Weekend KSU

2021-03-15

PODSUMOWANIE WEEKENDU:

Wciąż wysoka forma rocznika 2009! Podopieczni trenera Huberta podzieleni na dwie drużyny rywalizowali ze swoimi rówieśnikami z KS Raszyn. To były kolejne dobre spotkania w naszym wykonaniu. Nie ustrzeglismy się błędów, ale zdecydowanie więcej było pozytywnych akcentów w ataku. Bardzo dużo oskrzydlajacych akcji, z czego stworzyliśmy sobie wiele sytuacji podbramkowych. Przy lepszej skuteczności wyniki mógłby być bardziej okazale.

KS Raszyn I – KSU’09I 1:3
Bramki: Julek Ślusarczyk, Olek Sochacki, Igor Ziembicki

KS Raszyn II – KSU’09II 2:5
Bramki: 4x Witek Rafalski, Tomek Szczepanik

Tempa nie zwalaniają także chłopcy z rocznika 2012, dla których zaplanowaliśmy dwa mecze. Pierwszy zespół mierzył się z FFK Warszawa natomiast drugi zespół podejmował UKS Irzyk. W obu spotkaniach od pierwszej do ostatniej minuty kontrolowaliśmy przebieg meczu i odnieśliśmy zasłużone zwycięstwa. Bardzo cieszy wysoka skuteczność w obu drużynach. Warto zaznaczyć, że jedynka grała systemem 6+1, czyli takim w jakim będą rywalizować w rozgrywkach ligowych od września.

KSU’12I – FFK Warszawa 8:4
Bramki: 3x Piotrek Kuśmierowski, Tytus Rubczyński, Stefan Malec, Łukasz Schulz, Maciek Wieczorkowski, Kuba Pietrzyk

KSU’12II – UKS Irzyk 5:1
Bramki: 2x Kuba Młynik, Tomek Kolanek, Adam Toporowicz, Łukasz Schulz

W miniony weekend odbyły się także dwa turnieje Delta Cup w których wzięły udział roczniki 2011 oraz 2013. W obu tych turniejach zajęliśmy odpowiednio 7 i 8 miejsce.

Szczegóły turniejów:

Delta Cup 2011

Delta Cup 2013

 
Początek meczu pomiędzy WBS a KSU Mandarynki wyrównany. Później zyskaliśmy przewagę dzięki dobrej grze w obronie i skutecznym ataku. Prowadziliśmy różnicą czterech bramek. Pod koniec meczu przeciwnik mocno atakował i odrobił straty. Nasi chłopcy zaprezentowali się pozytywnie i mecz zakończyliśmy jednobramkową przewagą. WBS W-wa – KSU’Mandarynki 6:7 Bramki: 5x Maciej Kowalski, 2x Kuba Szcześniak
 
 

WBS Warszawa – KSU’Mandarynki  6:7
Bramka: 5x Maciej Kowalski, 2x Kuba Szcześniak

 

Słabszy dzień zawodników z KSU’09/10 Biała. Po wielu błędach w obronie i sporadycznych atakach, nie mieliśmy prawa o myśleniu o korzystnycm rezultacie z dobrym przeciwnikiem. 

Varsovia Bielany – KSU’09/10 Biała 10:1
Bramka: Marcel Matusiak

 
KSU’10 pojechało do Żabieńca na mecz wyjadowy, który niestety przegrywamyna własne życzenie. Niestety ten dzień nie należał do udanych, gra na 50% plus rozdawane prezenty dla przeciwnika powoduje że przegrywamy mecz. Dużo niedokładności, nerwowość doprowadza do odskocznia przez przeciwnika na kilka bramek , niestety zabrakło czadu aby zmniejszyć rezultat meczu.
 
 

Jedność Żabieniec – KSU’10 9:4
Bramki: 3x Kuba Ratajczak, Adam Silniewicz

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *