Piotrek Smala

„Dwójka” grała mecz wyjazdowy z SEMPem. Całe spotkanie pod naszą kontrolą. Przeciwna drużyna miała problemy w rozgrywaniu piłki, co udało nam się wykorzystać. W świetnej dyspozycji strzeleckiej okazał się Stefan Malec zdobywając 7 bramek. Ale to zwycięstwo to zasługa ciężkiej pracy całego zespołu.

SEMP – KSU’12II 3:14
Bramki: 7x Stefan Malec, Wojtek Łuczak, Kuba Młynki, Franek Jeżewski, Marcel Morawski, Adam Gołębiowski, Janek Walewski, Tomek Kolanek