Weekend KSU

2021-03-22
Pierwsze ligowe mecze rundy wiosennej za nami.
 
Rocznik 2011 rozpoczął zmagania ligowe od domowego spotkania ze spadkowiczem z pierwszej ligi FA Piaseczno. Mecz zakończył się remisem, choć nasza drużyna z przebiegu gry zasłużyła na zwycięstwo.
Mecz był prowadzony w wysokim tempie i dostarczył wielu emocji. Nasi chłopcy zaprezentowali bardzo ciekawy futbol konstruując wiele kombinacyjnych akcji. Jednak w kluczowych momentach brakło nam skuteczności, bądź przeciwnika ratowała poprzeczka. Drużyna gości grała bardzo ambitnie i wykorzystała praktycznie każdy błąd, który popełniliśmy w obronie, co niestety nie pozwoliło nam wygrać meczu.


KSU’11I – FA Warszawa 4:4
Bramki: 2x Antek Szczygieł, MIchał Petrallis, Michał Drzewucki
 
Trampkarze z rocznika 2007, w niedzielne popołudnie podejmowali w meczu przyjaźni, zespół KS Delta Warszawa. Od pierwszej do ostatniej minuty mecz był toczony w bardzo wysokim tempie. Obie drużyny stwarzały sobie sytuacje bramkowe i to zasługa bardzo dobrej postawy bramkarzy obu drużyn, że nie padło więcej bramek. Przebieg meczu to prawdziwy rollercoaster, raz wygrywaliśmy my za chwilę nasi przeciwnicy. Ostatecznie to zawodnicy naszego Klubu Partnerskiego cieszyli się z 3 pkt. W tej iście bokserskiej wymianie ciosów to Delta okazała się o jedną bramkę skuteczniejsza. Pozostaje pewien niedosyt, gdyż byliśmy bardzo blisko wygranej. Gratulejmy naszym partnerom wygranej i do zobaczenia w rundzie rewanżowej!
 
 
KSU’07/08 – KS Delta Warszawa 4:5
Bramki: 2x Mateusz Tymiński, Janek Chaciński, Olek Sochacki
 
Rocznik 2012 wział udział w kolejnej edycji turnieju Delta Cup. W fazie grupowej wygrywamy wszystkie mecze i zajmujemy pierwsze miejsce. W druguej fazie turnieju, już nie idzie nam tak dobrze. Rywale zdecydowanie silniejsi ale walczymy dzielnie i ostatecznie zajmujemy 7 miejsce w turnieju. Wielkie wyróżnienie dla Piotrka Kuśmierowskiego, który został Królem Strzelców turnieju. Gratulujemy!
 
 

W meczu kontrolnym KSU’09 Biała grała na wyjeździe z Sprtingiem Warszawa. Mecz od pierwszego do ostatniego gwizdka pod naszą pełną kontrolą. Tracimy cztery bramki, po niewymuszonych błędach w obronie. Jednak przewżamy , stwarzamy sobie bardzo dużo okazji bramkowych i tylko dzięki naszej słabej skutecznośći i bardzo dobrej postawie bramkarza przeciników wynik nie jest wyższy. Mecz był bardzo dobrą okazją dla zawodników grupy Białej do pokazania swoich umiejętności trenerowi w kontekście przesunięcia ich do grupy Czerowonej.

Sporting W-wa – KSU’09 Biała 4:10
Bramki: 3x Marek Jędrzejewski, 3x Adam Silniewicz, 2x Czarek Zórawski, Janek Szczeciński, Witek Rafalski
 
Mecz KSU’13/14II z AP WInners to szybkie prowadzenie naszej drużyny i systematyczne powiększanie przewagi. Trochę brakowało nam trzymania się pozycji i krycia, ale z minuty na minutę podczas całego spotkania chłopcy się poprawiali i osiągnęli bardzo dobry rezultat.

 
AP Football Winners – KSU’13/14II 2:6
Bramki: 2x Franek Bończak, 2x Tomek Piotrowski, Alek Zemlik,
Filip Wojcieszek
 
Mecze KSU’11II – Znicz Pruszków oraz AP Football Winners – KSU Mandarynki, zostały odwołane na prośbę druzyn przeciwnych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *