Weekend KSU

2021-03-08
Bardzo dobry występ rocznika 2007 na turnieju PSG Cup w Licheniu! Nasi Trampkarze po trzech dniach zmagań ostatecznie zajmują III miejsce. Nasi chłopcy pokazali równą, wysoką formę od pierwszego do ostatniego meczu. W obu przegranych meczach zabrakło przysłowiowego szczęścia, aby móc cieszyć się z 3 pkt. Dlatego pozostaje pewien niedostyt. Jednak wszyscy się bardzo cieszymy i gratulujemy zawodnikom oraz trenerom Piotrowi i Marcinowi powrotu z dużego trzydniowego turnieju z pucharem oraz medalami za III miejsce!!  Dodatkowo Najlepszym Bramkarzem Turnieju Został Mateusz Gurda a Kuba Ciszek otrzymał Wyróżnienie!
 
 
Szczegóły turnieju oraz obszerna fotorelaja pojawią się w najbliższym czasie w naszych mediach klubowych.
 
Bardzo pracowita sobota w wykonaniu rocznika 2010. W godzinach przedpołudniowych pojechaliśmy do podwarszawskich Książenic aby wziąć udział w turnieju All Star Cup w którym zajęliśmy VII miejsce. Natomiast popołudniu graliśmy w dobrze nam znanym turniju Delta Cup w którym ostatecznie uplasowaliśmy się na miejscu VIII.
 
 
Minimalna przegrana chłopców z rocznika 2009. W spotkaniu z UKS Wilanowskie Wilki, graliśmy osłabieni brakiem kilku podstawowcych zawodników. Szczególnie widać to było w akcjach ofensywnych gdzie brakowało nam tego dnia trochę jakości, szybkości i trochę szczęscia. Niestety nie udaje nam się strzelić bramki. Przegrywamy minimalnie, jedną bramką.
 
KSU’09 – UKS Wilanowskie Wilki 0:1
 
Równa forma zawodników z rocznika 2011, zarówno „jedynka” jak i „dwójka” wygrały mecz ze swoimi odpowiednikami z Białych Orłów. W obu spotkaniach byliśmy stroną przeważającą i kontrolowaliśmy przebieg meczu. Bardzo cieszy wysoka skuteczność w obu zespołach oraz pewna i solidna gra w obronie. Bardzo dobry prognostyk przed inauguracją ligi.
 
KSU’11I – Białe Orły I 12:2
Bramki: 5x Michał Petrallis, 3x Michał Kęsik, 2x Michał Drzewucki, Filip Stanek, Ignacy Głodek
 
KSU’11II – Białe Orły II 8:2
Bramki: 3x Kamil Michalski, Jan Józefowicz, Iwo Bagiński, Leon Siwicki, Ignacy Szymański, Adam Dębski
 
Zwycięstwo „jedynki” rocznika 2012 z KS Ursus. Mecz był bardzo zacięty i obie drużyny prezentowały fajny wysoki poziom. Obie drużyny dały z siebie wszystko ale to my okazaliśmy się o jedną bramkę skuteczniejsi i wygrywamy ten mecz.
 
 
KSU’12I – KS Ursus 7:6
Bramki: 4x Piotr Smala, Kuba Pietrzyk, Adam Toporowicz, Maciek Wieczorkowski
 
„Dwójka” podejmowała zespół KS Ożarowianka. Szybko tracimy kilka bramek i dostajemy zimny prysznic do na przerwę. W drugiej połowie bierzemy się za odrabianie strat ale brakuje nam czasu. Ostatecznie przegrywamy ten mecz. Nic się nie stało dalej trenujemy w następnym meczu walczymy o zwycięstwo!
 
KSU’12II – KS Ożarwianka 4:8
Bramki: 3x Kuba Młynik, Kuba Pietrzyk
 
Nasi najmłodsi ligowi przedstawiciele, którzy już za trzy tygodnie zadebiutują w rozgyrwkach Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej, grali mecz derbowy z Football Talents. Od pierwszego gwizdka staraliśmy się rysować i powiększać naszą przewagę na boisku. Nasze akcje były toczone w wysokiem tempie, cieszy że, coraz lepiej widac swobodę w budowaniu gry złożonej z wielu podań. Bardzo dobra skuteczność pod bramką rywala pozwala na utrztymaniu bezpiecznego wyniku do ostatniego gwizdka. Ten mecz to dobry prognostyk przed pierwszym ligowym meczem w karierze naszych Żaków. Gratulujemy!
 
 
KSU’13/14 – Football Talents 11:1
Bramki: 3x Adam Gołębiowski, 3x Staś Lach, Janek Walewski, Kacper Krygier, Mikołaj Sobolewski, Franek Bończak

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *