Weekend KSU

2020-12-21
Dobre zakończenie roku w wykonaniu zawodników rocznika 2009.
Pierwszy mecz pechowo zremisowany. Duża przewaga naszego zespołu przez większość meczu, niestety brak koncentracji w ostatnich minutach i strata dwóch bramek. Coraz pewnie radzą sobie zawodnicy z rocznika 2010 w starszej kategorii. Bardzo dobry występ i bramka Adama Silniewicza.

KSU II – MKS Piaseczno II 3:3
Bramki: 2x Witek Rafalski, Adam Silniewicz

W drugim meczu dobra gra całego zespołu, zaowocowała 5 bramkami. Chociaż nie ustrzeglismy się błędów, po których przeciwnik mógł zdobyć bramkę, mecz kontrolny trzeba zaliczyć do udanych. Duzo składnych akcji i sytuacji bramkowych na pewno powinna cieszyć trenera Huberta.

KSU 09 – STF Champion II 5-0
Bramki: 2x Sebastian Wasowski, 2x Tobiasz Gorzkiewicz, Olek Sochacki

KSU’11/12 Mandarynki
Zacięta walka w pierwszej i drugiej kwarcie, bardzo wyrównana gra i do przerwy 0:0. Na początku trzeciej kwarty rzut karny i goście obejmują prowadzenie. Podłamanie i emocje pozwoliły na szybką stratę kolejnych bramek i na koniec tej kwarty było już 0:6. W ostatniej kwarcie honorową bramkę dla nas strzelił Mateusz Skopiński.

KSU’11/12 Mandarynki – AP Wilki 1:9
Bramka: Mikołaj Skopiński